Xfce Apps - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Transfer
lv: Pārsūtīt

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
lv: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Ekrāna kopija tiek pārsūtīta uz:</span>

en: Screenshot
lv: Ekrānkopija

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Close
lv: Ai_zvērt

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
lv: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Ķeramais reģions</span>

en: Entire screen
lv: Visu ekrānu

en: Take a screenshot of the entire screen
lv: Uzņemt visa ekrāna ekrānkopiju

en: Active window
lv: Aktīvais logs

en: Take a screenshot of the active window
lv: Uzņemt aktīvā loga ekrānkopiju

en: Select a region
lv: Atlasīt reģionu

en: Capture the mouse pointer
lv: Uzņemt peles kursoru

en: Display the mouse pointer on the screenshot
lv: Attēlot peles kursoru ekrānkopijā

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
lv: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Aizture pirms uzņemšanas</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
lv: Aizture sekundēs, pirms ekrānkopijas uzņemšanas

en: seconds
lv: sekundes

en: _Back
lv: _Atpakaļ

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
lv: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Darbības</span>

note: Save option radio button
en: Save
lv: Saglabāt

en: Copy to the clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
lv: Kopēt ekrānkopiju uz starpliktuvi, lai vēlāk kopija var tikt ielīmētā

en: Open with:
lv: Atvērt ar:

en: Open the screenshot with the chosen application
lv: Atvērt ekrānkopiju ar izvēlēto lietotni

en: Application to open the screenshot
lv: Lietotne ar kuru atvērt ekrānkopiju

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
lv: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Priekšskatījums</span>

en: Save screenshot as...
lv: Saglabāt ekrānkopiju kā...

en: Preferences
lv: Uzstādījumi

note: Add custom action name
en: Name
lv: Nosaukums

note: Add custom action command
en: Command
lv: Komanda

en: Error
lv: Kļūda

en: Copy the screenshot to the clipboard
lv: Kopēt ekrānattēlu buferī

en: Delay in seconds before taking the screenshot
lv: Aizture sekundēs pirms ekrānkopijas uzņemšanas

en: Display the mouse on the screenshot
lv: Attēlot peles kursoru uz ekrāna kopijas

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
lv: Atlasīt reģionu kuru uzņemt. Klikšķiniet uz ekrāna neatlaižot peli un velciet peli līdz nākamajam reģiona stūrim, pēc tam atlaižiet peles pogu.

en: Version information
lv: Versijas informācija

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
lv: Konfliktējošās opcijas: --%s un --%s nevar tikt lietotas vienlaicīgi.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
lv: Opcija --%s tiek lietota tikai tad, kad tiek lietotats --fullscreen, --window vai --region. Opcija tiek ignorēta.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
lv: %s: %s
    Mēģiniet %s --help , lai redzētu pilnu pieejamo komandas līnijas iespēju sarakstu.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
lv: Uzņemt pilna ekrāna, aktīva loga, vai reģiona kopiju
