Xfce Apps - en to kk translation catalogue (53 entries)

note: Setup window
en: Screenshot
kk: Скриншот

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _OK
kk: _ОК

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
kk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Түсірілетін аймақ</span>

en: Entire screen
kk: Экран толығымен

en: Take a screenshot of the entire screen
kk: Толық экранның скриншотын түсіреді

en: Active window
kk: Белсенді терезе

en: Take a screenshot of the active window
kk: Белсенді терезенің скриншотын түсіреді

en: Select a region
kk: Аймақты таңдаңыз

en: Capture the mouse pointer
kk: Тышқан курсорын қоса түсіру

en: Display the mouse pointer on the screenshot
kk: Скриншотқа тышқан курсорын де түсіру

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
kk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Түсіру алдында күту</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
kk: Скриншот түсірілгенге дейін күтудің секундтағы уақыты

en: seconds
kk: секунд

en: _Back
kk: _Артқа

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
kk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Әрекет</span>

note: Save option radio button
en: Save
kk: Сақтау

en: Copy to the clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіру

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
kk: Түсірілген скриншотты алмасы буферіне орналастыру, кейін оны басқа бір жерге кірістіруге болады

en: Open with:
kk: Көмегімен ашу:

en: Open the screenshot with the chosen application
kk: Түсірілген скриншотты таңдалған қолданбамен ашу

en: Application to open the screenshot
kk: Скриншотты ашу үшін қолданба

en: Save screenshot as...
kk: Скриншотты қалайша сақтау...

en: Preferences
kk: Баптаулар

note: Add custom action name
en: Name
kk: Аты

note: Add custom action command
en: Command
kk: Команда

en: PNG File
kk: PNG файлы

en: BMP File
kk: BMP файлы

en: WebP File
kk: WebP файлы

en: Error
kk: Қате

en: Size
kk: Өлшемі

en: Link
kk: Сілтеме

en: Tiny
kk: Кіші

en: Medium
kk: Орташа

en: Full
kk: Толық

en: Copy
kk: Көшіру

en: View in browser
kk: Браузерде қарау

en: Image
kk: Бейне

en: Syntax
kk: Синтаксисі

en: Code
kk: Код

en: Type
kk: Түрі

en: Delete
kk: Өшіру

note: Create the user label
en: User:
kk: Пайдаланушы:

note: Create the password label
en: Password:
kk: Пароль:

note: Create the title label
en: Title:
kk: Атауы:

note: Create the comment label
en: Comment:
kk: Пікір:

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
kk: Тышқан сол жақ батырмасын басып, түсірілетін аймақтың бір бұрышын көрсетіңіз, одан кейін батырманы басулы түрінде ұстап, тышқанды жылжытыңыз да, аймақтың екінші бұрышын көрсетіңіз де, батырманы босатыңыз.

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
kk: %s: %s
    Командалық жолдың бар опцияларын қарап шығу үшін, %s --help енгізіңз.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
kk: Толық экранның, белсенді терезенің не таңдауыңызша аймақтың скриншотын түсіреді
