Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (77 entries)

note: initialize value label widget
en: <span><b>Sensors</b></span>
pl: <span><b>Czujniki</b></span>

note: output to stdout on command line, not very useful for user, except for tracing problems
en: Sensors Plugin:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
pl:  
    Aplet panelu czujniki:
    Prawdopodobnie wystąpił problem podczas odczytywania wartości czujnika.
    Wskazania mogą być niezgodne z prawdą.

en: No sensors selected!
pl: Nie wybrano czujników!

en: UI style:
pl: Styl interfejsu:

en: _text
pl: _Tekst

en: _progress bars
pl: _Paski

en: _tachos
pl: Wy_cinki

en: Show _labels
pl: _Etykiety

en: _Automatic bar colors
pl: _Automatyczne kolory pasków

en: If enabled, bar colors depend on their values (normal, high, very high).
    If disabled, bars use the user-defined sensor colors.
    If a particular user-defined sensor color is unspecified,
    the bar color is derived from the current UI style.
pl: Jeśli włączone, kolory słupków zależą od ich wartości (normalna, wysoka, bardzo wysoka).
    Jeśli wyłączone, paski używają kolorów czujników zdefiniowanych przez użytkownika.
    Jeśli określony kolor czujnika zdefiniowany przez użytkownika nie jest określony,
    kolor paska pochodzi z bieżącego stylu interfejsu użytkownika.

en: _Show title
pl: _Nazwa apletu

en: _Number of text lines:
pl: I_lość wierszy tekstu:

note: The Xfce 4 panel can have several rows or columns. With such a mode, the plugins are allowed to span over all available rows/columns. When translating, "cover" might be replaced by "use" or "span".
en: _Cover all panel rows/columns
pl: _Obejmij wszystkie rzędy/kolumny panelu

en: F_ont size:
pl: _Rozmiar czcionki:

en: x-small
pl: Bardzo mały

en: small
pl: Mały

en: medium
pl: Zwykły

en: large
pl: Duży

en: x-large
pl: Bardzo duży

en: F_ont:
pl: _Czcionka:

en: Show _Units
pl: Je_dnostki

en: Small horizontal s_pacing
pl: Wąski odstęp p_oziomy

note: Alpha value of the tacho coloring
en: Tacho color alpha value:
pl: Wartość alfa koloru prędkościomierza:

note: The value from HSV color model
en: Tacho color value:
pl: Wartość koloru prędkościomierza:

en: Suppress messages
pl: Wyciszanie wiadomości

en: Suppress tooltip
pl: Zatajaj podpowiedzi

en: E_xecute on double click:
pl: Polecenie wy_konywane po dwukrotnym kliknięciu:

en: _View
pl: Wyśw_ietlanie

en: UI style options
pl: Opcje stylu interfejsu

en: _Miscellaneous
pl: I_nne

en: Sensors Plugin
pl: Czujniki

en: Properties
pl: Właściwości

en: You can change a feature's properties such as name, colours, min/max value by double-clicking the entry, editing the content, and pressing "Return" or selecting a different field.
pl: Umożliwia zmianę cech wskazań, takich jak nazwa, kolor, wartość minimalna i maksymalna. Aby zmodyfikować cechę, proszę dwukrotnie kliknąć na wybrany element. Po zakończeniu modyfikowania należy przycisnąć klawisz Enter lub wybrać inne wskazanie.

en: Show sensor values from LM sensors, ACPI, hard disks, NVIDIA
pl: Wyświetla wskazania czujników sprzętowych z LM, ACPI, twardych dysków, NVIDIA

en: Copyright (c) 2004-2021
pl: Prawa autorskie (c) 2004-2021

note: only use this if no hddtemp sensor or do only use this , if it is an lmsensors device. whatever.
en: Hard disks
pl: Dyski twarde

note: Power with unit Watts, not Energy with Joules or kWh
en: Power
pl: Zasilanie

en: Voltage
pl: Napięcie

en: ACPI v%s zones
pl: ACPI wersja %s

en: <Unknown>
pl: <nieznana>

en: NVIDIA GPU core temperature
pl: Temperatura układu GPU NVIDIA

en: Don't show this message again
pl: Nie pokazuj więcej tego komunikatu

en: S.M.A.R.T. harddisk temperatures
pl: Czujniki temperatury S.M.A.R.T.

en: "hddtemp" was not executed correctly, although it is executable. This is most probably due to the disks requiring root privileges to read their temperatures, and "hddtemp" not being setuid root.
    
    An easy but dirty solution is to run "chmod u+s %s" as root user and restart this plugin or its panel.
    
    Calling "%s" gave the following error:
    %s
    with a return value of %d.
pl: Program „hddtemp” nie został poprawnie uruchomiony. Najczęstszą tego przyczyną jest brak atrubutu „setuid” programu, nadającego specjalne uprawnienia tworzonym procesom.
    
    Prostym rozwiązaniem tego problemu jest uruchomienie polecenia „chmod u+s %s” jako użytkownik root i ponowne uruchomienie wtyczki lub panelu.
    
    Wykonanie „%s” zwraca błąd: %s
    oraz wartość %d.

en: Suppress this message in future
pl: Ukrywanie tego okna w przyszłości

en: An error occurred when executing "%s":
    %s
pl: Wystąpił błąd podczas uruchamiania „%s”: %s

en: LM Sensors
pl: Czujniki LM

en: Error: Could not connect to sensors!
pl: Błąd: nie można połączyć z czujnikami

en: Sensors Plugin Failure
pl: Błąd wtyczki czujników

en: Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
pl: Prawdobodobnie wystąpił problem podczas odczytywania wartości czujnika.
    Wskazania mogą być niezgodne z prawdą.

en: Sensors t_ype:
pl: _Typ:

en: Description:
pl: Opis:

en: U_pdate interval (seconds):
pl: Okres _aktualizacji (s):

en: Name
pl: Nazwa

en: Value
pl: Wartość

en: Show
pl: Wyświetlanie

en: Color
pl: Kolor

en: Min
pl: Wartość min.

en: Max
pl: Wartość maks.

en: Temperature scale:
pl: Skala temperatury:

en: _Celsius
pl: _Celsjusza

en: _Fahrenheit
pl: _Fahrenheita

en: _Sensors
pl: _Wskazania

en: No sensors found!
pl: Nie odnaleziono czujników!

en: off
pl: Wyłączony

en: on
pl: Włączony

en: %.0f rpm
pl: %.0f obr./min

en: Xfce4 Sensors %s
    This program is published under the GPL v2.
    The license text can be found inside the program's source archive or under /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 or at http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt
pl: Xfce4 Sensors %s
    Niniejszy program został wydany na zasadach Powszechej Licencji Publiczej GPL v2.
    Treść licencji można znaleźć w archiwum zawierającym kod zródłowy programu, w pliku /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 lub na stronie http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt

en: Xfce4 Sensors %s
    Displays information about your hardware sensors, ACPI status, harddisk temperatures and Nvidia GPU's temperature.
    Synopsis: 
      xfce4-sensors [option]
    where [option] is one of the following:
      -h, --help    Print this help dialog.
      -l, --license Print license information.
      -V, --version Print version information.
    
    This program is published under the GPL v2.
pl: Xfce4 Sensors %s
    Wyświetla wskazania czujników sprzętowych, stan ACPI, temperatury dysków twardych i układu GPU Nvidia.
    Użycie:  xfce4-sensors [opcja]
    
    [opcja] oznacza jedno z następujących:
      -h, --help                    Wypisuje wszystkie opcje wiersza poleceń
      -l, --license                 Wypisuje informacje o licencji
      -V, --version                 Wypisuje informacje o wersji
    
    Ten program opublikowano na licencji GPL v2.

en: _Overview
pl: _Podsumowanie

en: _Tachometers
pl: P_rędkościomierze

en: Sensors Viewer
pl: Wskazania czujników

note: FIXME: either print nothing, or undertake appropriate action, * or pop up a message box.
en: Sensors Viewer:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
pl:  
    Aplet panelu czujniki:
    Prawdobodobnie wystąpił problem podczas odczytywania wartości czujnika.
    Wskazania mogą być niezgodne z prawdą.

en: Sensor Viewer
pl: Wskazania czujników

en: Show sensor values.
pl: Wyświetla wskazania czujników sprzętowych

en: Sensor Values Viewer
pl: Podgląd wskazań czujników

en: Sensor plugin
pl: Wtyczka czujników
