Xfce Apps - en to nn translation catalogue (46 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
nn: %.2fKb av %.2fKb

en: Transfer
nn: Overfør

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
nn: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Skjermbiletet vert overført til:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
nn: Skjermbilete

en: _Help
nn: _Hjelp

en: Preferences
nn: Innstillingar

en: Take a screenshot
nn: Ta eit skjermbilete

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
nn: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Område å ta bilete av</span>

en: Entire screen
nn: Heile skjermen

en: Take a screenshot of the entire screen
nn: Ta skjermbilete av heile skjermen

en: Active window
nn: Aktivt vindauge

en: Take a screenshot of the active window
nn: Ta skjermbilete av det aktive vindauget

en: Select a region
nn: Vel eit område

en: Capture the mouse pointer
nn: Fang musepeikaren

en: Display the mouse pointer on the screenshot
nn: Vis musepeikaren på skjermbiletet

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
nn: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Forseinking før biletet vert fanga</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
nn: Forseinking i sekund før skjermbiletet vert fanga

en: seconds
nn: sekund

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
nn: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Handling</span>

note: Save option radio button
en: Save
nn: Lagra

en: Save the screenshot to a PNG file
nn: Lagra skjermbiletet som ei PNG-fil

en: Copy to the clipboard
nn: Kopier til utklippstavla

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
nn: Kopier skjermbiletet til utklippstavla slik at han kan limast inn seinare

en: Open with:
nn: Opna med:

en: Open the screenshot with the chosen application
nn: Opna skjermbiletkopien med valt program

en: Application to open the screenshot
nn: Program for å opna skjermbiletkopiar

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
nn: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Førehandsvising</span>

en: Save screenshot as...
nn: Lagra skjermbiletet som ...

en: Error
nn: Feil

en: Upload the screenshot...
nn: Last opp skjermbiletet …

en: Size
nn: Storleik

en: Image
nn: Bilete

en: Delete
nn: Slett

note: Create the user label
en: User:
nn: Brukar:

note: Create the password label
en: Password:
nn: Passord:

en: The password for the user above
nn: Passord for brukaren over

note: Create the title label
en: Title:
nn: Tittel:

note: Create the comment label
en: Comment:
nn: Kommentar:

en: Delay in seconds before taking the screenshot
nn: Forseinking i sekund før skjermbiletkopien vert teken

en: Display the mouse on the screenshot
nn: Vis musepeikaren på skjermbiletet

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
nn: Vel område å ta bilete av ved å klikka utan å sleppa museknappen, flytt så musepeikaren til det andre hjørnet av området, og slepp knappen.

en: Version information
nn: Versjonsinformasjon

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
nn: Inkonsekvente val: --%s og --%s kan ikkje brukast samstundes.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
nn: Valet --%s vert berre brukt med --fullscreen, --window eller --region, og vert ignorert.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
nn: %s: %s
    Prøv %s --help for å sjå ei liste over tilgjengelege kommandolinjeval.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
nn: Ta ein skjermbiletkopi av heile skjermen, det aktive vindauget eller eit område av skjermen
