Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (70 entries)

note: initialize value label widget
en: <span><b>Sensors</b></span>
hu: <span><b>Érzékelők</b></span>

note: output to stdout on command line, not very useful for user, except for tracing problems
en: Sensors Plugin:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
hu: Érzékelő bővítmény:
    Úgy tűnik, hiba történt egy érzékelőszolgáltatás értékének olvasásakor.
    A megfelelő folytatás nem garantálható.

en: No sensors selected!
hu: Nincsenek kiválasztva érzékelők

en: UI style:
hu: Felület stílusa:

en: _text
hu: S_zöveg

en: _progress bars
hu: _Folyamatjelzők

en: _tachos
hu: F_ordulatszámmérők

en: Show _labels
hu: _Címkék megjelenítése

en: _Show title
hu: Cí_m megjelenítése

en: _Number of text lines:
hu: Szö_vegsorok száma:

note: The Xfce 4 panel can have several rows or columns. With such a mode, the plugins are allowed to span over all available rows/columns. When translating, "cover" might be replaced by "use" or "span".
en: _Cover all panel rows/columns
hu: Összes panelsor és -oszlop le_fedése

en: F_ont size:
hu: B_etűméret:

en: x-small
hu: Nagyon kicsi

en: small
hu: Kicsi

en: medium
hu: Közepes

en: large
hu: Nagy

en: x-large
hu: Nagyon nagy

en: F_ont:
hu: B_etűkészlet:

en: Show _Units
hu: _Egységek megjelenítés

en: Small horizontal s_pacing
hu: Kis _vízszintes térköz

note: Alpha value of the tacho coloring
en: Tacho color alpha value:
hu: Tacho szín alfa érték:

note: The value from HSV color model
en: Tacho color value:
hu: Tacho színérték:

en: Suppress messages
hu: Üzenetek elnyomása

en: Suppress tooltip
hu: Buboréksúgó eltüntetése

en: E_xecute on double click:
hu: Végrehajtás _dupla kattintásra:

en: _View
hu: _Nézet

en: UI style options
hu: Felület stílus beállítások

en: _Miscellaneous
hu: _Egyéb

en: Sensors Plugin
hu: Érzékelők bővítmény

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: You can change a feature's properties such as name, colours, min/max value by double-clicking the entry, editing the content, and pressing "Return" or selecting a different field.
hu: A bejegyzésre kattintva megváltoztathatja egy szolgáltatás tulajdonságait, például nevét, színeit, minimális/maximális értékeit a tartalom szerkesztésével és az Enter billentyű megnyomásával vagy másik mező kiválasztásával.

en: Show sensor values from LM sensors, ACPI, hard disks, NVIDIA
hu: Érzékelőadatok megjelenítése LM szenzorokból, ACPI-ből, merevlemezekről és NVIDIA grafikus kártyákról

note: only use this if no hddtemp sensor or do only use this , if it is an lmsensors device. whatever.
en: Hard disks
hu: Merevlemezek

note: Power with unit Watts, not Energy with Joules or kWh
en: Power
hu: Teljesítmény

en: Voltage
hu: Feszültség

en: ACPI v%s zones
hu: ACPI v%s zónák

en: <Unknown>
hu: <Ismeretlen>

en: S.M.A.R.T. harddisk temperatures
hu: S.M.A.R.T. merevlemez-hőmérsékletek

en: "hddtemp" was not executed correctly, although it is executable. This is most probably due to the disks requiring root privileges to read their temperatures, and "hddtemp" not being setuid root.
    
    An easy but dirty solution is to run "chmod u+s %s" as root user and restart this plugin or its panel.
    
    Calling "%s" gave the following error:
    %s
    with a return value of %d.
hu: A „hddtemp” nem futott le megfelelően, noha végrehajtható. Ezt valószínűleg a hőmérsékleteik kiolvasásához rendszergazdai hozzáférést igénylő merevlemezek okozzák és a „hddtemp” setuid bitje nincs beállítva.
    
    Egyszerű megoldás a „chmod u+s %s” futtatása rendszergazdaként és ezen bővítmény vagy panel újraindítása.
    
    A(z) „%s” hívása a következő hibát adta vissza:
    %s
    a visszatérési érték: %d.

en: Suppress this message in future
hu: Ne jelenjen meg újra

en: An error occurred when executing "%s":
    %s
hu: Hiba történt „%s” végrehajtásakor:
    %s

en: LM Sensors
hu: LM érzékelők

en: Error: Could not connect to sensors!
hu: Hiba: nem sikerült az érzékelőkhöz csatlakozni

en: Sensors Plugin Failure
hu: Érzékelőbővítmény-hiba

en: Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
hu: Hiba történt az érzékelő szolgáltatásértékének olvasásakor.
    A megfelelő folytatás nem garantálható.

en: Sensors t_ype:
hu: Érzékelők _típusa:

en: Description:
hu: Leírás:

en: U_pdate interval (seconds):
hu: _Frissítési időköz (mp):

en: Name
hu: Név

en: Value
hu: Érték

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Color
hu: Szín

en: Min
hu: Minimum

en: Max
hu: Maximum

en: Temperature scale:
hu: Hőmérsékleti skála:

en: _Sensors
hu: É_rzékelők

en: No sensors found!
hu: Nem találhatók érzékelők

en: off
hu: ki

en: on
hu: be

en: Xfce4 Sensors %s
    This program is published under the GPL v2.
    The license text can be found inside the program's source archive or under /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 or at http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt
hu: Xfce4 érzékelők %s
    Ez a program a GPL v2 alatt érhető el.
    A licencszöveg megtalálható a program forrásában vagy a /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 fájlban vagy a http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt oldalon

en: Xfce4 Sensors %s
    Displays information about your hardware sensors, ACPI status, harddisk temperatures and Nvidia GPU's temperature.
    Synopsis: 
      xfce4-sensors [option]
    where [option] is one of the following:
      -h, --help    Print this help dialog.
      -l, --license Print license information.
      -V, --version Print version information.
    
    This program is published under the GPL v2.
hu: Xfce4 érzékelők %s
    Információkat jelenít meg az hardverérzékelőkről, az ACPI állapotról, merevlemez hőmérsékletekről és az Nvidia GPU-k hőmérsékletéről.
    Használat:
      xfce4-sensors [kapcsolók]
    ahol a [kapcsolók] a következők lehetnek:
      -h, --help    Ezen súgóablak megjelenítése.
      -l, --license Licencinformációk megjelenítése.
      -V, --version Verzióinformációk megjelenítése.
    
    A program a GPL v2 alatt érhető el.

en: Xfce4 Sensors %s
hu: Xfce4 érzékelők %s

en: _Overview
hu: Á_ttekintés

en: _Tachometers
hu: _Fordulatszámmérők

en: Sensors Viewer
hu: Érzékelőmegjelenítő

note: FIXME: either print nothing, or undertake appropriate action, * or pop up a message box.
en: Sensors Viewer:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
hu: Érzékelőmegjelenítő:
    Úgy tűnik, hiba történt egy érzékelőszolgáltatás értékének olvasásakor.
    A megfelelő folytatás nem garantálható.

en: Sensor Viewer
hu: Érzékelőmegjelenítő

en: Show sensor values.
hu: Érzékelőértékek megjelenítése

en: Sensor Values Viewer
hu: Érzékelőérték-megjelenítő

en: Sensor plugin
hu: Érzékelőbővítmény
