Xfce4-session - en to ka translation catalogue (68 entries)

en: Xfce Session
ka: Xfce სესია

en: Session
ka: სესია

en: Settings manager socket
ka: პარამეტრების მმართველის სოკეტი

en: SOCKET ID
ka: სოკეტის აიდი

en: Version information
ka: ვერსიის შესახებ ინფორმაცია

en: Type '%s --help' for usage.
ka: აკრიფეთ '%s --help' გამოყენებისთვის.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
ka: Xfce-ის განვითარების ჯგუფი. ყველა უფლება დაცულია.

en: Please report bugs to <%s>.
ka: გთხოვთ, შეცდომების შესახებ გვაცნობეთ აქ <%s>.

en: Unable to contact settings server
ka: პარამეტრების სერვერთან დაკავშირება შეუძლებელია

en: Currently active session:
ka: ამჟამად აქტიური სესია:

en: Always
ka: ყოველთვის

en: Immediately
ka: დაუყოვნებლივ

en: Never
ka: არასოდეს

en: _Close
ka: დახურვა

en: Clear sessions
ka: სესიების გასუფთავება

en: Are you sure you want to empty the session cache?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ სესიის ქეშის გასუფთავება?

en: _Cancel
ka: გაუქმება

en: _Proceed
ka: _გაგრძელება

en: (Unknown program)
ka: (უცნობი პროგრამა)

en: Priority
ka: პრიორიტეტი

en: Program
ka: პროგრამა

en: _OK
ka: კარგი

en: Add application
ka: პროგრამის დამატება

en: Name:
ka: სახელი:

en: Description:
ka: აღწერა:

en: Command:
ka: ბრძანება:

en: Select a command
ka: ბრძანების არჩევა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: OK
ka: კარგი

en: Edit application
ka: პროგრამის რედაქტირება

en: Trigger
ka: ტრიგერი

en: Add
ka: დამატება

en: Remove
ka: მოცილება

en: Remove application
ka: პროგრამის მოცილება

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Failed adding "%s"
ka: შეცდომა "%s"-ის დამატებისას

en: Failed to remove item
ka: საგნის მოცილება ვერ მოხერხდა

en: Failed to edit item
ka: საგნის რედაქტირება ვერ მოხერხდა

en: Print version information and exit
ka: ვერსიის შესახებ ინფორმაციის დაბეჭდვა და გასვლა

en: Session Manager
ka: სესსის მმართველი

en: Create a new session.
ka: ახალი სესიის შექმნა.

en: Delete a saved session.
ka: შენახული სესიის წაშლა.

note: "Logout" button
en: Log Out
ka: გამოსვლა

note: "Start" button
en: Start
ka: დაწყება

en: (Unknown)
ka: (უცნობი)

en: Try again
ka: კიდევ სცადეთ

en: Name for the new session
ka: ახალი სესიის სახელი

en: _Quit
ka: დატოვება

en: _Log Out
ka: გამოსვლა

en: _Restart
ka: გადატვირთვა

en: Shut _Down
ka: გამორთვა

en: Sus_pend
ka: შეჩერება

en: _Hibernate
ka: ჰიბერნაცია

en: Switch _User
ka: მომხმარებლის შეცვლა

en: An error occurred
ka: შეცდომა

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: _Help
ka: _დახმარება

en: <b>Session Chooser</b>
ka: <b>სესიის ამომრჩევი</b>

en: <b>Logout Settings</b>
ka: <b>გამოსვლის პარამეტრები</b>

en: <b>Shutdown</b>
ka: <b>გამორთვა</b>

en: _General
ka: ზოგადი

en: Save Sess_ion
ka: სესიის შენახვა

en: _Remove
ka: მოცილება

en: Delete the selected session
ka: არჩეული სესიის წაშლა

en: Saved _Sessions
ka: შენახული სესიები

en: <b>Compatibility</b>
ka: <b>თავსებადობა</b>

en: Ad_vanced
ka: დამატებითი

en: Saving Session
ka: სესია ინახება
