Xfce Apps - en to oc translation catalogue (91 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
oc: %.2fKb de %.2fKb

en: Transfer
oc: Transferiment

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
oc: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">La captura d'ecran es transferida cap a :</span>

note: Setup window
en: Screenshot
oc: Captura d'ecran

en: _Preferences
oc: _Preferéncias

en: _Help
oc: _Ajuda

en: _Close
oc: _Tampar

en: _Cancel
oc: _Anullar

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
oc: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Zòna de capturar</span>

en: Entire screen
oc: L'ecran tot entièr

en: Take a screenshot of the entire screen
oc: Prene una captura d'ecran de l'ecran tot entièr

en: Active window
oc: La fenèstra activa

en: Take a screenshot of the active window
oc: Prene una captura d'ecran de la fenèstra activa

en: Select a region
oc: Seleccionar una zòna

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
oc: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Opcions</span>

en: Capture the mouse pointer
oc: Capturar lo puntador de la mirga

en: Display the mouse pointer on the screenshot
oc: Afichar la mirga sus la captura d'ecran

en: Capture the window border
oc: Capturar la bordadura de la fenèstra

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
oc: Afichar la bordadura de la fenèstra per la captura d’ecran.
    Desactivar aquesta opcion a pas cap d’efièch per las fenèstras CSD.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
oc: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Relambi abans la captura</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
oc: Relambi en segondas abans que la captura d'ecran siá presa

en: seconds
oc: segondas

en: _Back
oc: _Precedent

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
oc: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Accion</span>

note: Save option radio button
en: Save
oc: Enregistrar

en: Save the screenshot to a file
oc: Enregistrar la captura d’ecran dins un fichièr

note: Show in folder checkbox
en: Show in Folder
oc: Afichar dins lo dorsièr

en: Shows the saved file in the folder
oc: Aficha lo fichièr enregistrat dins lo dorsièr

en: Copy to the clipboard
oc: Copiar dins lo quichapapièrs

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
oc: Copiar la captura d'ecran dins lo quichapapièrs per la pegar pus tard

en: Open with:
oc: Dobrir amb :

en: Open the screenshot with the chosen application
oc: Dobrir la captura d'ecran amb l'aplicacion causida

en: Application to open the screenshot
oc: Aplicacion per dobrir la captura d'ecran

en: Custom Action:
oc: Accion personalizada :

en: Execute the selected custom action
oc: Executar l’accion personalizada seleccionada

en: Custom action to execute
oc: Accion personalizada d’executar

en: Host on Imgur™
oc: Albergar sus lmgur™

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
oc: Albergar la captura d'ecran sus lmgur™, un servici en linha gratuit d'albergament d'imatges

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
oc: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Apercebut</span>

en: Save screenshot as...
oc: Enregistrar la captura d'ecran jos...

en: Preferences
oc: Preferéncias

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Custom Actions</span>
oc: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Accions personalizadas</span>

en: Custom Action
oc: Accion personalizada

en: Add custom action
oc: Apondre accion personalizada

en: Remove selected custom action
oc: Suprimir l’accion personalizada seleccionada

note: Add custom action name
en: Name
oc: Nom

note: Add custom action command
en: Command
oc: Comanda

en: PNG File
oc: Fichièr PNG

en: JPEG File
oc: Fichièr JPEG

en: BMP File
oc: Fichièr BMP

en: WebP File
oc: Fichièr WebP

en: JPEG XL File
oc: Fichièr JPEG XL

en: AVIF File
oc: Fichièr AVIF

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
oc: <b>Lançament impossible de l’aplicacion.</b>
    %s

en: Upload the screenshot...
oc: Mesa en linha de la captura d'ecran...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
oc: Una error s'es produsida al moment del transferiment de donadas a ZimageZ.

en: Size
oc: Talha

en: Link
oc: Ligam

en: Tiny
oc: Pichona

en: Medium
oc: Mejana

en: Full
oc: Complèta

en: Copy
oc: Copiar

en: View in browser
oc: Veire dins lo navigador

en: Image
oc: Imatge

en: Syntax
oc: Sintaxi

en: Code
oc: Còdi

en: Type
oc: Tipe

en: Direct image
oc: Imatge dirèct

en: Link to full size
oc: Ligam de l’imatge complèt

en: Embed into code
oc: Integrar via còdi

en: Delete
oc: Escafar

en: Deletion link
oc: Ligam de supression

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
oc: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Estatut</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
oc: Detalhs tocant la captura d’ecran

note: Create the user label
en: User:
oc: Utilizaire :

note: Create the password label
en: Password:
oc: Senhal :

en: The password for the user above
oc: Lo senhal per l'utilizaire çaisús

note: Create the title label
en: Title:
oc: Títol :

note: Create the comment label
en: Comment:
oc: Comentari :

en: Copy the screenshot to the clipboard
oc: Copiar la captura d'ecran dins lo quichapapièrs

en: Delay in seconds before taking the screenshot
oc: Relambi en segondas abans la presa de la captura d'ecran

en: Display the mouse on the screenshot
oc: Afichar la mirga sus la captura d'ecran

en: Removes the window border from the screenshot
oc: Suprimir la bordadura de la fenèstra de la captura d'ecran

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
oc: Seleccionar una zòna de capturar en clicant sus un punt de l'ecran sens daissar lo boton de la mirga, puèi en desplaçant vòstra mirga fins a l'autre canton de la zòna, e en daissant lo boton de la mirga.

en: Show the saved file in the folder.
oc: Afichar lo fichièr enregistrat dins lo dorsièr

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
oc: Albergar la captura d'ecran sus lmgur, un servici en linha gratuit d'albergament d'imatges

en: Version information
oc: Informacions sus la version

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
oc: Opcions contradictòrias : --%s e --%s pòdon pas èsser utilizadas al meteis temps.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
oc: L'opcion --%s es pas utilizada que quand  --fullscreen, --window o --region es donat. Serà ignorat.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
oc: %s : %s
    Ensajatz %s --help per afichar la lista de las opcions de linha de comanda disponiblas.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
oc: Prene una captura d'ecran de l'ecran tot entièr, de la fenèstra activa o d'una zòna
