Xfce Apps - en to ug translation catalogue (52 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
ug: %.2fKb / %.2fKb

en: Transfer
ug: يوللاش

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
ug: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">ئېكران كۆرۈنۈشىنى يوللايدىغان ئورۇن</span>

note: Setup window
en: Screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Close
ug: تاقا(_C)

en: Preferences
ug: تەڭشەكلەر

en: Take a screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى تۇتۇش

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
ug: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">تۇتىدىغان دائىرە</span>

en: Entire screen
ug: پۈتۈن ئېكران

en: Take a screenshot of the entire screen
ug: پۈتۈن ئېكراننىڭ ئېكران كۆرۈنۈشىنى تۇتۇش

en: Active window
ug: ئاكتىپ كۆزنەك

en: Take a screenshot of the active window
ug: ئاكتىپ كۆزنەكنىڭ ئېكران كۆرۈنۈشىنى تۇتۇش

en: Select a region
ug: دائىرە تاللا

en: Capture the mouse pointer
ug: چاشقىنەك نۇر بەلگىسىنى رەسىمگە تارتىش

en: Display the mouse pointer on the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى چاشقىنەك نۇربەلگىسىنى كۆرسىتىش

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
ug: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">رەسىمگە ئېلىشتىن بۇرۇنقى توختاش ۋاقتى</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
ug: رەسىمگە ئېلىشتىن بۇرۇنقى توختاش ۋاقتى(سېكۇنت)

en: seconds
ug: سېكۇنت

en: _Back
ug: كەينىگە(_B)

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
ug: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">ھەرىكەت</span>

note: Save option radio button
en: Save
ug: ساقلا

en: Save the screenshot to a PNG file
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى PNG ھۆججەت قىلىپ ساقلايدۇ

en: Copy to the clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈش

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى چاپلاش تاختىسىغا قا كۆچۈرۈپ قويىدۇ، بۇنداق بولغاندا كېيىن ئۇنى چاپلاپ ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Open with:
ug: بۇنىڭدا ئاچ:

en: Open the screenshot with the chosen application
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى تاللانغان پروگراممىدا ئاچىدۇ

en: Application to open the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى ئاچىدىغان پروگرامما

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
ug: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">ئالدىن كۆر</span>

en: Save screenshot as...
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى باشقا ئاتتا ساقلا...

en: Error
ug: خاتالىق

en: Upload the screenshot...
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى يۈكلەۋاتىدۇ...

en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Type
ug: تىپى

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
ug: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">ھالەت</span>

note: Create the user label
en: User:
ug: ئىشلەتكۈچى:

note: Create the password label
en: Password:
ug: ئىم:

en: The password for the user above
ug: ئىشلەتكۈچىنىڭ ئىمى

note: Create the title label
en: Title:
ug: ماۋزۇ:

note: Create the comment label
en: Comment:
ug: ئىزاھات:

en: Copy the screenshot to the clipboard
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى چاپلاش تاختىسىغا قا كۆچۈرىدۇ

en: Delay in seconds before taking the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى رەسىمگە ئېلىش باشلانغۇچە بولغان ۋاقىت

en: Display the mouse on the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىدە چاشقىنەك نۇر بەلگىسىنى كۆرسەت

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
ug: چاشقىنەكنى بېسىپ قويۇۋەتمەي، رەسىمگە ئالىدىغان دائىرىنى كۆرسىتىپ بېرىڭ. تۆت بۇلۇڭلۇق دائىرە رەسىمگە ئېلىنىدۇ.

en: Version information
ug: نەشر ئۇچۇرى

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
ug: توقۇنۇشۇپ قالىدىغان تاللانمىلار : --%s ۋە --%s نى بىرگە ئىشلىتىشكە بولمايدۇ.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
ug: تالانما --%s  نى پەقەت  --fullscreen ، --window ياكى -- region بىلەنلا ئىشلىتىشكە بولىدۇ. شۇڭا بۇنىڭغا پەرۋا قىلمايدۇ.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
ug: %s: %s
    بۇيرۇق قۇرىدا ئىشلەتكىلى بولىدىغان بارلىق تاللانمىلارنى كۆرۈش ئۈچۈن %s --help نى كىرگۈزسە بولىدۇ.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
ug: تولۇق ئېكران، ئاكتىپ كۆزنەك ياكى كۆرسىتىلگەن دائىرىنىڭ ئېكران كۆرۈنۈشىنى رەسىمگە ئالىدۇ.
