Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (76 entries)

note: Power with unit Watts, not Energy with Joules or kWh
en: Power
lt: Galia

en: Voltage
lt: Įtampa

en: ACPI v%s zones
lt: ACPI v%s zonos

en: <Unknown>
lt: <Nežinoma>

note: only use this if no hddtemp sensor or do only use this , if it is an lmsensors device. whatever.
en: Hard disks
lt: Standusis diskas

en: Don't show this message again
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

en: Sensors Plugin
lt: Jutiklių įskiepis

en: S.M.A.R.T. harddisk temperatures
lt: S.M.A.R.T. standžiojo disko temperatūros

en: "hddtemp" was not executed correctly, although it is executable. This is most probably due to the disks requiring root privileges to read their temperatures, and "hddtemp" not being setuid root.
    
    An easy but dirty solution is to run "chmod u+s %s" as root user and restart this plugin or its panel.
    
    Calling "%s" gave the following error:
    %s
    with a return value of %d.
lt: „hddtemp“ nebuvo tinkamai įvykdyta, nors ji ir yra vykdoma. Greičiausiai tai nutiko dėl to, kad prašoma informacijos apie diskų temperatūrą, bet neturima reikiamų teisių.
    
    Lengvas, bet purvinas sprendimas yra įvykdyti „chmod u+s %s“ kaip root naudotojas ir paleisti šį įskiepį ar skydelį iš naujo.
    
    Kviečiant „%s“ gauta klaida:
    %s
    su grąžinimo reikšme %d.

en: Suppress this message in future
lt: Nerodyti šios žinutės ateityje

en: An error occurred when executing "%s":
    %s
lt: Įvyko klaida vykdant „%s“:
    %s

en: LM Sensors
lt: LM jutikliai

en: Error: Could not connect to sensors!
lt: Klaida: nepavyko prisijungti prie jutiklių!

en: NVIDIA GPU core temperature
lt: NVIDIA GPU branduolio temperatūra

en: No sensors found!
lt: Nerasta jokių jutiklių!

en: off
lt: išj.

en: on
lt: įj.

en: %.0f rpm
lt: %.0f aps./min.

en: Sensors Plugin Failure
lt: Jutiklių įskiepio klaida

en: Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
lt: Atrodo, jog buvo problemų nuskaitant jutiklio funkcijos reikšmę.
    Tvarkingas tolesnis darbas negali būti užtikrinamas.

en: Sensors t_ype:
lt: Jutiklių _tipas:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: U_pdate interval (seconds):
lt: Atnaujinimo _dažnis (sek.):

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Show
lt: Rodyti

en: Color
lt: Spalva

en: Max
lt: Maks

en: Temperature scale:
lt: Temperatūros skalė:

en: _Celsius
lt: _Celsijus

en: _Fahrenheit
lt: _Farenheitas

en: _Sensors
lt: _Jutikliai

note: initialize value label widget
en: <span><b>Sensors</b></span>
lt: <span><b>Jutikliai</b></span>

note: output to stdout on command line, not very useful for user, except for tracing problems
en: Sensors Plugin:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
lt: Jutiklių įskiepis:
    Atrodo, kad buvo problemų nuskaitant jutiklio funkcijos reikšmę.
    Tvarkingas tolimesnis darbas negali būti užtikrintas.

en: No sensors selected!
lt: Nepasirinkti jokie jutikliai!

en: UI style:
lt: Naudotojo sąsajos stilius:

en: _text
lt: _tekstas

en: _progress bars
lt: _eigos juostos

en: _tachos
lt: _tachometrai

en: Show _labels
lt: _Rodyti etiketes

en: _Automatic bar colors
lt: _Automatinės juostų spalvos

en: If enabled, bar colors depend on their values (normal, high, very high).
    If disabled, bars use the user-defined sensor colors.
    If a particular user-defined sensor color is unspecified,
    the bar color is derived from the current UI style.
lt: Jei įjungta, juostų spalvos priklausys nuo jų reikšmių (įprastos, aukštos, labai aukštos).
    Jei išjungta, juostos naudos naudotojo apibrėžtas jutiklių spalvas.
    Jei tam tikra naudotojo apibrėžta spalva yra nenurodyta,
    tuomet juostos spalva bus perimama iš esamo naudotojo sąsajos stiliaus.

en: _Show title
lt: Rodyti _antraštę

en: _Number of text lines:
lt: Teksto eilučių _skaičius:

note: The Xfce 4 panel can have several rows or columns. With such a mode, the plugins are allowed to span over all available rows/columns. When translating, "cover" might be replaced by "use" or "span".
en: _Cover all panel rows/columns
lt: _Padengti visas skydelio eilutes/stulpelius

en: F_ont size:
lt: Š_rifto dydis:

en: x-small
lt: labai mažas

en: small
lt: mažas

en: medium
lt: vidutinis

en: large
lt: didelis

en: x-large
lt: labai didelis

en: F_ont:
lt: Šr_iftas:

en: Show _Units
lt: R_odyti matavimo vienetus

en: Small horizontal s_pacing
lt: Maži horizontalūs tarpai

en: Tacho color alpha value:
lt: Tachometro spalvos alfa reikšmė:

en: Tacho color value:
lt: Tachometro spalvos reikšmė:

en: Suppress messages
lt: Nerodyti pranešimų

en: Suppress tooltip
lt: Nerodyti paaiškinimų

en: E_xecute on double click:
lt: _Vykdyti du kartus spustelėjus:

en: _View
lt: _Rodinys

en: UI style options
lt: Naudotojo sąsajos stiliaus parametrai

en: _Miscellaneous
lt: Į_vairūs

note: button icon name
en: _Close
lt: _Užverti

en: You can change a feature's properties such as name, colours, min/max value by double-clicking the entry, editing the content, and pressing "Return" or selecting a different field.
lt: Jūs galite keisti tokias savybes kaip pavadinimas, spalvos, didžiausia/mažiausia reikšmė du kartus spustelėję ant įrašo, atlikę turinio redagavimą ir nuspaudę „Return“ (Įvedimo arba angl. „Enter“) klavišą arba pasirinkdami kitą lauką.

en: Show sensor values from LM sensors, ACPI, hard disks, NVIDIA
lt: Rodyti jutiklių reikšmes iš LM jutiklių, ACPI, standžiųjų diskų, NVIDIA

en: Sensor plugin
lt: Jutiklių įskiepis

en: Show sensor values.
lt: Parodyti jutiklių reikšmes.

note: FIXME: either print nothing, or undertake appropriate action, or pop up a message box.
en: Sensors Viewer:
    Seems like there was a problem reading a sensor feature value.
    Proper proceeding cannot be guaranteed.
lt: Jutiklių žiūryklė:
    Atrodo, jog buvo problemų nuskaitant jutiklio funkcijos reikšmę.
    Tvarkingas tolimesnis darbas negali būti užtikrintas.

en: _Overview
lt: Apž_valga

en: _Tachometers
lt: _Tachometras

en: Sensors Viewer
lt: Jutiklių žiūryklė

en: Xfce4 Sensors %s
    This program is published under the GPL v2.
    The license text can be found inside the program's source archive or under /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 or at http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt
lt: Xfce4 jutikliai %s
    Ši programa platinama pagal GPL v2 licenciją.
    Licencijos tekstą galite rasti programos pirminiame kode arba /usr/share/apps/LICENSES/GPL_V2 ar http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.txt

en: Xfce4 Sensors %s
    Displays information about your hardware sensors, ACPI status, harddisk temperatures and Nvidia GPU's temperature.
    Synopsis: 
      xfce4-sensors [option]
    where [option] is one of the following:
      -h, --help    Print this help dialog.
      -l, --license Print license information.
      -V, --version Print version information.
    
    This program is published under the GPL v2.
lt: Xfce4 jutikliai %s
    Rodo informaciją apie jūsų aparatinės įrangos jutiklius, ACPI būseną, standžiųjų diskų temperatūrą ir Nvidia GPU temperatūrą.
    Apžvalga: 
      xfce4-sensors [parametras]
    ten kur [parametras] yra viena iš šių reikšmių:
      -h, --help    Parodo šį dialogą.
      -l, --license Parodo licencijos informaciją.
      -V, --version Parodo versijos informaciją.
    
    Ši programa platinama pagal GPL v2 licenciją.

en: Xfce4 Sensors %s
lt: Xfce4 jutikliai %s

en: Sensor Viewer
lt: Jutiklių žiūryklė

en: Sensor Values Viewer
lt: Jutiklių reikšmių žiūryklė
