Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (69 entries)

note: initialize value label widget
en: <span><b>Sensors</b></span>
cs: <span><b>Senzory</b></span>

note: output to stdout on command line, not very useful for user, except for tracing problems
en: Sensors Plugin:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
cs: Zásuvný modul Senzory:
    Došlo k potížím při čtení hodnoty senzoru. 
    Nelze zaručit správné fungování.

en: No sensors selected!
cs: Nebyly vybrány žádné senzory!

en: UI style:
cs: Styl uživatelského rozhraní:

en: _progress bars
cs: _Ukazatelé průběhu

en: Show _labels
cs: _Zobrazovat titulky

en: _Show title
cs: _Zobrazovat titulek

en: _Number of text lines:
cs: _Počet textových řádků:

note: The Xfce 4 panel can have several rows or columns. With such a mode, the plugins are allowed to span over all available rows/columns. When translating, "cover" might be replaced by "use" or "span".
en: _Cover all panel rows/columns
cs: Pře_krýt všechny řádky a sloupce panelu

en: F_ont size:
cs: Velikost _písma:

en: F_ont:
cs: _Písmo:

en: Show _Units
cs: Zo_brazovat jednotky

en: Small horizontal s_pacing
cs: Malý vodorovný oddělovací prostor

note: Alpha value of the tacho coloring
en: Tacho color alpha value:
cs: Hodnota průhlednosti barvy ukazatele:

note: The value from HSV color model
en: Tacho color value:
cs: Hodnota barvy ukazatele:

en: Suppress messages
cs: Potlačit zprávy

en: Suppress tooltip
cs: Potlačit bublinové popisky

en: E_xecute on double click:
cs: _Spustit při dvojitém kliknutí:

en: _View
cs: _Zobrazit

en: UI style options
cs: Možnosti stylu uživatelského rozhraní

en: _Miscellaneous
cs: _Ostatní

en: Sensors Plugin
cs: Zásuvný modul senzory

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: You can change a feature's properties such as name, colours, min/max value by double-clicking the entry, editing the content, and pressing "Return" or selecting a different field.
cs: Vlastnosti, jako například název, barvy, nejnižší a nejvyšší hodnota, můžete změnit dvojitým kliknutím na položku, úpravou obsahu a stiskem klávesy "Return" nebo výběrem jiného pole.

en: Show sensor values from LM sensors, ACPI, hard disks, NVIDIA
cs: Zobrazit hodnoty ze senzorů získaných z LM sensors, ACPI, pevných disků, NVIDIA

note: only use this if no hddtemp sensor or do only use this , if it is an lmsensors device. whatever.
en: Hard disks
cs: Pevné disky

note: Note for translators: As some laptops have several batteries such as the T440s, there might be some perturbation with the battery name here and BAT0/BAT1 for power/voltage. So we prepend BAT0/1 to the battery name as well, with the result being something like "BAT1 - 45N1127". Users can then rename 
en: %s - %s
cs: %s – %s

note: Power with unit Watts, not Energy with Joules or kWh
en: Power
cs: Energie

en: Voltage
cs: Napětí

en: ACPI v%s zones
cs: Zóny ACPI v%s

en: <Unknown>
cs: <Neznámý>

en: NVIDIA GPU core temperature
cs: Teplota jádra grafického procesoru NVIDIA

en: Don't show this message again
cs: Tuto zprávu již znovu nezobrazovat

en: S.M.A.R.T. harddisk temperatures
cs: Teploty pevných disků ze systému S.M.A.R.T.

en: "hddtemp" was not executed correctly, although it is executable. This is most probably due to the disks requiring root privileges to read their temperatures, and "hddtemp" not being setuid root.
    
    An easy but dirty solution is to run "chmod u+s %s" as root user and restart this plugin or its panel.
    
    Calling "%s" gave the following error:
    %s
    with a return value of %d.
cs: Aplikace "hddtemp" se nespustila korektně, přestože je spustitelná. Disky obvykle ke čtení teploty vyžadují oprávnění uživatele root, avšak aplikace "hddtemp" nemá nastaven bit SUID.
    
    Jednoduchým ale nečistým řešením je spuštění příkazu "chmod u+s %s" pod uživatelem root a následné opětovné spuštění tohoto zásuvného modulu nebo jeho panelu.
    
    Volání "%s" vrátilo tuto chybu:
    %s
    s návratovou hodnotou %d.

en: Suppress this message in future
cs: Potlačit budoucí zprávy

en: An error occurred when executing "%s":
    %s
cs: Při spouštění  "%s" nastala chyba:
    %s

en: LM Sensors
cs: Senzory LM:

en: Error: Could not connect to sensors!
cs: Chyba: Nelze se připojit k senzorům!

en: Sensors Plugin Failure
cs: Selhání zásuvného modulu senzory

en: Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
cs: Při čtení hodnoty senzorů zřejmě došlo k potížím.
    Nelze zaručit správné fungování.

en: Sensors t_ype:
cs: T_yp senzorů:

en: Description:
cs: Popis:

en: U_pdate interval (seconds):
cs: I_nterval obnovení (sekundy):

en: Name
cs: Název

en: Value
cs: Hodnota

en: Show
cs: Zobrazit

en: Color
cs: Barva

en: Temperature scale:
cs: Rozsah teplot:

en: _Celsius
cs: Stupně _Celsia

en: _Fahrenheit
cs: Stupně _Fahrenheita

en: _Sensors
cs: _Senzory:

en: No sensors found!
cs: Nebyly nalezeny žádné senzory!

en: %.0f °F
cs: %.1f °F

en: %.0f °C
cs: %.1f °C

en: off
cs: vypnuto

en: on
cs: zapnuto

en: %.0f rpm
cs: %.0f otáček za minutu

en: Xfce4 Sensors %s
    This program is published under the GPL v2.
    The license text can be found inside the program's source archive or under /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 or at http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt
cs: Senzory pro Xfce4, verze %s 
    Tento program byl vydán pod licencí GPL v2.
    Licenci naleznete v archivu zdrojového kódu tohoto programu nebo v adresáři /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 nebo na adrese http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt

en: Xfce4 Sensors %s
    Displays information about your hardware sensors, ACPI status, harddisk temperatures and Nvidia GPU's temperature.
    Synopsis: 
      xfce4-sensors [option]
    where [option] is one of the following:
      -h, --help    Print this help dialog.
      -l, --license Print license information.
      -V, --version Print version information.
    
    This program is published under the GPL v2.
cs: Senzory pro Xfce4, verze %s
    Zobrazuje informace o senzorech hardwaru, stav rozhraní ACPI, teplotu disků a teplotu jádra grafických procesorů NVidia.
    Použití: 
      xfce4-sensors [volba]
    [volba] je jedna z následujících položek:
      -h, --help    Zobrazí toto dialogové okno nápovědy
      -l, --license Zobrazí informace o licenci
      -v, --version Zobrazí informace o verzi
    
    Tento program byl vydán pod licencí GPL v2.

en: Xfce4 Sensors %s
cs: Senzory pro Xfce 4, verze %s

en: _Overview
cs: _Přehled

en: _Tachometers
cs: _Tachometry

en: Sensors Viewer
cs: Prohlížeč senzorů

note: FIXME: either print nothing, or undertake appropriate action, * or pop up a message box.
en: Sensors Viewer:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
cs: Prohlížeč senzorů:
    Došlo k potížím při čtení hodnoty senzoru. 
    Nelze zaručit správné fungování.

en: Sensor Viewer
cs: Prohlížeč senzorů

en: Show sensor values.
cs: Zobrazuje hodnoty senzorů

en: Sensor Values Viewer
cs: Prohlížeč hodnot senzorů

en: Sensor plugin
cs: Zásuvný modul pro senzory
