Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (76 entries)

note: initialize value label widget
en: <span><b>Sensors</b></span>
sl: <span><b>Senzorji</b></span>

note: output to stdout on command line, not very useful for user, except for tracing problems
en: Sensors Plugin:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
sl: Vtičnik senzorjev:
    Videti je, da je prišlo do težave pri branju vrednosti senzorske funkcije.
    V nadaljevanju ni zagotovljene pravilnosti.

en: No sensors selected!
sl: Ni izbranih senzorjev!

en: UI style:
sl: Slog uporabniškega vmesnika:

en: _text
sl: _tekst

en: _progress bars
sl: trakovi z na_predkom

en: _tachos
sl: _merilniki

en: Show _labels
sl: Prikaži o_znake

en: _Automatic bar colors
sl: _Samodejna barva prikaza

en: If enabled, bar colors depend on their values (normal, high, very high).
    If disabled, bars use the user-defined sensor colors.
    If a particular user-defined sensor color is unspecified,
    the bar color is derived from the current UI style.
sl: Če je vključeno, bo barva prikaza odvisna od vrednosti (normalno, veliko, malo).
    Če je izključeno, je uporabljena barva, ki jo za senzorje določi uporabnik.
    Če za določen uporabniško določen senzor ni podana barva,
    je barva privzeta iz trenutnega sloga uporabniškega vmesnika.

en: _Show title
sl: Prikaži na_slov

en: _Number of text lines:
sl: _Število vrstic teksta:

note: The Xfce 4 panel can have several rows or columns. With such a mode, the plugins are allowed to span over all available rows/columns. When translating, "cover" might be replaced by "use" or "span".
en: _Cover all panel rows/columns
sl: _Pokrij vse vrstice/stolpce panoja

en: F_ont size:
sl: Velikost pisa_ve

en: x-small
sl: zelo majhna

en: small
sl: majhna

en: medium
sl: srednja

en: large
sl: velika

en: x-large
sl: zelo velika

en: F_ont:
sl: P_isava:

en: Show _Units
sl: Prika_ži enote

en: Small horizontal s_pacing
sl: Majhen vodoravni razmik

note: Alpha value of the tacho coloring
en: Tacho color alpha value:
sl: Vrednost alfa barve merilnika:

note: The value from HSV color model
en: Tacho color value:
sl: vrednost barve merilnika:

en: Suppress messages
sl: Skrij sporočila

en: Suppress tooltip
sl: Skrij namige za orodja

en: E_xecute on double click:
sl: Izve_di ob dvokliku:

en: _View
sl: Po_gled

en: UI style options
sl: Možnosti sloga uporabniškega vmesnika

en: _Miscellaneous
sl: _Razno

en: Sensors Plugin
sl: Vtičnik senzorjev

en: Properties
sl: Lastnosti

en: You can change a feature's properties such as name, colours, min/max value by double-clicking the entry, editing the content, and pressing "Return" or selecting a different field.
sl: Za različne funkcije lahko spremenite lastnosti, kot so ime, barve, min. in maks. vrednost z dvojnim klikom na vnos, urejanjem vsebine in potrditvijo z enter ali izbiranjem drugega polja.

en: Show sensor values from LM sensors, ACPI, hard disks, NVIDIA
sl: Prikaže vrednosti z LM senzorjev, ACPI, trdih diskov, NVIDIA

en: Copyright (c) 2004-2021
sl: Avtorstvo (c) 2004-2021

note: only use this if no hddtemp sensor or do only use this , if it is an lmsensors device. whatever.
en: Hard disks
sl: Trdi diski

note: Power with unit Watts, not Energy with Joules or kWh
en: Power
sl: Moč

en: Voltage
sl: Napetost

en: ACPI v%s zones
sl: ACPI v%s cone

en: NVIDIA GPU core temperature
sl: NVIDIA GPU temepratura jedra

en: Don't show this message again
sl: Tega sporočila več ne prikaži

en: S.M.A.R.T. harddisk temperatures
sl: S.M.A.R.T. temperature trdih diskov

en: "hddtemp" was not executed correctly, although it is executable. This is most probably due to the disks requiring root privileges to read their temperatures, and "hddtemp" not being setuid root.
    
    An easy but dirty solution is to run "chmod u+s %s" as root user and restart this plugin or its panel.
    
    Calling "%s" gave the following error:
    %s
    with a return value of %d.
sl: "hddtemp" ni bil pravilno izveden, čeprav je izvršljiv. Verjetno je težava v tem, da so za branje temperature diska potrebne korenske - root pravice in da "hddtemp" ni nastavljen na root.
    
    Enostavna a umazana rešitev je, da zaženete "chmod u+s %s" kot root uporabnik in ponovno zaženete ta vtičnik ali njegov pano.
    
    Klic "%s" je vrnil to napako:
    %sz  vrdnostjo %d.

en: Suppress this message in future
sl: V prihodnje skrij to obvestilo

en: An error occurred when executing "%s":
    %s
sl: Zgodila se je napaka pri izvajanju "%s":
    %s

en: LM Sensors
sl: LM senzorij

en: Error: Could not connect to sensors!
sl: Napaka: Nisem se mogel povezati s senzorij!

en: Sensors Plugin Failure
sl: Napaka vtičnika senzorjev

en: Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
sl: Videti je, da je prišlo do težav pri odčitavanju vrednosti senzorske funckije.
    V nadaljevanju ni zagotovljene pravilnosti.

en: Sensors t_ype:
sl: Vrsta senzor_ja:

en: Description:
sl: Opis:

en: U_pdate interval (seconds):
sl: Interval _posodobitev (sekunde):

en: Name
sl: Ime

en: Value
sl: Vrednost

en: Show
sl: Prikaži

en: Color
sl: Barva

en: Min
sl: Min.

en: Max
sl: Maks.

en: Temperature scale:
sl: Merilo temperature:

en: _Celsius
sl: _Celzij

en: _Sensors
sl: _Senzorij

en: No sensors found!
sl: Ni bilo najdenih senzorjev!

en: off
sl: izklopljeno

en: on
sl: vklopljeno

en: %.0f rpm
sl: %.0f obr./min.

en: Xfce4 Sensors %s
    This program is published under the GPL v2.
    The license text can be found inside the program's source archive or under /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 or at http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt
sl: Xfce4 Senzorij %s
    Ta program je objavljen pod poogji GPL v2.
    Licenco je mogoče najti v arhivu izvorne kode programa pod /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 ali na http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt

en: Xfce4 Sensors %s
    Displays information about your hardware sensors, ACPI status, harddisk temperatures and Nvidia GPU's temperature.
    Synopsis: 
      xfce4-sensors [option]
    where [option] is one of the following:
      -h, --help    Print this help dialog.
      -l, --license Print license information.
      -V, --version Print version information.
    
    This program is published under the GPL v2.
sl: Xfce4 Senzorij %s
    Prikazuje informacije senzorjev strojne opreme, ACPI status, temperature trdih diskov in temperaturo grafičnih procesorjev Nvidia.
    Sinopsis:
      xfce4-sensors [opcija]
    kjer je [opcija] lahko:
      -h, --help Izpiše ta dialog za pomoč.
    -l, --license Izpiše informacije o licenci
    -V, --version Izpiše informacije o različici
    
    Program je objevljena pod GPL v2.

en: Xfce4 Sensors %s
sl: Xfce Senzorij %s

en: _Overview
sl: Preg_led

en: _Tachometers
sl: Merilni_ki

en: Sensors Viewer
sl: Prikazovalnik senzorjev

note: FIXME: either print nothing, or undertake appropriate action, * or pop up a message box.
en: Sensors Viewer:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
sl: Pregledovalnik senzorjev:
    Prišlo je do težave pri branju vrednosti funkcije senzorjev.
    V nadaljevanju ni zagotovljene pravilnosti.

en: Sensor Viewer
sl: Prikazovalnik senzorjev

en: Show sensor values.
sl: Prikaže vrednosti senzorjev.

en: Sensor Values Viewer
sl: Prikazovalnik vrednosti senzorjev

en: Sensor plugin
sl: Vtičnik senzorjev
