Xfce4-session - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: Settings manager socket
lv: Uzstādījumu pārvaldnieka sokets

en: SOCKET ID
lv: SOKETA ID

en: Version information
lv: Versijas informācija

en: Type '%s --help' for usage.
lv: Ievadiet "%s --help", lai iegūtu lietošanas informāciju

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lv: Xfce izstrādes komanda. Visas tiesības paturētas.

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu ziņojiet par kļūdām uz <%s>.

en: Unable to contact settings server
lv: Nevar savienoties ar uzstādījuma serveri

en: Unable to create user interface from embedded definition data
lv: Nevar izveidot lietotāja interfeisu no iegultajiem definīcijas datiem

en: If running
lv: Ja skrien

en: Always
lv: Vienmēr

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Never
lv: Nekad

en: Session Save Error
lv: Sesijas saglabāšanas kļūda

en: Unable to save the session
lv: Neizdevās saglabāt sesiju

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Cancel
lv: A_tcelt

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
lv: Esat drošs, ka vēlaties terminēt "%s"?

en: Terminate Program
lv: Terminēt programmu

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
lv: Lietotne pazaudēs visus nesaglabātos stāvokļus un netiks atsākti nākamajā sesijā.

en: _Quit Program
lv: _Iziet no programmas

en: Unable to terminate program.
lv: Nevar terminēt programmu.

en: (Unknown program)
lv: (Nezināma programma)

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Program
lv: Programma

en: Restart Style
lv: Pārstartēšanas stils

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Add application
lv: Pievienot lietotni

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Command:
lv: Komanda:

en: Select a command
lv: Atlasiet komandu

en: Failed to open %s for writing
lv: Neizdevās atvērt %s rakstīšanai

en: Failed to unlink %s: %s
lv: Neizdevās atsaitēt %s: %s

en: Failed to create file %s
lv: Neizdevās izveidot failu %s

en: Failed to write file %s
lv: Neizdevās rakstīt failu %s

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: Last accessed: %s
lv: Pēdējā piekļuve: %s

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
lv: Izvēlaties sesiju, kuru vēlaties atjaunot. Jūs varat vienkārši veikt dubultklikšķi uz sesijas nosaukuma, lai to atjaunotu.

note: "New" button xfce_gtk_button_new_mixed ("document-new", _("Create New Session"));
en: Create a new session.
lv: Izveidot jaunu sesiju.

note: "Logout" button
en: Log Out
lv: Atteikties

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
lv: Atcelt pieteikšanās mēģinājumu un atgriezties pieteikšanās ekrānā.

en: (Unknown)
lv: (Nezināms)

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
lv: Nevarēja atrast interneta adresi %s.
    Tas neļauj Xfce darboties korekti.
    Iespējams problēmu var labot pievienojot
    %s rindiņu /etc/hosts failam, jūsu sistēmā.

en: Continue anyway
lv: Turpināt vienalga

en: Try again
lv: Mēģināt atkal

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
lv: Atrašanās vieta un formāts automātiskās palaišanas direktorijai ir mainījies.
    Jaunā atrašanās vieta ir
    
      %s
    
    Tur jūs varat likt .desktop failus, kuri apraksta lietotnes,
    lai sāktu viņas pie pieteikšanās Xfce darbvirsmas vidē. Faili jūsu vecajā
    automātiskās palaišanās mapē ir veiksmīgi migrēti uz jauno
    atrašanās vietu.
    Jums šī mape tagad būtu jāizdzēš.

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
lv: Nevar noteikt drošo sesijas nosaukumu. Iespējamie iemesli: xfconfd nav palaists (D-Bus uzstādījumu problēma); vides mainīgais $XDG_CONFIG_DIRS ir nepareizi uzstādīts (jābūt "%s"), vai xfce4-session nav pareizi instalēts.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
lv: Norādītā drošā sesija ("%s") nav atzīmēta, kā drošā sesija.

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
lv: Lietotņu saraksts drošajā sesija ir tukšs.

en: _OK
lv: _Labi

note: FIXME: migrate this into the splash screen somehow so the * window doesn't look ugly (right now no WM is running, so it * won't have window decorations).
en: Session Manager Error
lv: Sesijas pārvaldnieka kļūda

en: Unable to load a failsafe session
lv: Nevar ielādēt drošo sesiju

en: _Quit
lv: _Iziet

en: Shutdown Failed
lv: Izslēgšana neizdevās

en: Failed to suspend session
lv: Neizdevās iemidzināt sesiju

en: Failed to hibernate session
lv: Neizdevās hibernēt sesiju

en: Can only terminate clients when in the idle state
lv: Var tikai terminēt klientus, kad atrodas dīkstāvē

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
lv: Sesiju pārvaldniekam jāatrodas dīkstāvē, kad notiek pārbaudes punkta pieprasīšana

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
lv: Sesiju pārvaldniekam jāatrodas dīkstāvē, kad notiek izslēgšanas pieprasīšana

en: _Hibernate
lv: _Hibernēt

en: _Save session for future logins
lv: _Saglabāt sesiju nākamajām pieteikšanās reizēm

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Received error while trying to log out
lv: Tika saņemta kļūda mēģinot atteikties

en: Session and Startup
lv: Sesijas uz palaišanās

en: _Display chooser on login
lv: _Attēlot izvēlētāju pie pieteikšanās

en: Display the session chooser every time Xfce starts
lv: Attēlo sesijas izvēlētāju katru reizi, kad palaižas Xfce

en: <b>Session Chooser</b>
lv: <b>Sesijas izvēlētājs</b>

en: Always save the session when logging out
lv: Vienmēr saglabāt sesiju, kad atsakās

en: Prompt for confirmation when logging out
lv: Jautā apstiprinājumu uz atteikšanos

en: <b>Logout Settings</b>
lv: <b>Atteikšanās uzstādījumi</b>

en: _General
lv: _Vsipārēji

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
lv: Šīs lietotnes pagaidām ir daļa no pašreiz skrejošās sesijas un tiks saglabātas pie atteikšanās. Izmaiņas zemāk stāsies spēkā, pēc sesijas saglabāšanas.

en: Launch GN_OME services on startup
lv: Izsaukt GN_OME pakalpojumus uz palaišanos

en: Launch _KDE services on startup
lv: Izsaukt _KDE pakalpojumus uz palaišanos

en: <b>Compatibility</b>
lv: <b>Saderība</b>

en: Manage _remote applications
lv: Pā_rvaldīt attālās lietotnes

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
lv: Pārvaldīt attālās lietotnes caur tīklu (tas var būt drošības risks)

en: <b>Security</b>
lv: <b>Drošība</b>

en: Ad_vanced
lv: _Paplašināti

en: Saving Session
lv: Sesijas saglabāšana

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
lv: Jūsu sesija tiek saglabāta. Ja nevēlaties gaidīt, jūs varat aizvērt šo logu.
