xfce4-sensors-plugin 0.9.0 - en to vi translation catalogue (13 entries)

note: widget = sensors->eventbox;
en: No sensors selected!
vi: Chưa chọn bộ cảm ứng nào!

note: gtk_widget_set_sensitive(myFontBox, !sd->sensors->display_values_graphically);
en: x-small
vi: rất nhỏ

en: small
vi: nhỏ

en: medium
vi: trung bình

en: large
vi: lớn

en: x-large
vi: rất lớn

en: Sensors Plugin
vi: Plugin cảm ứng

en: Error: Could not connect to sensors!
vi: Lỗi: Không thể kết nối tới bộ cảm ứng!

en: Name
vi: Tên

en: Value
vi: Giá trị

en: Show
vi: Hiện

en: Color
vi: Màu

en: No sensors found!
vi: Không tìm thấy bộ cảm ứng!
