Xfce Apps - en to ka translation catalogue (70 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
ka: %.2fკბ %.2fკბ-დან

en: Transfer
ka: გადაცემა

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
ka: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">სკრინშოტი გადაეცემა:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
ka: სკრინშოტი

en: _Help
ka: დახმარება

en: _Close
ka: დახურვა

en: _Cancel
ka: გაუქმება

en: _OK
ka: კარგი

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
ka: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">გადასაღები რეგიონი</span>

en: Entire screen
ka: მთლიანი ეკრანი

en: Take a screenshot of the entire screen
ka: გადაიღეთ მთლიანი ეკრანის სკრინშოტი

en: Active window
ka: აქტიური ფანჯარა

en: Take a screenshot of the active window
ka: გადაიღეთ აქტიური ფანჯრის სკრინშოტი

en: Select a region
ka: აირჩიეთ რეგიონი

en: Capture the mouse pointer
ka: გადაიღე თაგვის მაჩვენებელი

en: Display the mouse pointer on the screenshot
ka: გამოაჩინე თაგვის მაჩვენებელი სკრინშოტზე

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
ka: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">დაყოვნება გადაღებამდე</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
ka: დაყოვნება წამებში, სკრინშოტის გადაღებამდე

en: seconds
ka: წამი

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
ka: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">მოქმედება</span>

note: Save option radio button
en: Save
ka: შენახვა

en: Copy to the clipboard
ka: ბუფერში კოპირება

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
ka: დააკოპირეთ სკრინშოტი ბუფერში, რათა მისი ჩასმა მოგვიანებით იყოს შესაძლებელი

en: Open with:
ka: გახსნა:

en: Open the screenshot with the chosen application
ka: გახსნით სკრინშოტი არჩეული პროგრამით

en: Application to open the screenshot
ka: პროგრამა სკრინშოტის გასახსნელად

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
ka: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">ესკიზი</span>

en: Save screenshot as...
ka: შეინახეთ სკრინშოტი როგორც...

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
ka: <b>პროგრამის გაშვება ვერ მოხერხდა.</b>
    %s

en: Error
ka: შეცდომა

en: Upload the screenshot...
ka: სკრინშოტის ატვირთვა...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
ka: დაფიქსირდა შეცდომა imgur-ზე მონაცემების გადაცემის დროს.

en: Size
ka: ზომა

en: Link
ka: ბმული

en: Tiny
ka: პაწია

en: Medium
ka: საშუალო

en: Full
ka: სრული

en: Copy
ka: ასლი

en: View in browser
ka: ბრაუზერში ნახვა

en: Image
ka: სურათი

en: Syntax
ka: სინტაქსი

en: Code
ka: კოდი

en: Type
ka: ტიპი

en: Direct image
ka: პირდაპირი გამოსახულება

en: Link to full size
ka: ბმული სრული ზომისთვის

en: Embed into code
ka: კოდში ჩასმული

en: Delete
ka: წაშლა

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
ka: ეს ბმული მხოლოდ ერთხელ გამოჩნდება. დარწმუნდით, რომ შეინახეთ, თუ ფიქრობთ, რომ მომავალში შეიძლება წაშალოთ ეს სურათი. ჩვენ ამჟამად არ გვაქვს სურათების მიბმის მხარდაჭერა Imgur ანგარიშებზე.

en: Deletion link
ka: წაშლის ბმული

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
ka: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">სტატუსი</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
ka: დეტალები სკრინშოტის შესახებ

note: Create the user label
en: User:
ka: მომხმარებელი:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
ka: თქვენი მომხმარებლის სახელი, თუ ჯერ კიდევ არ გაქვთ გთხოვთ შექმენით ის ზემოთ მითითებულ ბმულზე.

note: Create the password label
en: Password:
ka: პაროლი:

en: The password for the user above
ka: ზემოთ მდებარე მომხმარებლის პაროლი

note: Create the title label
en: Title:
ka: სათაური

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
ka: სკრინშოტის სათაური, ის გამოყენებული იქნება სურათის ჰოსტინგის სერვისზე სკრინშოტის ჩვენებისას

note: Create the comment label
en: Comment:
ka: კომენტარი:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
ka: კომენტარი სკრინშოტზე, ის გამოყენებული იქნება სურათის ჰოსტინგის სერვისზე სკრინშოტის ჩვენებისას

en: Copy the screenshot to the clipboard
ka: სკრინშოტის ბუფერში კოპირება

en: Delay in seconds before taking the screenshot
ka: დაყოვნება წამებში, სკრინშოტის გადაღებამდე

en: Display the mouse on the screenshot
ka: თაგვის გამოჩენა სკრინშოტზე

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
ka: გადასაღები რეგიონის ასარჩევად დააჭირეთ ეკრანზე შერჩეულ წერტილს თაგვის ღილაკით, თითი არ აუშვათ, გადაადგილეთ თაგვი რეგიონის სხვა კუთხეში და აუშვით თაგვის ღილაკს თითი.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
ka: ატვირთეთ სკრინშოტი Imgur-ზე, უფასო ონლაინ ჰოსტინგის სერვისზე

en: Version information
ka: ინფორმაცია ვერსიის შესახებ

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
ka: კონფლიქტური პარამეტრები: --%s და --%s მათი ერთდროულად გამოყენება არ შეიძლება.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
ka: --%s პარამეტრი გამოიყენება მხოლოდ მაშინ, როდესაც მოცემულია --fullscreen, --window ან --region. იგი უგულებელყოფილი იქნება.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
ka: %s: %s
    სცადეთ %s --help ბრძანების ხაზის შესაძლო პარამეტრების სრული სიის სანახავად.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
ka: გადაიღეთ მთლიანი ეკრანის, აქტიური ფანჯრის ან რეგიონის სკრინშოტები
