Xfce Apps - en to hy_AM translation catalogue (75 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
hy_AM: %.2fԿբ %.2fԿբ֊ից

en: Transfer
hy_AM: Փոխանցում

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
hy_AM: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Էկրանահանը փոխանցուում է․</span>

note: Setup window
en: Screenshot
hy_AM: Էկրանահան

en: _Preferences
hy_AM: _Կարգաւորումներ

en: _Help
hy_AM: _Աջակցութիւն

en: _Close
hy_AM: _Փակել

en: _Cancel
hy_AM: _Չեղարկել

en: _OK
hy_AM: _Լաւ

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
hy_AM: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Էկրանահանման տարածք</span>

en: Entire screen
hy_AM: Ամբողջ ցուցադրիչ

en: Take a screenshot of the entire screen
hy_AM: Էկրանահանել ամբողջ ցուցադրիչը

en: Active window
hy_AM: Գործուն պատուհան

en: Take a screenshot of the active window
hy_AM: Էկրանահանել գործուն պատուհանը

en: Select a region
hy_AM: Ընտրել տարածք

en: Capture the mouse pointer
hy_AM: Էկրանահանել մկնիկի նշիչը

en: Display the mouse pointer on the screenshot
hy_AM: Ցուցադրել մկնիկի նշիչը էկրանահանի վրայ

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
hy_AM: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Դադար էկրանահանումից առաջ</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
hy_AM: Մինչ էկրանահանումը՝ դադարեցնել մի քանի վայրկեան

en: seconds
hy_AM: վայրկեաններ

en: _Back
hy_AM: _Հետ

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
hy_AM: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Գործողութիւն</span>

note: Save option radio button
en: Save
hy_AM: Պահել

en: Copy to the clipboard
hy_AM: Պատճէնել սեղմատախտակում

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
hy_AM: Պատճէնել էկրանահանը սեղմատախտակում, յետագայում այն զետեղելու համար

en: Open with:
hy_AM: Բացել ՝

en: Open the screenshot with the chosen application
hy_AM: Բացել էկրանահանը ընտրուած ծրագրով

en: Application to open the screenshot
hy_AM: Էհրանահանը բացելու ծրագիր

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
hy_AM: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Նախապատկեր</span>

en: Save screenshot as...
hy_AM: Պահել էկրանահանը որպէս...

en: Preferences
hy_AM: Նախընտրութիւններ

note: Add custom action name
en: Name
hy_AM: Անուն

note: Add custom action command
en: Command
hy_AM: Հրաման

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
hy_AM: <b>Ծրագիրը չի մեկնարկել</b>
    %s

en: Error
hy_AM: Սխալ

en: Upload the screenshot...
hy_AM: Ներբեռնել էկրանահանը...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
hy_AM: Տուեալները Imgur տեղափոխելու սխալ։

en: Size
hy_AM: Չափս

en: Link
hy_AM: Յղու

en: Tiny
hy_AM: Փոքր

en: Medium
hy_AM: Միջին

en: Full
hy_AM: Մեծ

en: Copy
hy_AM: Պատճէնել

en: View in browser
hy_AM: Տեսնել զննարկիչում

en: Image
hy_AM: Պատկեր

en: Syntax
hy_AM: Շարահիւսութիւն

en: Markdown
hy_AM: Նշաձեւ

en: Code
hy_AM: Այլագիր

en: Type
hy_AM: Տիպ

en: Direct image
hy_AM: Ուղիղ պատկեր

en: Link to full size
hy_AM: Յղել ամբողջական չափին

en: Embed into code
hy_AM: Ներդրուած այլագրում

en: Delete
hy_AM: Ջնջել

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
hy_AM: Յղումը ցուցադրում է միայն մեկ անգամ։ Համոզուէք, որ պահել էք այն, եթե ջնջելու էք պատկերը։ Ներկայիումս Imgur֊ի հաշիւ պատկերների յղումը չի սատարուում։

en: Deletion link
hy_AM: Ջնջման յղում

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
hy_AM: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Վիճակ</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
hy_AM: Էկրանահանման մանրամասներ

note: Create the user label
en: User:
hy_AM: Աւգտատէր․

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
hy_AM: Ձեր աւգտատիրոջ անունը, եթե չունէք՝ ստեղծէք վերեւում նշուած կայք֊էջում։

note: Create the password label
en: Password:
hy_AM: Գաղտնաբառ․

en: The password for the user above
hy_AM: Վերին աւգտատիրոջ գաղտնաբառը

note: Create the title label
en: Title:
hy_AM: Վերնագիր․

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
hy_AM: Էկրանահանի անունը կաւգտագործուի պատկերի պահման սպասարկիչում այն ցուցադրելիս

note: Create the comment label
en: Comment:
hy_AM: Մեկնաբանութիւն․

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
hy_AM: Էկրանահանի մեկնաբանութիւնը կաւգտագործուի, երբ պատկերի պահման սպասարկիչում այն ցուցադրուի։

en: Copy the screenshot to the clipboard
hy_AM: Պատճէնել էկրանահանը սեղմատախտակում

en: Delay in seconds before taking the screenshot
hy_AM: Վայրկեանների հապաղում էկրանահանումից առաջ

en: Display the mouse on the screenshot
hy_AM: Ցուցադրել մկնիկը էկրանահանում

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
hy_AM: Նշեք տարածքը, որը պէտք է էկրանահանուի։ Ձախ սեղմում կատարելով, նշէք տարածքի վերին ակիւնը, ձախ սեղմակը բաց չթողելով նշէք ներքեւի անկիւնը եւ բաց թոէեք սեղմակը։

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
hy_AM: Պահել էկրանահանը Imgur֊ում՝ անվճար, առցանց պատկերի պահման սպասարկիչ

en: Version information
hy_AM: Տարբերակի վերաբերեալ տեղեկոյթ

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
hy_AM: Ընտրանքների բախում․ --%s֊ը եւ --%s֊ը չեն կարող աւգտագործուել միաժամանակ։

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
hy_AM:  --%s հարաչափը աւգտագործուում է, երբ նրան տրուած է --ամբողջական ցուցադրիչ, --պատուհան կամ --տարածք։ Հարաչափը կանտեսուի։

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
hy_AM: %s: %s
    Տե՛ս %s --help֊ը, հասանելի հրամանատողերի համար։

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
hy_AM: Գործող պատուհանի, ամբողջ ցուցադրիչի կամ տարածքի էկրանահանները
