Xfce Apps - en to lt translation catalogue (110 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
lt: %.2fKb iš %.2fKb

en: Transfer
lt: Persiuntimas

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
lt: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Ši ekrano kopija persiunčiama į:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
lt: Ekrano kopija

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
lt: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Ekrano kopijos sritis</span>

en: Entire screen
lt: Visas ekranas

en: Take a screenshot of the entire screen
lt: Padaryti viso ekrano ekrano kopiją

en: Active window
lt: Aktyvus langas

en: Take a screenshot of the active window
lt: Padaryti aktyvaus lango ekrano kopiją

en: Select a region
lt: Pasirinkti sritį

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
    
    Press Ctrl while dragging to move the region.
lt: Pasirinkite sritį, kurios ekrano kopiją darysite, paspausdami ant pradžios taško ir vilkdami pelę neatleisdami pelės mygtuko iki tol, kol pasieksite kitą norimos srities kraštą ir atleisdami pelės mygtuką.
    
    Norėdami perkelti sritį, vilkdami paspauskite Vald klavišą

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
lt: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Parinktys</span>

en: Capture the mouse pointer
lt: Įtraukti pelės žymeklį

en: Display the mouse pointer on the screenshot
lt: Ekrano kopijoje rodyti pelės žymeklį

en: Capture the window border
lt: Įtraukti lango rėmelį

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
lt: Rodyti ekrano kopijoje lango rėmelį.
    Šios parinkties išjungimas nedaro jokios įtakos CSD langams.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
lt: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delsa prieš fotografavimą</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
lt: Delsa, sekundėmis, prieš darant ekrano kopiją

en: seconds
lt: sek.

en: _Back
lt: At_gal

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
lt: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Veiksmas</span>

note: Save option radio button
en: Save
lt: Įrašyti

en: Save the screenshot to a file
lt: Įrašyti ekrano kopiją į failą

note: Show in folder checkbox
en: Show in Folder
lt: Rodyti aplanke

en: Shows the saved file in the folder
lt: Parodo įrašytą failą aplanke

en: Copy to the clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
lt: Kopijuoti ekrano kopiją į iškarpinę, kad tokiu būdu ji vėliau galės būti įdėta

en: Open with:
lt: Atverti naudojant:

en: Open the screenshot with the chosen application
lt: Atverti ekrano kopija naudojant pasirinktą programą

en: Application to open the screenshot
lt: Programa ekrano kopijos atvėrimui

en: Custom Action:
lt: Tinkintas veiksmas:

en: Execute the selected custom action
lt: Vykdyti pasirinktą tinkintą veiksmą

en: Custom action to execute
lt: Tinkintas veiksmas, kurį vykdyti

en: Host on Imgur™
lt: Talpinti į Imgur™

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
lt: Talpinti ekrano kopiją Imgur™ puslapyje, nemokamoje paveikslų talpinimo paslaugoje

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
    Xfce is NOT affiliated with nor this integration is approved by Imgur™.
    If you use this feature you must agree with Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Terms of Service</a>.
lt: Saugokitės, kad neišsiųstumėte slapto turinio. Įkeltas paveikslas
    bus viešai prieinamas ir nėra jokių garantijų, kad jį tikrai galima bus ištrinti.
    Xfce NĖRA niekaip susijusi su Imgur™ ir ši integracija nėra patvirtinta Imgur™.
    Jei naudositės šia ypatybe, privalote sutikti su Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Naudojimosi paslauga sąlygomis</a>.

en: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Deprecated!</a>
lt: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Pasenę!</a>

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
lt: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Peržiūra</span>

en: Save screenshot as...
lt: Įrašyti ekrano kopiją kaip...

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Custom Actions</span>
lt: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Tinkinti veiksmai</span>

en: You can configure custom actions that will be available to handle screenshots after they are captured.
lt: Galite sukonfigūruoti tinkintus veiksmus, kurie padarius ekrano kopiją, bus prieinami ekrano kopijų apdorojimui.

en: Custom Action
lt: Tinkintas veiksmas

en: Add custom action
lt: Pridėti tinkintą veiksmą

en: Remove selected custom action
lt: Šalinti pasirinktą tinkintą veiksmą

note: Add custom action name
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name of the action that will be displayed in Actions dialog
lt: Veiksmo, kuris bus rodomas veiksmų dialoge, pavadinimas

note: Add custom action command
en: Command
lt: Komanda

en: Command that will be executed for this custom action
lt: Komanda, kuri bus vykdoma šiam tinkintam veiksmui

en: Use %f as a placeholder for location of the screenshot captured
lt: Naudokite %f kaip vietos, kurioje saugoma padaryta ekrano kopija, vietaženklį

en: Unable to execute the custom action
lt: Nepavyko įvykdyti tinkinto veiksmo

en: Invalid custom action selected
lt: Pasirinktas neteisingas tinkintas veiksmas

en: Failed to run the custom action %s
lt: Nepavyko paleisti tinkinto veiksmo %s

en: PNG File
lt: PNG failas

en: JPEG File
lt: JPEG failas

en: BMP File
lt: BMP failas

en: WebP File
lt: WebP failas

en: JPEG XL File
lt: JPEG XL failas

en: AVIF File
lt: AVIF failas

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
lt: <b>Nepavyko paleisti programos.</b>
    %s

en: Error
lt: Klaida

en: Upload the screenshot...
lt: Įkeliama ekrano kopija...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
lt: Įvyko klaida, perkeliant duomenis į imgur.

en: Size
lt: Dydis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Tiny
lt: Mažas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Full
lt: Pilnas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: View in browser
lt: Rodyti naršykėje

en: Image
lt: Paveikslas

en: Syntax
lt: Sintaksė

en: Code
lt: Kodas

en: Type
lt: Tipas

en: Direct image
lt: Tiesioginis paveikslas

en: Link to full size
lt: Nuoroda į pilną dydį

en: Embed into code
lt: Įterptas į kodą

en: Delete
lt: Pašalinti

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
lt: Ši nuoroda yra rodoma tik vieną kartą. Įsirašykite šią nuorodą, jei galvojate, kad ateityje ištrinsite šį paveikslą. Šiuo metu nepalaikome paveikslų susiejimo su Imgur paskyromis.

en: Deletion link
lt: Ištrynimo nuoroda

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
lt: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Būsena</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
lt: Išsamesnė informacija apie ekrano kopiją

note: Create the user label
en: User:
lt: Naudotojo vardas:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
lt: Jūsų naudotojo vardas, jei tokio neturite, susikurkite naudodamiesi nuoroda žemiau

note: Create the password label
en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: The password for the user above
lt: Aukščiau nurodyto naudotojo slaptažodis

note: Create the title label
en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
lt: Ekrano kopijos pavadinimas, bus rodomas įkėlus į paveikslų prieglobos paslaugą

note: Create the comment label
en: Comment:
lt: Komentaras:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
lt: Ekrano kopijos komentaras, bus rodomas įkėlus į paveikslų prieglobos paslaugą

en: Copy the screenshot to the clipboard
lt: Kopijuoti ekrano kopiją į iškarpinę

en: Delay in seconds before taking the screenshot
lt: Delsa, sekundėmis, prieš darant ekrano kopiją

en: Display the mouse on the screenshot
lt: Rodyti ekrano kopijoje pelės žymeklį

en: Removes the window border from the screenshot
lt: Pašalina lango rėmelį iš ekrano kopijos

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
lt: Pasirinkite sritį, kurios ekrano kopiją darysite, paspausdami ant pradžios taško ir vilkdami pelę neatleisdami pelės mygtuko iki tol, kol pasieksite kitą norimos srities kraštą ir atleisdami pelės mygtuką.

en: File path or directory where the screenshot will be saved, accepts png, jpg and bmp extensions. webp, jxl and avif are only supported if their respective pixbuf loaders are installed.
lt: Failo kelias arba katalogas, į kurį bus įrašyta ekrano kopija. Priima png, jpg ir bmp prievardžius. Webp, jxl ir avif yra palaikomi tik tuo atveju, jeigu yra įdiegti atitinkami jų pixbuf įkėlikliai.

en: Show the saved file in the folder.
lt: Rodyti įrašytą failą aplanke.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
lt: Talpinti ekrano kopiją Imgur puslapyje, tai yra nemokama paveikslų talpinimo paslauga

en: Version information
lt: Versijos informacija

en: Lists supported image formats, results can vary depending on installed pixbuf loaders
lt: Išvardija palaikomus paveikslų formatus. Rezultatai gali skirtis, priklausomai nuo įdiegtų pixbuf įkėliklių.

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
lt: Konfliktuojantys parametrai: --%s ir --%s neturėtų būti naudojami tuo pačiu metu.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
lt: Parametras --%s naudojamas tik su --fullscreen, --window arba --region. Jo bus nepaisoma.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
lt: %s: %s
    Norėdami pamatyti komandų eilutės parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
lt: Darykite viso ekrano, aktyvaus lango ar pasirinktos srities ekrano kopiją

en: Allows you to capture the entire screen, the active window or a selected region. You can set the delay that elapses before the screenshot is taken and the action that will be done with the screenshot: save it to a PNG or JPG file, copy it to the clipboard, open it using another application, or host it on imgur, a free online image hosting service.
lt: Leidžia jums daryti viso ekrano, aktyvaus lango ar pasirinktos srities ekrano kopijas. Galite nustatyti delsą, po kurios bus padaryta ekrano kopija ir su ekrano kopija atliekamas veiksmas: įrašyti į PNG ar JPG failą, kopijuoti į iškarpinę, atverti, naudojant kitą programą, ar talpinti ekrano kopiją Imgur - nemokamoje paveikslų prieglobos paslaugoje.
