xfce4-session.xfce-4-18 - en to fa_IR translation catalogue (161 entries)

en: Xfce Session
fa_IR: نشست Xfce

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
fa_IR: از این نشست برای اجرای Xfce به عنوان محیط میزکارتان استفاده کنید

en: Session
fa_IR: نشست

en: Last accessed
fa_IR: آخرین دسترسی

en: Settings manager socket
fa_IR: رابط مدیر تنظیمات

en: SOCKET ID
fa_IR: شناسهٔ رابط

en: Version information
fa_IR: اطلاعات نگارش

en: Type '%s --help' for usage.
fa_IR: برای استفاده «‎%s --help» را تایپ کنید.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
fa_IR: تیم توسعهٔ Xfce. تمامی حقوق محفوظ است.

en: Please report bugs to <%s>.
fa_IR: لطفاً خطاها را در <%s> گزارش کنید.

en: Unable to contact settings server
fa_IR: ناتوان در برقراری ارتباط با کارساز تنظیمات

en: Unable to create user interface from embedded definition data
fa_IR: ناتوان در ایجاد رابط کاربری از دادهٔ تعریف جاسازی شده

en: App_lication Autostart
fa_IR: _شروع خودکار برنامه

en: Currently active session:
fa_IR: نشست فعال کنونی:

en: If running
fa_IR: اگر در حال اجرا بود

en: Always
fa_IR: همیشه

en: Immediately
fa_IR: فوری

en: Never
fa_IR: هرگز

en: Session Save Error
fa_IR: خطای ذخیرهٔ نشست

en: Unable to save the session
fa_IR: ناتوان در ذخیرهٔ نشست

en: _Close
fa_IR: _بستن

en: Clear sessions
fa_IR: پاک کردن نشست‌ها

en: Are you sure you want to empty the session cache?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید انبارهٔ نشست را خالی کنید؟

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
fa_IR: وضعیت‌های ذخیره شدهٔ برنامه‌هایتان تا ورود بعدی بازیابی نخواهند شد.

en: _Cancel
fa_IR: _لغو

en: _Proceed
fa_IR: _ادامه

en: You might need to delete some files manually in "%s".
fa_IR: شاید لازم باشد بعضی از پرونده‌ها را به صورت دستی از «‎%s» حذف کنید.

en: All Xfce cache files could not be cleared
fa_IR: همهٔ پرونده‌های انبارهٔ Xfce نمی‌تواند پاک شود

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید «‎%s» را خاتمه دهید؟

en: Terminate Program
fa_IR: خاتمه دادن برنامه

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
fa_IR: برنامه هر وضعیت ذخیره نشده‌ای را از دست می‌دهد و در نشست بعدی‌تان راه‌اندازی دوباره نخواهد شد.

en: _Quit Program
fa_IR: _خروج از برنامه

en: Unable to terminate program.
fa_IR: ناتوان در خاتمه دادن برنامه.

en: (Unknown program)
fa_IR: (برنامهٔ ناشناخته)

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: PID
fa_IR: شناسهٔ فرایند

en: Program
fa_IR: برنامه

en: Restart Style
fa_IR: سبک راه‌اندازی دوباره

en: _OK
fa_IR: _تأیید

en: Add application
fa_IR: افزودن برنامه

en: Name:
fa_IR: نام:

en: Description:
fa_IR: توضیحات:

en: Command:
fa_IR: فرمان:

en: Trigger:
fa_IR: راه‌اندازی:

en: Select a command
fa_IR: انتخاب یک فرمان

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: OK
fa_IR: تأیید

en: Edit application
fa_IR: ویرایش برنامه

en: on login
fa_IR: هنگام ورود

en: on logout
fa_IR: هنگام خروج

en: on shutdown
fa_IR: هنگام خاموش کردن

en: on restart
fa_IR: هنگام راه‌اندازی دوباره

en: on suspend
fa_IR: هنگام تعلیق

en: on hibernate
fa_IR: هنگام خواب زمستانی

en: on hybrid sleep
fa_IR: هنگام خواب ترکیبی

en: on switch user
fa_IR: هنگام تعویض کاربر

en: Failed to open %s for writing
fa_IR: شکست در گشودن ‎%s برای نوشتن

en: Failed to unlink %s: %s
fa_IR: شکست در حذف پیوند ‎%s‏: ‎%s

en: Failed to create file %s
fa_IR: شکست در ایجاد پروندهٔ ‎%s

en: Failed to write file %s
fa_IR: شکست در نوشتن پروندهٔ ‎%s

en: Failed to open %s for reading
fa_IR: شکست در گشودن ‎%s برای خواندن

en: Failed to set run hook
fa_IR: شکست در تنظیم قلاب اجرا

en: Trigger
fa_IR: راه‌اندازی

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Remove
fa_IR: برداشتن

en: Remove application
fa_IR: برداشتن برنامه

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Failed adding "%s"
fa_IR: افزودن «‎%s» شکست خورد

en: Failed to remove item
fa_IR: شکست در برداشتن مورد

en: Failed to edit item
fa_IR: شکست در ویرایش مورد

en: Failed to edit item "%s"
fa_IR: شکست در ویرایش مورد «‎%s»

en: Failed to toggle item
fa_IR: شکست در تعویض مورد

en: Disable binding to TCP ports
fa_IR: غیرفعال‌سازی اتصال به درگاه‌های TCP

en: Print version information and exit
fa_IR: چاپ اطلاعات نگارش و خروج

en: Session Manager
fa_IR: مدیر نشست

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
fa_IR: نشستی که می‌خواهید بازیابی کنید را برگزینید. شما می‌توانید به‌سادگی با دو بار کلیک روی نام نشست،‌ آن را بازیابی کنید.

en: Create a new session.
fa_IR: ایجاد یک نشست جدید.

en: Delete a saved session.
fa_IR: حذف یک نشست ذخیره شده.

note: "Logout" button
en: Log Out
fa_IR: خروج

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
fa_IR: لغو تلاش برای ورود و بازگشت به صفحهٔ ورود.

note: "Start" button
en: Start
fa_IR: شروع

en: Start an existing session.
fa_IR: شروع یک نشست موجود.

en: (Unknown)
fa_IR: (نامعلوم)

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
fa_IR: نمی‌توان نشانی اینترنتی ‎%s را جست‌وجو کرد.
    این Xfce را از گردانش درست بازمی‌دارد.
    شاید ممکن باشد با افزودن ‎%s‏
    به پروندهٔ ‎/etc/hosts روی سامانه‌تان، مشل را حل کنید.

en: Continue anyway
fa_IR: ادامه در هر حال

en: Try again
fa_IR: تلاش دوباره

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
fa_IR: ناتوان در تعیین نام نشست مقاوم‌به‌شکست. علت‌های ممکن: xfconfd در حال اجرا نیست (مشکل برپاساز D-Bus)؛ متغیر محیطی ‎$XDG_CONFIG_DIRS نادرست تنظیم شده (باید شامل «‎%s» باشد)، یا xfce4-session به درستی نصب نشده.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
fa_IR: نشست مقاوم‌به‌شکست مشخص شدهٔ («‎%s») به عنوان نشست مقاوم‌به‌شکست علامت نخورده است.

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
fa_IR: سیاههٔ برنامه‌ها در نشست مقاوم‌به‌شکست خالی است.

en: Name for the new session
fa_IR: نام برای نشست جدید

note: FIXME: migrate this into the splash screen somehow so the * window doesn't look ugly (right now no WM is running, so it * won't have window decorations).
en: Session Manager Error
fa_IR: خطای مدیر نشست

en: Unable to load a failsafe session
fa_IR: ناتوان در بار کردن یک نشست مقاوم‌به‌شکست

en: _Quit
fa_IR: _خروج

en: Shutdown Failed
fa_IR: خاموش کردن شکست خورد

en: Failed to suspend session
fa_IR: شکست در تعلیق نشست

en: Failed to hibernate session
fa_IR: شکست در خواب زمستانی نشست

en: Failed to hybrid sleep session
fa_IR: شکست در خواب ترکیبی نشست

en: Failed to switch user
fa_IR: شکست در تعویض کاربر

en: Can only terminate clients when in the idle state
fa_IR: کارخواه‌ها را فقط هنگامی که در وضعیت بی‌کار هستند، می‌توان خاتمه داد

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
fa_IR: هنگام درخواست یک ایست بازرسی، مدیر نشست باید در وضعیت بی‌کار باشد

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
fa_IR: هنگام درخواست خاموش کردن، مدیر نشست باید در وضعیت بی‌کار باشد

en: Session manager must be in idle state when requesting a restart
fa_IR: هنگام درخواست راه‌اندازی دوباره، مدیر نشست باید در وضعیت بی‌کار باشد

en: Log out %s
fa_IR: خروج از ‎%s

en: _Log Out
fa_IR: _خروج

en: _Restart
fa_IR: _راه‌اندازی دوباره

en: Shut _Down
fa_IR: خا_موش کردن

en: Sus_pend
fa_IR: _تعلیق

en: _Hibernate
fa_IR: خواب _زمستانی

en: H_ybrid Sleep
fa_IR: خوا_ب ترکیبی

en: Switch _User
fa_IR: تعویض _کاربر

en: _Save session for future logins
fa_IR: _ذخیرهٔ نشست برای ورودهای آینده

en: An error occurred
fa_IR: خطایی رخ داد

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
fa_IR: خاموش کردن توسط تنظیمات کیوسک مسدود شده است

en: Unknown shutdown method %d
fa_IR: نوع خاموش کردن ناشناختهٔ ‎%d

en: Log out without displaying the logout dialog
fa_IR: خروج بدون نمایش محاورهٔ خروج

en: Halt without displaying the logout dialog
fa_IR: مکث بدون نمایش محاورهٔ خروج

en: Reboot without displaying the logout dialog
fa_IR: راه‌اندازی دوباره بدون نمایش محاورهٔ خروج

en: Suspend without displaying the logout dialog
fa_IR: تعلیق بدون نمایش محاورهٔ خروج

en: Hibernate without displaying the logout dialog
fa_IR: خواب زمستانی بدون نمایش محاورهٔ خروج

en: Hybrid Sleep without displaying the logout dialog
fa_IR: خواب ترکیبی بدون نمایش محاورهٔ خروج

en: Switch user without displaying the logout dialog
fa_IR: تعویض کاربر بدون نمایش محاورهٔ خروج

en: Log out quickly; don't save the session
fa_IR: خروج سریع؛ عدم ذخیرهٔ نشست

en: Unknown error
fa_IR: خطای ناشناخته

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
fa_IR: نوشته شده توسط Benedikt Meurer <benny@xfce.org>‎

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
fa_IR: و Brian Tarricone ‎<kelnos@xfce.org>‎.

en: Received error while trying to log out
fa_IR: هنگام تلاش برای خروج خطایی دریافت کردید

en: Log out of the Xfce Desktop
fa_IR: خروج از میزکار Xfce

en: Session and Startup
fa_IR: نشست و شروع سامانه

en: Customize desktop startup
fa_IR: سفارشی‌سازی شروع میزکار

en: session;settings;preferences;manager;startup;login;logout;shutdown;lock screen;application;autostart;launch;services;daemon;agent;
fa_IR: session;settings;preferences;manager;startup;login;logout;shutdown;lock screen;application;autostart;launch;services;daemon;agent;نشست;تنظیمات;ترجیحات;مدیر;شروع سامانه;شروع سیستم;ورود;خروج;خاموش کردن;قفل صفحه;برنامه;شروع خودکار;اجرا;خدمات;عامل;پیشکار;

en: These applications are a part of the currently-running session,
    and can be saved now or when you log out.
    Changes below will only take effect when the session is saved.
fa_IR: این برنامه‌ها جزئی از نشستِ هم‌اکنون در حال اجرا هستند،
    و می‌توانند هم‌اکنون یا هنگامی که خارج شدید، ذخیره شوند.
    تغییرات زیر فقط هنگامی که نشست ذخیره شده باشد، تأثیر خواهند داشت.

en: _Help
fa_IR: _راهنما

en: _Display chooser on login
fa_IR: نمایش _گزینشگر هنگام ورود

en: Display the session chooser every time Xfce starts
fa_IR: گزینشگر نشست را همیشه هنگام شروع Xfce نشان می‌دهد

en: <b>Session Chooser</b>
fa_IR: <b>گزینشگر نشست</b>

en: Automatically save session on logo_ut
fa_IR: ذخیرهٔ خودکار نشست هنگام خر_وج

en: Always save the session when logging out
fa_IR: نشست را همیشه هنگام خروج ذخیره می‌کند

en: Pro_mpt on logout
fa_IR: واداشتن _هنگام خروج

en: Prompt for confirmation when logging out
fa_IR: واداشتن به تأیید هنگام خروج

en: <b>Logout Settings</b>
fa_IR: <b>تنظیمات خروج</b>

en: Lock screen be_fore sleep
fa_IR: قفل کردن _صفحه پیش از خواب

en: <b>Shutdown</b>
fa_IR: <b>خاموش کردن</b>

en: _General
fa_IR: _عمومی

en: Save Sess_ion
fa_IR: ذخیرهٔ نشست

en: Currently active session: <b>Default</b>
fa_IR: نشست فعال کنونی: <b>پیش‌گزیده</b>

en: Current Sessio_n
fa_IR: نشست _کنونی

en: _Remove
fa_IR: حذف

en: Delete the selected session
fa_IR: حذف نشست گزیده

en: Clear Save_d Sessions
fa_IR: پاک کردن نشست‌های _ذخیره شده

en: Saved _Sessions
fa_IR: _نشست‌های ذخیره شده

en: Launch GN_OME services on startup
fa_IR: اجرای خدمات _گنوم در شروع سامانه

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
fa_IR: شروع خدمات گنوم، مانند gnome-keyring

en: Launch _KDE services on startup
fa_IR: اجرای خدمات KDE در شروع _سامانه

en: Start KDE services, such as kdeinit
fa_IR: شروع خدمات KDE، مانند kdeinit

en: <b>Compatibility</b>
fa_IR: <b>سازگاری</b>

en: Manage _remote applications
fa_IR: _مدیریت برنامه‌های از راه دور

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
fa_IR: مدیریت برنامه‌های از راه دور، از طریق شبکه (می‌تواند یک خطر امنیتی باشد)

en: <b>Security</b>
fa_IR: <b>امنیت</b>

en: Ad_vanced
fa_IR: پیشرفته

en: Saving Session
fa_IR: در حال ذخیرهٔ نشست

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
fa_IR: نشست شما در حال ذخیره شده است. اگر نمی‌خواهید صبر کنید، می‌توانید این پنجره را ببندید.
