Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (58 entries)

note: Power with unit Watts, not Energy with Joules or kWh
en: Power
hy_AM: Հոսանք

en: Voltage
hy_AM: Լարում

en: ACPI v%s zones
hy_AM: ACPI v%s տարածքներ

note: only use this if no hddtemp sensor or do only use this , if it is an lmsensors device. whatever.
en: Hard disks
hy_AM: Կոշտ սկաւառակներ

en: Sensors Plugin
hy_AM: Զգայակների ներդրաւն

en: S.M.A.R.T. harddisk temperatures
hy_AM: S.M.A.R.T. կոշտ սկաւառակի ջերմաստիճան

en: Suppress this message in future
hy_AM: Սեղմել այս նամակը յետագայում

en: LM Sensors
hy_AM: LM Զգայակներ

en: Error: Could not connect to sensors!
hy_AM: Սխալ․ Չյաջողուեց միանալ զգայակներին․

en: No sensors found!
hy_AM: Զգայակներ չեն գտնուել։

en: %+.3f V
hy_AM: %+.3f Վ

en: %+.3f A
hy_AM: %+.3f Ա

en: Sensors Plugin Failure
hy_AM: Զգայակների ներդրաւնի վնասուածք

en: Sensors t_ype:
hy_AM: Զգայակների տ_եսակներ․

en: Description:
hy_AM: Նկարագրութիւն․

en: U_pdate interval (seconds):
hy_AM: Ա_րդիացման ընդմիջում (վայրկեաններ)․

en: Name
hy_AM: Անուն

en: Value
hy_AM: Արժէք

en: Show
hy_AM: Ցուցադրել

en: Color
hy_AM: Գոյն

en: Min
hy_AM: Րոպէ

en: Max
hy_AM: Առաւել․

en: Temperature scale:
hy_AM: Ջերմութեան սանդղակ․

en: _Celsius
hy_AM: _Ցելսիուս

en: _Sensors
hy_AM: _Զգայակներ

note: initialize value label widget
en: <span><b>Sensors</b></span>
hy_AM: <span><b>Զգայակներ</b></span>

note: output to stdout on command line, not very useful for user, except for tracing problems
en: Sensors Plugin:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
hy_AM: Զգայակների ներդրաւն․
    Կարծես խնդիր առաջացաւ զգայակի յատկութիւնների արժէքի տուեալները ընթերցելիս։
    Հնարաւոր չէ շարունակել պատշաճ։

en: No sensors selected!
hy_AM: Զգայակներ չեն ընտրուել։

en: UI style:
hy_AM: UI ոճ․

en: _text
hy_AM: _գրոյթ

en: _progress bars
hy_AM: _առաջընթացի գաւտիներ

en: Show _labels
hy_AM: Ցուցադրել _պիտակները

en: _Show title
hy_AM: _Ցուցադրել վերնագիր

en: _Number of text lines:
hy_AM: _Գրոյթային գծերի քանակ․

note: The Xfce 4 panel can have several rows or columns. With such a mode, the plugins are allowed to span over all available rows/columns. When translating, "cover" might be replaced by "use" or "span".
en: _Cover all panel rows/columns
hy_AM: _Կազմել բոլոր վահանակների տողեր/սիւնակները

en: F_ont size:
hy_AM: Տ_առատեսակի չափս․

en: x-small
hy_AM: x-փոքր

en: small
hy_AM: փոքր

en: medium
hy_AM: միջին

en: large
hy_AM: լայն

en: x-large
hy_AM: x-լայն

en: F_ont:
hy_AM: Տ_առատեսակ․

en: Show _Units
hy_AM: Ցուցադրել _միաւորներըUnits

en: Small horizontal s_pacing
hy_AM: Փոքր հորիզոնական բ_ացատում

en: Suppress messages
hy_AM: Սեղմել նամակները

en: Suppress tooltip
hy_AM: Սեղմել գերծիքայուշը

en: E_xecute on double click:
hy_AM: Կ_ատարել զոյգ սեղմումով․

en: _View
hy_AM: _Տեսք

en: UI style options
hy_AM: UI ոճի ընտրանքներ

en: _Miscellaneous
hy_AM: _Խառնաբոյթ

note: button icon name
en: _Close
hy_AM: _Փակել

en: Show sensor values from LM sensors, ACPI, hard disks, NVIDIA
hy_AM: Ցուցադրել զգայակների արժէքները LM զգայակներից, ACPI, կոշտ սկաւառակներ, NVIDIA

en: Sensor plugin
hy_AM: Զգայակի ներդրաւն

en: Show sensor values.
hy_AM: Ցուցադրել զգայակների արժէքները։

note: FIXME: either print nothing, or undertake appropriate action, or pop up a message box.
en: Sensors Viewer:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
hy_AM: Զգայակների դիտում․
    Կարծես խնդիր առաջացաւ զգայակի յատկութիւնների արժէքի տուեալները ընթերցելիս։
    Հնարաւոր չէ շարունակել պատշաճ։

en: _Overview
hy_AM: _Վերադիտում

en: Sensors Viewer
hy_AM: Զգայակների դիտում

en: Sensor Viewer
hy_AM: Զգայակների դիտում
