Xfce Apps - en to nl translation catalogue (108 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
nl: %.2fKb van %.2fKb

en: Transfer
nl: Overdracht

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
nl: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">De schermafdruk wordt overgedragen naar:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _OK
nl: _Oké

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
nl: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Gebied om een schermafdruk van te maken</span>

en: Entire screen
nl: Volledig scherm

en: Take a screenshot of the entire screen
nl: Maak een schermafdruk van het hele scherm

en: Active window
nl: Actieve venster

en: Take a screenshot of the active window
nl: Maak een schermafdruk van het actieve venster

en: Select a region
nl: Kies een gebied

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
    
    Press Ctrl while dragging to move the region.
nl: Kies een gebied dat moet worden vastgelegd, door te klikken op het scherm en de muisknop ingedrukt te houden en uw muis naar de andere hoek van het gebied te slepen, waarna u de muisknop kunt loslaten.
    
    Houd de Ctrl-knop ingedrukt tijdens het slepen om het gebied te verplaatsen.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
nl: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Opties</span>

en: Capture the mouse pointer
nl: Muispijl afbeelden

en: Display the mouse pointer on the screenshot
nl: Toon muispijl op de schermafdruk

en: Capture the window border
nl: Leg de vensterrand vast

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
nl: Toon de vensterrand in de schermafdruk.
    Uitzetten van deze optie heeft geen effect bij CSD-vensters.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
nl: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Vertraging voor het maken van de schermafdruk</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
nl: Vertraging in seconden voor het maken van een schermafdruk

en: seconds
nl: seconden

en: _Back
nl: _Terug

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
nl: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Actie</span>

note: Save option radio button
en: Save
nl: Opslaan

en: Save the screenshot to a file
nl: Sla de schermafdruk op als een bestand

note: Show in folder checkbox
en: Show in Folder
nl: Tonen in map

en: Shows the saved file in the folder
nl: Toont het opgeslagen bestand in de map

en: Copy to the clipboard
nl: Kopieer naar het klembord

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
nl: Kopieer de schermafdruk naar het klembord zodat deze later geplakt kan worden

en: Open with:
nl: Open met:

en: Open the screenshot with the chosen application
nl: Open de schermafdruk met de gekozen toepassing

en: Application to open the screenshot
nl: Toepassing om de schermafdruk mee te openen

en: Custom Action:
nl: Aangepaste actie:

en: Execute the selected custom action
nl: Voer de gekozen aangepaste actie uit

en: Custom action to execute
nl: Uit te voeren aangepaste actie

en: Host on Imgur™
nl: Onderbrengen op Imgur™

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
nl: Breng de schermafdruk onder op Imgur™, een gratis internetdienst om afbeeldingen te plaatsen

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
    Xfce is NOT affiliated with nor this integration is approved by Imgur™.
    If you use this feature you must agree with Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Terms of Service</a>.
nl: Pas op met gevoelige inhoud, de opgestuurde afbeelding zal
    publiekelijk beschikbaar zijn en er is geen garantie dat zij veilig
    kan worden verwijderd. Xfce is niet geaffilieerd met Imgur™.
    Als u deze functie benut moet u instemmen met de<a href="https://imgur.com/tos">voorwaarden</a>van Imgur™.

en: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Deprecated!</a>
nl: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Verouderd!</a>

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
nl: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Voorbeeld</span>

en: Save screenshot as...
nl: Sla schermafdruk op als...

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Custom Actions</span>
nl: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Aangepaste acties</span>

en: You can configure custom actions that will be available to handle screenshots after they are captured.
nl: U kunt aangepaste acties instellen die beschikbaar zullen zijn voor schermafdrukken nadat die zijn gemaakt.

en: Custom Action
nl: Aangepaste actie

en: Add custom action
nl: Aangepaste actie toevoegen

en: Remove selected custom action
nl: Gekozen aangepaste actie verwijderen

note: Add custom action name
en: Name
nl: Naam

en: Name of the action that will be displayed in Actions dialog
nl: Naam van de actie die zal worden getoond in het Acties-dialoogvenster

note: Add custom action command
en: Command
nl: Opdracht

en: Command that will be executed for this custom action
nl: Opdracht die zal worden uitgevoerd voor deze aangepaste actie

en: Use %f as a placeholder for location of the screenshot captured
nl: Gebruik %f als tijdelijke aanduiding voor locatie van genomen schermafdruk

en: Unable to execute the custom action
nl: Kon de aangepaste actie niet uitvoeren

en: Invalid custom action selected
nl: Ongeldige aangepaste actie gekozen

en: Failed to run the custom action %s
nl: Kon de aangepaste actie %s niet uitvoeren

en: PNG File
nl: PNG-bestand

en: JPEG File
nl: JPEG Bestand

en: BMP File
nl: BMP-bestand

en: WebP File
nl: WebP-bestand

en: JPEG XL File
nl: JPEG XL Bestand

en: AVIF File
nl: AVIF Bestand

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
nl: <b>De toepassing kon niet worden gestart.</b>
    %s

en: Error
nl: Fout

en: Upload the screenshot...
nl: Plaats de schermafdruk...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
nl: Er is een fout opgetreden bij het overbrengen van de gegevens naar imgur.

en: Size
nl: Grootte

en: Link
nl: Koppeling

en: Tiny
nl: Klein

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Full
nl: Volledig

en: Copy
nl: Kopiëren

en: View in browser
nl: Bekijken in verkenner

en: Image
nl: Schijfkopie

en: Syntax
nl: Schrijfwijze

en: Type
nl: Soort

en: Direct image
nl: Directe afbeelding

en: Link to full size
nl: Koppeling naar volledige grootte

en: Embed into code
nl: Inbedden in code

en: Delete
nl: Verwijderen

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
nl: Deze koppeling verschijnt maar één keer. Zorg ervoor om hem op te slaan als u erover denkt om deze afbeelding te verwijderen. Wij ondersteunen thans het koppelen van afbeeldingen aan Imgur-accounts niet.

en: Deletion link
nl: Koppeling voor verwijdering

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
nl: Bijzonderheden van de schermafdruk

note: Create the user label
en: User:
nl: Gebruiker:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
nl: Uw gebruikersnaam; indien u er nog geen hebt, maak er dan a.u.b. één aan op de webpagina waarvan hierboven een webkoppeling staat

note: Create the password label
en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: The password for the user above
nl: Het wachtwoord voor bovenstaande gebruiker

note: Create the title label
en: Title:
nl: Titel:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
nl: De titel van de schermafdruk; deze zal worden gebruikt bij het tonen van de schermafdruk op de afbeeldingenwebdienst

note: Create the comment label
en: Comment:
nl: Commentaar:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
nl: Een bijschrift voor de schermafdruk; deze zal worden gebruikt bij het tonen van de schermafdruk op de afbeeldingenwebdienst

en: Copy the screenshot to the clipboard
nl: Kopieer de schermafdruk naar het klembord

en: Delay in seconds before taking the screenshot
nl: Vertraging in seconden voor het maken van een schermafdruk

en: Display the mouse on the screenshot
nl: Toon muispijl op de schermafdruk

en: Removes the window border from the screenshot
nl: Verwijdert de vensterrand uit de schermafdruk

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
nl: Kies een gebied voor een schermafdruk, door te klikken op een hoek van het gebied zonder de muisknop los te laten. Sleep vervolgens de muis naar de diagonaal tegenovergelegen hoek en laat de muisknop los.

en: File path or directory where the screenshot will be saved, accepts png, jpg and bmp extensions. webp, jxl and avif are only supported if their respective pixbuf loaders are installed.
nl: Bestandpad of map waarin de schermafdruk zal worden opgeslagen. Aanvaardt de extensies .png, .jpg en .bmp. De extensies .webp, .jxl en .avif worden alleen ondersteund indien hun respectievelijke pixbuf-laders zijn geïnstalleerd.

en: Show the saved file in the folder.
nl: Toon het opgeslagen bestand in de map.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
nl: Plaats de schermafdruk op Imgur, een gratis webopslagdienst voor afbeeldingen

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Lists supported image formats, results can vary depending on installed pixbuf loaders
nl: Vermeldt de ondersteunde afbeeldingssoorten, resultaten kunnen verschillen afhankelijk van de geïnstalleerde pixbuf-laders

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
nl: Conflicterende opties: --%s en --%s kunnen niet tegelijkertijd gebruikt worden.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
nl: De optie --%s wordt alleen gebruikt in combinatie met --fullscreen, --window of --region, en zal dus worden genegeerd.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
nl: %s: %s
    Probeer %s --help voor een volledige lijst van beschikbare opdrachtregelopties.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
nl: Maak schermafdrukken van het gehele scherm, van het actieve venster of van een deelgebied

en: Allows you to capture the entire screen, the active window or a selected region. You can set the delay that elapses before the screenshot is taken and the action that will be done with the screenshot: save it to a PNG or JPG file, copy it to the clipboard, open it using another application, or host it on imgur, a free online image hosting service.
nl: Hiermee kunt u of het gehele scherm fotograferen, of het actieve venster of een gekozen gedeelte. U kunt de vertraging instellen voordat de schermafdruk wordt gemaakt en de actie die met de schermafdruk zal worden ondernomen: opslaan als .PNG- of .JPG-bestand, kopiëren naar het klembord, openen met een andere toepassing, of onderbrengen bij imgur, een gratis afbeeldingenopslagdienst op het internet.
