xfce4-session.xfce-4-18 - en to lt translation catalogue (166 entries)

en: Xfce Session
lt: Xfce seansas

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
lt: Naudoti šį seansą, kad Xfce būtų naudojama kaip jūsų darbalaukio aplinka

en: Session
lt: Seansas

en: Last accessed
lt: Paskutinį kartą naudotas

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkytuvės lizdas

en: SOCKET ID
lt: LIZDO ID

en: Version information
lt: Versijos informacija

en: Type '%s --help' for usage.
lt: Rašykite „%s --help“, informacijai apie naudojimą.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lt: Xfce kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Prašome apie klaidas pranešti <%s>.

en: Unable to contact settings server
lt: Nepavyko susisiekti su nustatymų serveriu

en: Unable to create user interface from embedded definition data
lt: Nepavyko sukurti naudotojo sąsajos iš įtaisyto apibrėžimo duomenų

en: App_lication Autostart
lt: _Automatinis programų paleidimas

en: Currently active session:
lt: Šiuo metu aktyvus seansas:

en: If running
lt: Jei vykdoma

en: Always
lt: Visada

en: Immediately
lt: Nedelsiant

en: Never
lt: Niekada

en: Session Save Error
lt: Seanso įrašymo klaida

en: Unable to save the session
lt: Seanso įrašyti nepavyko

en: _Close
lt: _Užverti

en: Clear sessions
lt: Išvalyti seansus

en: Are you sure you want to empty the session cache?
lt: Ar tikrai norite išvalyti seanso podėlį?

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
lt: Kitą kartą prisijungus, įrašytos programų būsenos nebus atstatytos.

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Proceed
lt: _Tęsti

en: You might need to delete some files manually in "%s".
lt: Kai kuriuos failus iš „%s“ jums gali tekti ištrinti rankiniu būdu.

en: All Xfce cache files could not be cleared
lt: Nepavyko išvalyti visų Xfce podėlio failų

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
lt: Ar tikrai norite baigti „%s“ darbą?

en: Terminate Program
lt: Baigti programos darbą

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
lt: Visi neįrašyti programos duomenys bus prarasti ir kitame seanse neatstatyti.

en: _Quit Program
lt: _Baigti programos darbą

en: Unable to terminate program.
lt: Nepavyko baigti programos darbo.

en: (Unknown program)
lt: (Nežinoma programa)

en: Priority
lt: Pirmenybė

en: Program
lt: Programa

en: Restart Style
lt: Paleidimo iš naujo stilius

en: _OK
lt: _Gerai

en: Add application
lt: Pridėti programą

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Description:
lt: Aprašas:

en: Command:
lt: Komanda:

en: Trigger:
lt: Paleisti:

en: Select a command
lt: Pasirinkite komandą

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: OK
lt: Gerai

en: Edit application
lt: Taisyti programą

en: on login
lt: prisijungiant

en: on logout
lt: atsijungiant

en: on shutdown
lt: išjungiant

en: on restart
lt: paleidžiant iš naujo

en: on suspend
lt: pristabdant

en: on hibernate
lt: užmigdant

en: on hybrid sleep
lt: įvedant į mišraus miego būseną

en: on switch user
lt: perjungiant naudotoją

en: Failed to open %s for writing
lt: Nepavyko atverti %s rašymui

en: Failed to unlink %s: %s
lt: Nepavyko atsieti %s: %s

en: Failed to create file %s
lt: Nepavyko sukurti failo %s

en: Failed to write file %s
lt: Nepavyko įrašyti failo %s

en: Failed to open %s for reading
lt: Nepavyko atverti %s skaitymui

en: Failed to set run hook
lt: Nepavyko nustatyti paleidimo gaudyklės

en: Trigger
lt: Paleisti

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Remove application
lt: Šalinti programą

en: Edit
lt: Taisyti

en: Failed adding "%s"
lt: Nepavyko pridėti „%s“

en: Failed to remove item
lt: Nepavyko pašalinti elemento

en: Failed to edit item
lt: Nepavyko taisyti elemento

en: Failed to edit item "%s"
lt: Nepavyko taisyti elemento „%s“

en: Failed to toggle item
lt: Nepavyko perjungti elemento

en: Disable binding to TCP ports
lt: Išjungti susiejimą su TCP prievadais

en: Print version information and exit
lt: Rodyti versijos informaciją ir išeiti

en: Session Manager
lt: Seansų tvarkytuvė

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
lt: Pasirinkite seansą, kurį norite atstatyti. Paprasčiausiai du kartus spustelėkite ant seanso pavadinimo, norėdami jį atstatyti.

en: Create a new session.
lt: Sukurti naują seansą.

en: Delete a saved session.
lt: Ištrinti įrašytą seansą.

note: "Logout" button
en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
lt: Nutraukti prisijungimo bandymus ir grįžti į prisijungimo ekraną.

note: "Start" button
en: Start
lt: Pradėti

en: Start an existing session.
lt: Pradėti esamą seansą.

en: (Unknown)
lt: (Nežinoma)

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
lt: Nepavyko rasti interneto adreso %s.
    Tai neleis Xfce tinkamai veikti.
    Galite išspręsti problemą pridėdami
    %s į failą /etc/hosts.

en: Continue anyway
lt: Vis tiek tęsti

en: Try again
lt: Bandyti dar kartą

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
lt: Nepavyko nustatyti gedimams atsparaus seanso pavadinimo.  Galimos priežastys: xfconfd neveikia (D-Bus sąrankos klaida); aplinkos kintamasis $XDG_CONFIG_DIRS nustatytas netinkamai (turi turėti „%s“), arba xfce4-session neteisingai įdiegta.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
lt: Nurodytas gedimams atsparus seansas („%s“) nėra pažymėtas kaip gedimams atsparus seansas.

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
lt: Gedimams atsparaus seanso programų sąrašas tuščias.

en: Name for the new session
lt: Naujo seanso pavadinimas

note: FIXME: migrate this into the splash screen somehow so the * window doesn't look ugly (right now no WM is running, so it * won't have window decorations).
en: Session Manager Error
lt: Seansų tvarkytuvės klaida

en: Unable to load a failsafe session
lt: Nepavyko įkelti gedimams atsparaus seanso

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Shutdown Failed
lt: Išjungti nepavyko

en: Failed to suspend session
lt: Nepavyko pristabdyti seanso

en: Failed to hibernate session
lt: Nepavyko užmigdyti seanso

en: Failed to hybrid sleep session
lt: Nepavyko įvesti seanso į mišraus miego būseną

en: Failed to switch user
lt: Nepavyko perjungti naudotojo

en: Can only terminate clients when in the idle state
lt: Klientų darbą galima baigti tik neveiklumo būsenoje

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
lt: Kai prašoma įrašyto kontrolinio taško, seansų tvarkytuvė turi būti neveiklumo būsenoje

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
lt: Kai prašoma išjungti, seansų tvarkytuvė turi būti neveiklumo būsenoje

en: Session manager must be in idle state when requesting a restart
lt: Kai prašoma paleisti iš naujo, seansų tvarkytuvė privalo būti neveiklumo būsenoje

en: Session manager must be in idle state when requesting a sleep
lt: Kai prašoma miego būsenos, seansų tvarkytuvė privalo būti neveiklumo būsenoje

en: Session manager must be in idle state when requesting a user switch
lt: Kai prašoma perjungti naudotoją, seansų tvarkytuvė privalo būti neveiklumo būsenoje

en: Log out %s
lt: Atsijungti %s

en: _Log Out
lt: _Atsijungti

en: _Restart and update
lt: _Paleisti iš naujo ir naujinti

en: _Restart
lt: Paleisti iš _naujo

en: Update and Shut _Down
lt: Atnaujinti ir _išjungti

en: Shut _Down
lt: _Išjungti

en: Sus_pend
lt: Pri_stabdyti

en: _Hibernate
lt: _Užmigdyti

en: H_ybrid Sleep
lt: _Mišraus miego būsena

en: Switch _User
lt: Perjungti na_udotoją

en: _Save session for future logins
lt: Į_rašyti seansą būsimiems prisijungimams

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
lt: Išjungimas užblokuotas „kiosk“ nustatymuose

en: Unknown shutdown method %d
lt: Nežinomas išjungimo būdas %d

en: Log out without displaying the logout dialog
lt: Atsijungti, nerodant atsijungimo dialogo

en: Halt without displaying the logout dialog
lt: Išjungti, nerodant atsijungimo dialogo

en: Reboot without displaying the logout dialog
lt: Paleisti iš naujo, nerodant atsijungimo dialogo

en: Suspend without displaying the logout dialog
lt: Pristabdyti, nerodant atsijungimo dialogo

en: Hibernate without displaying the logout dialog
lt: Užmigdyti, nerodant atsijungimo dialogo

en: Hybrid Sleep without displaying the logout dialog
lt: Pereiti į mišraus miego būseną, nerodant atsijungimo dialogo

en: Switch user without displaying the logout dialog
lt: Perjungti naudotoją, nerodant atsijungimo dialogo

en: Log out quickly; don't save the session
lt: Greitai atsijungti; neįrašyti seanso

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
lt: Sukūrė Benedikt Meurer <benny@xfce.org>

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
lt: ir Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.

en: Received error while trying to log out
lt: Bandant atsijungti, gauta klaida

en: Log out of the Xfce Desktop
lt: Atsijungti nuo Xfce darbalaukio

note: SECURITY: - A normal active user on the local machine does not need permission to suspend or hibernate their system.
en: Shutdown, restart, suspend, or hibernate the system
lt: Išjungti, paleisti iš naujo, pristabdyti ar užmigdyti sistemą

en: Authentication is required to shutdown, restart, suspend, or hibernate the system.
lt: Norint išjungti, paleisti iš naujo, pristabdyti ar užmigdyti sistemą, reikia nustatyti tapatybę.

en: Session and Startup
lt: Seansai ir paleidimas

en: Customize desktop startup
lt: Tinkinti darbalaukio paleidimą

en: session;settings;preferences;manager;startup;login;logout;shutdown;lock screen;application;autostart;launch;services;daemon;agent;
lt: seansas;nustatymai;nuostatos;tvarkytuvė;tvarkytuve;paleistis;paleidimas;prisijungimas;prisijungti;atsijungimas;atsijungti;išjungti;isjungti;užrakinti ekraną;uzrakinti ekrana;programa;programos;automatinis paleidimas;paleistis;tarnybos;paslaugos;agentas;

en: These applications are a part of the currently-running session,
    and can be saved now or when you log out.
    Changes below will only take effect when the session is saved.
lt: Šios programos yra šiuo metu veikiančio seanso dalis
    ir gali būti įrašytos dabar arba atsijungiant.
    Žemiau esantys pakeitimai įsigalios tik įrašius seansą.

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Display chooser on login
lt: _Rodyti pasirinkimą prisijungiant

en: Display the session chooser every time Xfce starts
lt: Rodyti seanso pasirinkimą kiekvieną kartą paleidus Xfce

en: <b>Session Chooser</b>
lt: <b>Seansų pasirinkimas</b>

en: Automatically save session on logo_ut
lt: Automatiškai įrašyti seansą, atsi_jungiant

en: Always save the session when logging out
lt: Automatiškai įrašyti seansą, atsijungiant

en: Pro_mpt on logout
lt: _Klausti, atsijungiant

en: Prompt for confirmation when logging out
lt: Atsijungiant prašyti patvirtinimo

en: <b>Logout Settings</b>
lt: <b>Atsijungimo nustatymai</b>

en: Lock screen be_fore sleep
lt: _Prieš užmigdant, užrakinti ekraną

en: <b>Shutdown</b>
lt: <b>Išjungimas</b>

en: _General
lt: _Bendra

en: Save Sess_ion
lt: Įrašyt_i seansą

en: Currently active session: <b>Default</b>
lt: Šiuo metu aktyvus seansas: <b>Numatytasis</b>

en: Current Sessio_n
lt: Dabartinis seansas

en: _Remove
lt: Ša_linti

en: Delete the selected session
lt: Ištrinti pasirinktą seansą

en: Clear Save_d Sessions
lt: Išvalyti įraš_ytus seansus

en: Saved _Sessions
lt: Įrašyti _seansai

en: Launch GN_OME services on startup
lt: Paleidimo metu paleisti GNO_ME tarnybas

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
lt: Paleisti GNOME tarnybas, tokias kaip „gnome-keyring“

en: Launch _KDE services on startup
lt: Paleidimo metu paleisti KD_E tarnybas

en: Start KDE services, such as kdeinit
lt: Paleisti KDE tarnybas, tokias kaip „kdeinit“

en: <b>Compatibility</b>
lt: <b>Suderinamumas</b>

en: Manage _remote applications
lt: Tvarkyti _nuotolines programas

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
lt: Tvarkyti nuotolines programas per tinklą (gali sukelti saugumo riziką)

en: <b>Security</b>
lt: <b>Saugumas</b>

en: Ad_vanced
lt: Iš_plėstiniai

en: Saving Session
lt: Įrašomas seansas

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
lt: Jūsų seansas yra įrašomas. Jei nenorite laukti, galite užverti šį langą.
