Xfce Apps - en to uk translation catalogue (110 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
uk: %.2fКб з %.2fКб

en: Transfer
uk: Передача

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
uk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Знімок пересилається на  </span>

note: Setup window
en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _OK
uk: _Гаразд

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
uk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Область захоплення</span>

en: Entire screen
uk: Весь екран

en: Take a screenshot of the entire screen
uk: Зробити знімок всього екрану

en: Active window
uk: Активного вікна

en: Take a screenshot of the active window
uk: Зробити знімок активного вікна

en: Select a region
uk: Виділена область

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
    
    Press Ctrl while dragging to move the region.
uk: Виберіть область для захоплення шляхом клацання мишкою на екрані та без відпускання кнопки миші пересуньте вказівник в інший кут області й тоді відпустіть кнопку миші.
    
    Натисніть Ctrl під час перетягування для зсуву області.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
uk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Додатково</span>

en: Capture the mouse pointer
uk: Показувати курсор миші

en: Display the mouse pointer on the screenshot
uk: Показувати курсор миші на знімку

en: Capture the window border
uk: Захват грані вікна

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
uk: Відобразити грань вікна на знімку.
    Вимкнення цієї опції не впливає на вікна
    з користувацьким оформленням.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
uk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Затримка перед знімком</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
uk: Затримка в секундах перед отриманням знімку екрану

en: seconds
uk: секунд

en: _Back
uk: _Назад

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
uk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Дія   </span>

note: Save option radio button
en: Save
uk: Зберегти

en: Save the screenshot to a file
uk: Зберегти знімок екрана у файл

note: Show in folder checkbox
en: Show in Folder
uk: Показати в теці

en: Shows the saved file in the folder
uk: Показує збережений файл у теці

en: Copy to the clipboard
uk: Копіювати в буфер обміну

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
uk: Копіювати знімок в буфер, що можна було вставити його пізніше

en: Open with:
uk: Відкрити з:

en: Open the screenshot with the chosen application
uk: Відкрити знімок екрану вибраною програмою

en: Application to open the screenshot
uk: Програма для відкриття знімку екрану

en: Custom Action:
uk: Спеціальна дія:

en: Execute the selected custom action
uk: Віконати обрану спеціальну дію

en: Custom action to execute
uk: Спеціальна дія для виконання

en: Host on Imgur™
uk: Розмістити на Imgur™

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
uk: Розмістити знімок на Imgur™, безкоштовному online-сервісі розміщення зображень

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
    Xfce is NOT affiliated with nor this integration is approved by Imgur™.
    If you use this feature you must agree with Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Terms of Service</a>.
uk: Слідкуйте за чутливим вмістом, завантажене зображення буде загальнодоступним і не гарантовано, що його згодом можна буде видалити. 
    Xfce НЕ пов'язане з хостингом і ця інтеграція не схвалена Imgur ™.
    Якщо ви використовуєте цю функцію, ви повинні погодитися із
    <a href="https://imgur.com/tos">Умовами надання послуг</a>Imgur™.

en: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Deprecated!</a>
uk: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Застаріло!</a>

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
uk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Перегляд</span>

en: Save screenshot as...
uk: Зберегти знімок як...

en: Preferences
uk: Параметри

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Custom Actions</span>
uk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Спеціальні дії</span>

en: You can configure custom actions that will be available to handle screenshots after they are captured.
uk: Ви можете налаштувати спеціальні дії, які будуть доступні для обробки знімків екрана після їх створення.

en: Custom Action
uk: Спеціальна дія

en: Add custom action
uk: Додати спеціальна дію

en: Remove selected custom action
uk: Видали обрану спеціальну дію

note: Add custom action name
en: Name
uk: Назва

en: Name of the action that will be displayed in Actions dialog
uk: Назва дії, що буде відображатися у діалогу

note: Add custom action command
en: Command
uk: Команда

en: Command that will be executed for this custom action
uk: Команда, що буде виконана для цієї спеціальної дії

en: Use %f as a placeholder for location of the screenshot captured
uk: Використовуйте  %f як заповнювач для розташування знімка екрана

en: Unable to execute the custom action
uk: Не вдалося виконати спеціальну дію

en: Invalid custom action selected
uk: Вибрано недійсну спеціальну дію

en: Failed to run the custom action %s
uk: Не вдалося запустити спеціальну дію %s

en: PNG File
uk: Файл PNG

en: JPEG File
uk: Файл JPEG

en: BMP File
uk: Файл BMP

en: WebP File
uk: Файл WebP

en: JPEG XL File
uk: Файл JPEG XL

en: AVIF File
uk: Файл AVIF

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
uk: <b>Програму неможливо запустити.</b>
    %s

en: Error
uk: Помилка

en: Upload the screenshot...
uk: Вивантаження знімка екрану...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
uk: Сталася помилка під час передачі даних до imgur.

en: Size
uk: Розмір

en: Link
uk: Посилання

en: Tiny
uk: Малий

en: Medium
uk: Середній

en: Full
uk: Повний

en: Copy
uk: Копіювати

en: View in browser
uk: Переглянути у web браузері

en: Image
uk: Образ

en: Syntax
uk: Синтаксис

en: Code
uk: Код

en: Type
uk: Тип

en: Direct image
uk: Пряме посилання

en: Link to full size
uk: Посилання на повнорозмірне зображення

en: Embed into code
uk: Вбудувати у код

en: Delete
uk: Видалити

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
uk: Це посилання відображається лише один раз. Обов’язково збережіть його, якщо бажаєте мати змогу видалити це зображення. Наразі ми не підтримуємо зв’язування зображень з обліковими записами Imgur.

en: Deletion link
uk: Посилання для видалення

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
uk: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Статус</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
uk: Деталі про знімок екрану

note: Create the user label
en: User:
uk: Користувач:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
uk: Ваше ім'я користувача. Якщо немає, то зареєструйтесь на веб-сторінці, вказаній вище

note: Create the password label
en: Password:
uk: Пароль:

en: The password for the user above
uk: Пароль для користувача вище

note: Create the title label
en: Title:
uk: Заголовок:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
uk: Заголовок знімку, який буде використано при відображенні на сервісі розміщення зображень

note: Create the comment label
en: Comment:
uk: Коментар:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
uk: Коментар до знімку. Буде використано при відображенні знімку на сервісі розміщення зображень

en: Copy the screenshot to the clipboard
uk: Скопіювати знімок екрану в буфер обміну

en: Delay in seconds before taking the screenshot
uk: Затримка в секундах перед отриманням знімку

en: Display the mouse on the screenshot
uk: Відображати курсор миші на знімку

en: Removes the window border from the screenshot
uk: Видаляє грань вікна зі знімку

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
uk: Виберіть область для захоплення шляхом клацання мишкою на екрані і без відпускання кнопки миші пересуньте вказівник в інший кут області і тоді відпустіть кнопку миші.

en: File path or directory where the screenshot will be saved, accepts png, jpg and bmp extensions. webp, jxl and avif are only supported if their respective pixbuf loaders are installed.
uk: Шлях до файлу або каталог, де буде збережено знімок екрана, приймаються розширення png, jpg та bmp. webp, jxl та avif підтримуються лише якщо встановлено відповідні завантажувачі pixbuf.

en: Show the saved file in the folder.
uk: Показати збережений файл у теці.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
uk: Розмістити знімок на Imgur, безкоштовному online-сервісі розміщення зображень

en: Version information
uk: Інформація про версію

en: Lists supported image formats, results can vary depending on installed pixbuf loaders
uk: Список підтримуваних форматів зображень, результати можуть відрізнятися залежно від встановлених завантажувачів pixbuf

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
uk: Параметри конфліктують: --%s та --%s не можуть застосовуватись одночасно.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
uk: --%s опція може бути тільки разом з --fullscreen, --window чи --region опціями. Ігноруємо.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
uk: %s: %s
    Спробуйте, %s --help щоб побачити повний список доступних опцій командного рядка.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
uk: Отримати знімки всього екрану, активного вікна або виділеної області

en: Allows you to capture the entire screen, the active window or a selected region. You can set the delay that elapses before the screenshot is taken and the action that will be done with the screenshot: save it to a PNG or JPG file, copy it to the clipboard, open it using another application, or host it on imgur, a free online image hosting service.
uk: Дозволяє отримати знімок всього екрану, активного вікна або виділеної області. Ви можете обрати затримку до виконання знімку та дії, які будуть зроблені зі знімком екрана: збереження у файл PNG, BMP або JPG, копіювання у буфер обміну, відкривання за допомогою іншої програми або розміщення на на Imgur, безкоштовному сервісі розміщення знімків.
