Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (54 entries)

note: output to stdout on command line, not very useful for user, except for tracing problems
en: Sensors Plugin:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
lv: Xfce dzelžu sensora spraudnis:
    Liekas, ka radās problēma lasot sensora iespēju vērtību.
    Darba spējīga turpināšana netiek garantēta.

en: No sensors selected!
lv: Neviens sensors nav izvēlēts!

en: UI style:
lv: UI stils:

en: _text
lv: _teksts

en: Show _labels
lv: _Rādīt etiķetes

en: _Show title
lv: _Rādīt virsrakstu

en: _Number of text lines:
lv: _Teksta rindiņu skaits

en: F_ont size:
lv: F_onta izmērs:

en: x-small
lv: viss mazākais

en: small
lv: mazs

en: medium
lv: vidējs

en: large
lv: liels

en: x-large
lv: viss lielākais

en: Show _Units
lv: _Rādīt vienību

en: Small horizontal s_pacing
lv: Mazas horizontālās atstar_ptes

en: Suppress messages
lv: Apspiest ziņas

en: E_xecute on double click:
lv: I_zpildīt uz dubultklikšķi:

en: _View
lv: _Skats

en: _Miscellaneous
lv: _Dažādi

en: Sensors Plugin
lv: Sensoru spraudnis

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: You can change a feature's properties such as name, colours, min/max value by double-clicking the entry, editing the content, and pressing "Return" or selecting a different field.
lv: Jūs varat mainīt iespējas rekvizītus, tādus kā nosaukums, krāsas, mini/maks vērtības, dubultklikšķinot uz ieraksta, rediģējot saturu un spiežot enter, vai atlasot citu lauku.

note: only use this if no hddtemp sensor or do only use this , if it is an lmsensors device. whatever.
en: Hard disks
lv: Cietie diski

en: ACPI v%s zones
lv: ACPI v%s zonas

en: <Unknown>
lv: <Nezināms>

en: S.M.A.R.T. harddisk temperatures
lv: S.M.A.R.T. cietā diska temperatūras

en: "hddtemp" was not executed correctly, although it is executable. This is most probably due to the disks requiring root privileges to read their temperatures, and "hddtemp" not being setuid root.
    
    An easy but dirty solution is to run "chmod u+s %s" as root user and restart this plugin or its panel.
    
    Calling "%s" gave the following error:
    %s
    with a return value of %d.
lv: "hddtemp" netika izpildīts korekti, lai arī tas ir izpildāms. Iemesls tam var būt, ka diskam ir nepieciešamas root tiesības, lai nolasītu temperatūru un "hddtemp" netiek izpildīts ar setuid root.
    
    Viegls, bet nejauks, risinājums ir palaist "chmod u+s %s", kā root lietotājam vai pārstartēt spraudni, vai paneli.
    
    Izsaucot "%s" izdeva sekojošu kļūdu:
    %s
    un atgrieza vērtību %d

en: Suppress this message in future
lv: Apspiest šo ziņu turpmāk

en: An error occurred when executing "%s":
    %s
lv: Notika kļūda izpildot "%s":
    %s

en: LM Sensors
lv: LM sensors

en: Error: Could not connect to sensors!
lv: Kļūda: Nevarēju savienoties ar sensoru!

en: Sensors Plugin Failure
lv: Sensora spraudņa kļūda

en: Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
lv: Liekas bija problēma ar sensora iespēju nolasīšanu.
    Normāla darbība nevar tikt garantēta.

en: Sensors t_ype:
lv: Sensoru _tips:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: U_pdate interval (seconds):
lv: At_jaunināšanas intervāls (sekundes):

en: Name
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Show
lv: Rādīt

en: Color
lv: Krāsa

en: Max
lv: Maks

en: Temperature scale:
lv: Temperatūras skala:

en: _Celsius
lv: _Celsija

en: _Fahrenheit
lv: _Fārenheita

en: _Sensors
lv: S_ensori

en: No sensors found!
lv: Netika atrasts neviens sensors!

en: off
lv: izslēgts

en: on
lv: ieslēgts

en: %.0f rpm
lv: %.0f apgriezieni min

en: Xfce4 Sensors %s
    This program is published under the GPL v2.
    The license text can be found inside the program's source archive or under /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 or at http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt
lv: Xfce 4 sensori %s
    Programma publicēta zem GPL v2.
    Licences teksts var tikt atrast iekš programmas pirmkoda vai zem /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 vai http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt

en: Xfce4 Sensors %s
lv: Xfce 4 sensori %s

en: Sensors Viewer
lv: Sensoru skatītājs

en: Sensor Viewer
lv: Sensoru skatītājs

en: Show sensor values.
lv: Rādīt sensora vērtības.
