Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (70 entries)

note: initialize value label widget
en: <span><b>Sensors</b></span>
nl: <span><b>Sensoren</b></span>

note: output to stdout on command line, not very useful for user, except for tracing problems
en: Sensors Plugin:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
nl: Sensoren-invoegsel:
    Het lijkt erop dat er een probleem was met het lezen van de waarde
    van een sensorfunctie.
    Correcte voortgang kan niet worden gegarandeerd.

en: No sensors selected!
nl: Geen sensoren geselecteerd!

en: UI style:
nl: Stijl van gebruikersomgeving:

en: _text
nl: _tekst

en: _progress bars
nl: _voortgangsbalken

en: _tachos
nl: _snelheidsmeters

en: Show _labels
nl: _Toon etiketten

en: _Automatic bar colors
nl: _Automatische balkkleuren

en: If enabled, bar colors depend on their values (normal, high, very high).
    If disabled, bars use the user-defined sensor colors.
    If a particular user-defined sensor color is unspecified,
    the bar color is derived from the current UI style.
nl: Als aan, hangen balkkleuren af van hun waarden (normaal, hoog, zeer hoog).
    Als uit, gebruiken balken de sensorkleuren die de gebruiker heeft bepaald.
    Als een gebruikerbepaalde sensorkleur niet is gespecificeerd, dan wordt
    de balkkleur afgeleid van de huidige stijl van de gebruikersomgeving.

en: _Show title
nl: _Toon titel

en: _Number of text lines:
nl: _Aantal tekstregels:

note: The Xfce 4 panel can have several rows or columns. With such a mode, the plugins are allowed to span over all available rows/columns. When translating, "cover" might be replaced by "use" or "span".
en: _Cover all panel rows/columns
nl: Bedek alle rijen/kolommen van de werkbalk

en: F_ont size:
nl: Grootte van _lettertype:

en: x-small
nl: x-klein

en: small
nl: klein

en: medium
nl: gemiddeld

en: large
nl: groot

en: x-large
nl: x-groot

en: F_ont:
nl: _Lettertype:

en: Show _Units
nl: Toon _eenheden

en: Small horizontal s_pacing
nl: Geringe horizontale _tussenruimtes

note: Alpha value of the tacho coloring
en: Tacho color alpha value:
nl: Tacho-kleur alphawaarde:

note: The value from HSV color model
en: Tacho color value:
nl: Kleurwaarde snelheidsmeter:

en: Suppress messages
nl: Onderdruk boodschappen

en: Suppress tooltip
nl: Onderdruk gereedschaptip

en: E_xecute on double click:
nl: _Uitvoeren bij dubbelklikken:

en: _View
nl: _Weergeven

en: UI style options
nl: Stijlopties voor de grafische schil

en: _Miscellaneous
nl: _Gemengd

en: Sensors Plugin
nl: Sensoren-invoegsel

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: You can change a feature's properties such as name, colours, min/max value by double-clicking the entry, editing the content, and pressing "Return" or selecting a different field.
nl: U kunt de eigenschappen van een functie veranderen, zoals naam, kleuren of min/max-waarde, door te dubbelklikken op het veld, de inhoud te bewerken, en te drukken op 'Return' of een ander veld te kiezen.

en: Show sensor values from LM sensors, ACPI, hard disks, NVIDIA
nl: Toon sensorwaarden van LM sensors, ACPI, harde schijven, NVIDIA

en: Copyright (c) 2004-2021
nl: Auteursrecht (c) 2004-2021

note: only use this if no hddtemp sensor or do only use this , if it is an lmsensors device. whatever.
en: Hard disks
nl: Harde schijven

note: Power with unit Watts, not Energy with Joules or kWh
en: Power
nl: Vermogen

en: NVIDIA GPU core temperature
nl: Temperatuur van NVIDIA GPU

en: Don't show this message again
nl: Toon dit bericht voortaan niet meer

en: S.M.A.R.T. harddisk temperatures
nl: S.M.A.R.T.-temperaturen van harde schijf

en: "hddtemp" was not executed correctly, although it is executable. This is most probably due to the disks requiring root privileges to read their temperatures, and "hddtemp" not being setuid root.
    
    An easy but dirty solution is to run "chmod u+s %s" as root user and restart this plugin or its panel.
    
    Calling "%s" gave the following error:
    %s
    with a return value of %d.
nl: 'hddtemp' werd niet correct uitgevoerd, hoewel het uitvoerbaar is. Dit komt hoogstwaarschijnlijk doordat de schijven rootrechten nodig hebben om hun temperaturen te lezen, en doordat 'hddtemp' geen setuid root is.
    
    Een snelle maar vuile oplossing is om 'chmod u+s %s' uit te voeren als rootgebruiker en dit invoegsel of zijn werkbalk te herstarten.
    
    Aanroepen van '%s' gaf de volgende fout:
    %s
    met een terugmeldwaarde van %d.

en: Suppress this message in future
nl: Onderdruk deze boodschap in de toekomst

en: An error occurred when executing "%s":
    %s
nl: Er trad een fout op bij het uitvoeren van '%s':
    %s

en: LM Sensors
nl: LM-Sensoren

en: Error: Could not connect to sensors!
nl: Fout: Kon niet verbinden met sensoren!

en: Sensors Plugin Failure
nl: Sensoren-invoegsel mislukking

en: Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
nl: Het lijkt erop dat er een probleem was met het uitlezen van een
    sensorfunctiewaarde. Juiste voortgang kan niet worden gegarandeerd.

en: Sensors t_ype:
nl: T_ype sensoren:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: U_pdate interval (seconds):
nl: _Verversingstussenpoze (seconden):

en: Name
nl: Naam

en: Value
nl: Waarde

en: Show
nl: Tonen

en: Color
nl: Kleur

en: Temperature scale:
nl: Temperatuurschaal:

en: _Sensors
nl: _Sensoren

en: No sensors found!
nl: Geen sensoren gevonden.

en: off
nl: uit

en: on
nl: aan

en: Xfce4 Sensors %s
    This program is published under the GPL v2.
    The license text can be found inside the program's source archive or under /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 or at http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt
nl: Xfce4 Sensoren %s
    Dit programma wordt gepubliceerd onder de GPL v2.
    De licentietekst zit in het bronarchief van het programma of onder /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 of op http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt

en: Xfce4 Sensors %s
    Displays information about your hardware sensors, ACPI status, harddisk temperatures and Nvidia GPU's temperature.
    Synopsis: 
      xfce4-sensors [option]
    where [option] is one of the following:
      -h, --help    Print this help dialog.
      -l, --license Print license information.
      -V, --version Print version information.
    
    This program is published under the GPL v2.
nl: Xfce4 Sensoren %s
    Toont informatie over uw apparatuursensoren, ACPI-status, hardeschijftemperaturen en temperatuur van Nvidia-GPU's.
    Korte inhoud:
    xfce4-sensors [optie]
    waar [optie] één der volgende zaken is:
    -h, --help Toon deze hulpdialoog.
    -l, --license Toon licentie-informatie.
    -V, --version Toon versie-informatie.
    
    Dit programma wordt gepubliceerd onder de GPL v2.

en: Xfce4 Sensors %s
nl: Xfce4 Sensoren %s

en: _Overview
nl: _Overzicht

en: _Tachometers
nl: _Snelheidsmeters

en: Sensors Viewer
nl: Sensorkijker

note: FIXME: either print nothing, or undertake appropriate action, * or pop up a message box.
en: Sensors Viewer:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
nl: Sensorkijker:
    Het lijkt alsof er een probleem was met uitlezen van een sensorfunctiewaarde.
    Juiste voortgang kan niet worden gegarandeerd.

en: Sensor Viewer
nl: Sensorkijker

en: Show sensor values.
nl: Toon sensorwaarden.

en: Sensor Values Viewer
nl: Sensorwaarden-kijker

en: Sensor plugin
nl: Sensoren-invoegsel
