Xfce4-settings - en to et translation catalogue (554 entries)

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
et: Tundmatu

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: Monitor
et: Kuvar

en: Television
et: Televiisor

en: Digital display
et: Digiekraan

en: Unable to query the version of the RandR extension being used
et: Ei õnnestu tuvastada missugust RandR'i versiooni kasutatakse

en: Laptop
et: Rüperaal

en: Accessibility
et: Hõlbustus

en: _Close
et: _Sulge

note: Add a buttonbox (Help, All Settings, Close) at bottom of the main box
en: _Help
et: A_bi

en: When enabled, the session manager will start the required applications for screen readers and magnifiers.
et: Kui hõlbustusvahendid on kasutusel, siis sessioonihaldur käivitab vajalikud rakendused ekraanilugeja ja ekraanisuurendaja jaoks.

en: _Enable assistive technologies
et: Võta kasutusele hõlbustusvahendid

en: Start With Session
et: Käivita koos sessiooniga

en: Assistive technologies will be available the next time you login
et: Hõlbustusvahendid on saadaval järgmisel sisselogimisel

en: No AT-SPI provider was found on your system
et: Süsteemis ei leidu AT-SPI teenusepakkujat

en: Assistive _Technologies
et: Hõlbus_tusvahendid

en: When enabled, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) do not need to be held down (they can be pressed and then released) when multiple keys would normally need to be pressed at the same time.
et: Kui see seadistus on aktiivne, siis muuteklahve (nagu näiteks Control, Alt ja Shift) ei pea all hoidma (piisab vaid korraks vajutusest) olukorras, kus tavaliselt peaks mitut klahvi all hoidma.

en: _Use sticky keys
et: Kas_uta kleepuvaid klahve

en: _Lock sticky keys
et: _Lukusta kleepuvad klahvid

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) will remain locked in the pressed state until pressed again
et: Kui see seadistus on aktiivne, siis muuteklahvid (nagu näiteks Control, Alt ja Shift) jäävad lukustatuks nii kauaks, kui neid uuesti vajutatakse.

en: Disable sticky keys if two keys are _pressed
et: Kahe klahvi vajutamisel lülita klee_puvad klahvid välja

en: When selected, the "sticky keys" feature will be disabled if two keys are pressed simultaneously
et: Kui see seadistus on aktiivne, siis "kleepuvad klahvid" lülitatakse kahe klahvi samaaegsel vajutamisel välja

en: Sticky Keys
et: Kleepuvad klahvid

en: To help prevent accidental keystrokes, slow keys requires that a key is held for a certain minimum amount of time before the keystroke will be accepted.
et: Aeglaste klahvide abil saad vältida juhuslikke klahvivajutusi. Selleks pead klahve hoidma allavajutatuna seni, kuni klahvivajutus loetakse tehtuks.

en: Use slow _keys
et: Kasuta aeglaseid _klahve

en: Acceptance _delay:
et: Viivitus _klahvivajutusel:

en: The amount of time, in milliseconds, that must elapse before a keystroke will be accepted
et: Aeg millisekundites enne, kui klahvivajutus loetakse tehtuks

en: Slow Keys
et: Aeglased klahvid

en: To help prevent accidental multiple keystrokes, bounce keys imposes a minimum delay between keystrokes.
et: Vältimaks mitmeid juhuslikke klahvivajutusi eeldatakse põrkavate klahvide puhul viivitust klahvide vajutamise vahel.

en: Use _bounce keys
et: Kasuta põr_kavaid klahve

en: K_eystroke delay:
et: _Viivitus klahvivajutusel:

en: The amount of time, in milliseconds, required between keystrokes
et: Klahvivajutuste vaheline aeg millisekundites

en: Bounce Keys
et: Põrkavad klahvid

en: Keyboa_rd
et: Klaviatuu_r

en: When enabled, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad.
et: Kui see valik on kasutusel, siis hiirekursorit saab juhtida numbriklaviatuurilt.

en: _Use mouse emulation
et: _Kasuta hiire lavastamist

en: When selected, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad
et: Kui see valik on kasutusel, siis hiirekursorit saab juhtida numbriklaviatuurilt

en: msec
et: msek

en: The time, in milliseconds, between the initial key press and first repeated motion event
et: Aeg millisekundites esimese klahvivajutuse ja korduse alguse vahel

en: _Acceleration delay:
et: Viivitus _kiirendamisel:

en: R_epeat interval:
et: Korduse _välp:

en: The time, in milliseconds, between repeated motion events
et: Aeg millisekundites korduste vahel

en: Acceleration t_ime:
et: K_iirenduse aeg:

en: The time, in milliseconds, to get to maximum speed
et: Aeg millisekundites täiskiiruseni jõudmiseks

en: Ma_ximum speed:
et: Suu_rim kiirus:

en: The maximum pointer speed after acceleration
et: Kursori suurim kiirus peale kiirendamist

en: pixels/sec
et: pikslit sekundis

en: Acceleration _profile:
et: Kiirendus_profiil:

en: The ramp used to reach maximum pointer speed
et: Kui järsult jõutakse kursori täiskiiruseni

en: Mouse Emulation
et: Hiire lavastamine

en: Bind a keyboard shortcut to xfce4-find-cursor to get visual feedback of the mouse pointer's current location.
et: Sidudes klahvivajutuse xfce4-find-cursor käsuga on sul võimalik kadunud hiirekursorit kergesti leida.

en: Show location of pointer on keypress
et: Klahvivajutusel näita kursori asukohta

en: Find Cursor
et: Leia kursor

en: _Mouse
et: _Hiir

en: Settings manager socket
et: Seadistuste halduri sokkel

en: SOCKET ID
et: SOKLI ID

en: Version information
et: Versiooniteave

en: Type '%s --help' for usage.
et: Trüki „%s --help” kasutusjuhise saamiseks.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
et: Xfce arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest aadressil <%s>.

en: Improve keyboard and mouse accessibility
et: Paranda klaviatuuri ja hiire hõlbustusvõimalusi

en: assistive;technologies;keys;sticky;bounce;emulation;screen readers;magnifiers;a11y;i18n;l10n;AT-SPI;ATK;impairment;
et: hõlbustus;hõlbustusvahendid;lahendus,tehnoloogia;klahvid;kleepuvad klahvid;põrkvad klahvid;emulatsioon;ekraanilugeja;ekraanilugejad;suurendusklaas;a11y;i18n;l10n;AT-SPI;ATK;

en: None
et: Puudub

en: Slight
et: Napp

en: Medium
et: Keskmine

en: Full
et: Täielik

en: Icons
et: Ikoonid

en: Text
et: Tekst

en: Text under icons
et: Tekst ikoonide all

en: Text next to icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: 1x (no scaling)
et: 1x (skaleerimine puudub)

en: Appearance
et: Välimus

en: _Add
et: Lis_a

en: Set matching <a href="xfwm4-settings:">Xfwm4 theme</a> if there is one
et: Kui sobilik <a href="xfwm4-settings:">Xfwm4 teema</a>puudub, siis seadista ta

en: St_yle
et: St_iil

en: _Icons
et: _Ikoonid

en: This font will be used as the default font used when drawing user interface text
et: Seda fonti kasutatakse vaikimisi kõikide liidese tekstide kuvamisel

en: Select a default font
et: Vali vaikimisi font

en: Default Fon_t
et: Vaikimisi fon_t

en: This font will be used as the default monospace font, for example by terminal emulators.
et: Seda fonti kasutatakse vaikimisi fikseeritud laiusega ehk püsisammuga fondina rakendustes, mis seda eeldavad, näiteks terminaliemulaatoris.

en: Select a default monospace font
et: Vali vaikimisi fikseeritud laiusega ehk püsisammuga font

en: Default _Monospace Font
et: Vaikimisi _fikseeritud laiusega font

en: _Enable anti-aliasing
et: Lülita sakitõrje sisse

en: Anti-aliasing, or font smoothing, can improve the look of text on the screen
et: Sakitõrje ehk fontide antialias parandab fontide loetavust ekraanil

en: Hintin_g:
et: Vi_hjamine:

en: Many fonts contain information that provides extra hints as to how best draw the font; pick whichever looks best according to personal preference
et: Paljude fontide failid sisaldavad lisavihjeid selle kohta, mil viisil peaks fonte kuvama; vali loendist see, mis sobib parimal viisil sinu eelistustega

en: Sub-_pixel order:
et: _Pikslisisene järjekord:

en: Font quality on a TFT or LCD screen can be greatly improved by choosing the correct sub-pixel order of the screen
et: TFT ja LCD ekraanide kasutamise korral on võimalik fontide kvaliteeti oluliselt parandada valides õige pikslisisese järjekorra

en: Rendering
et: Esitusviis

en: Custom _DPI setting:
et: Kohandatud punktitihe_dus:

en: Override the detected monitor resolution if fonts look too large or too small
et: Kui fondid tunduvad liiga suured või väikesed, siis määra automaatselt tuvastatud punktitiheduse asemel oma eelistus

en: DPI
et: DPI ehk punkte tolli  kohta

en: _Fonts
et: _Fondid

en: Show images on _buttons
et: Näita ikoone _nuppudel

en: Specify whether icons should be displayed next to text in buttons
et: Määratle, kas peaksime kuvama ikoone nuppude tekstide kõrval

en: Show images in _menus
et: Näita ikoone _menüüdes

en: Specify whether icons should be displayed next to items in menus
et: Määratle, kas peaksime kuvama ikoone menüükirjete ees

en: Enable e_ditable accelerators
et: Luba muudetava_d kiirklahvid

en: If selected, keyboard shortcuts for menu items can be changed by hovering the mouse over the menu item and pressing the new key combination for the shortcut
et: Kui see valik on aktiivne, siis on võimalik menüüde kiirklahve muuta liigutades hiirekursori soovitud menüüpunkti kohale ja vajutades soovitud klahvikombinatsiooni

en: Enable header bars in dialo_gs
et: Kasuta vaadetes _päiseribasid

en: Defines whether GTK dialogs may place widgets such as buttons in the dialog's header bar. Implies in Client Side Decoration. Only affects newly opened dialogs.
et: Selle seadistusega saad määrata, kas GTK vaadete päiseribadesse saab lisada vidinaid ja ikoone. Käib vaid rakendustepoolsete vaadete kohta ja rakendub vaid avatavatele vaadetele.

en: Menus and Buttons
et: Menüüd ja nupud

en: Enable _event sounds
et: Lülita _heliteated sisse

en: Enable or disable event sounds globally (requires "Canberra" support)
et: Lülita heliteated sisse või välja (eeldab "Canberra" teegi toetust)

en: Enable input feedbac_k sounds
et: Lülita sisendi _tagasiside helid sisse

en: Specify whether mouse clicks and other user input will cause event sounds to play
et: Seadista, kas hiire klõpsimisel või muude sisendseadmete kasutamisel esitatakse helisignaali

en: Event sounds
et: Helisignaalid

en: Adjust the system-wide display scaling
et: Kohanda kõikide töölauakeskkonna akende suurust

en: _Window Scaling
et: _Akende suurus

en: Setti_ngs
et: _Seadistused

en: Failed to display Xfwm4 Settings
et: Xfwm4 seadistuste kuvamine ei õnnestunud

note: If the theme has no cache, mention this in the tooltip
en: Warning: this icon theme has no cache file. You can create this by running <i>gtk-update-icon-cache -f -t %s/</i> in a terminal emulator.
et: Hoiatus: sellel ikooniteemal puudub puhverdusfail. Sa võid ta luua käivitades terminalis <i>gtk-update-icon-cache -f -t %s/</i>.

note: If the theme is known to be incomplete (does not follow fd.org standards), mention this in the tooltip
en: Warning: this icon theme is incomplete. Some icons will be missing.
et: Hoiatus: ikooniteema on poolik. Osa ikoone on puudu ja jääb kuvamata.

note: These actually are no full themes by purpose
en: Warning: this icon theme is incomplete. It only provides a base set of icons from which other themes can inherit.
et: Hoiatus: ikooniteema on poolik. Siin on vaid ikoonide põhivalik, mida muud ikooniteemad saavad kasutada.

en: File is too large, installation aborted
et: Fail on  liiga suur ja paigaldamine katkestatakse

en: Failed to create temporary directory
et: Ajutist kataloogi ei õnnestunud luua

en: Failed to extract archive
et: Arhiivi lahtipakkimine ebaõnnestus

en: Unknown format, only archives and directories are supported
et: Tundmatu vorming, toetatud on vaid arhiivid ja kaustad

en: Not a valid theme package
et: Pole korrektne teemapakk

en: An unknown error, exit code is %d
et: Teadmata viga koodiga %d

en: Failed to install theme
et: Teema paigaldaamine ei õnnestunud

en: Install %s theme
et: Paigalda %s teema

note: Create cancel button
en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Open
et: _Ava

en: Vertical RGB
et: Vertikaalne RGB

en: Vertical BGR
et: Vertikaalne BGR

en: Customize the look of your desktop
et: Kohanda oma töölaua välimust

en: themes;user interface;styles;icons;fonts;anti-aliasing;hinting;sub-pixel;subpixel;rendering;ClearType;DPI;RGB;BGR;menu accelerators;keyboard shortcuts;event;sounds;window scaling;HiDPI;Retina display;
et: themes;user interface;styles;icons;fonts;anti-aliasing;hinting;sub-pixel;subpixel;rendering;ClearType;DPI;RGB;BGR;menu accelerators;keyboard shortcuts;event;sounds;window scaling;HiDPI;Retina display;teemad;kasutajaliides;stiilid;ikoonid;fondid;kiirklahvid;sündmused;helid;aknad;akende mõõdud;

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: Scanner
et: Skänner

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: Camera
et: Kaamera

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: Webcam
et: Veebikaamera

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
et: Rüperaali ekraan

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
et: Sisseehitatud veebikaamera

en: Enable color management for %s
et: Luba värvihaldus %s jaoks

en: Color Profiles
et: Värviprofiilid

en: <b>No devices found.</b>
et: <b>Seadmeid ei leitud.</b>

en: Model:
et: Mudel:

en: Colorspace:
et: Värviruum:

en: Vendor:
et: Tootja:

en: Calibrate
et: Kalibreeri

en: <b>No profiles for the selected device.</b>
et: <b>Valitud seadme jaoks profiilid puuduvad.</b>

en: Add a profile to the currently selected device
et: Lisa profiil hetkel valitud seadme jaoks

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Delete the currently selected profile
et: Eemalda hetkel valitud profiil

en: Show detailed information about the selected profile
et: Näita detailset teavet valitud profiili kohta

en: Enable
et: Luba

en: Enable the selected profile
et: Võta valitud profiil kasutusele

en: Add Profile to Device
et: Lisa profiil

en: Import color profile files (*.icc)
et: Impordi värviprofiili faile (*.icc)

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
et: Tavaline * sRG värviruum

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
et: Testprofiil

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
et: Automaatne

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
et: Lihtkvaliteet

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
et: Tavakvaliteet

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
et: Tippkvaliteet

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
et: Vaikimisi RGB värviruum

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
et: Vaikimisi CMYK värviruum

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
et: Vaikimisi hall värviruum

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
et: Vali ICC profiili fail

en: _Import
et: _Impordi

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
et: Toetatud ICC profiilid

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
et: Kõik failid

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
et: Vaikimisi:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
et: Värviruum:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
et: Testprofiil:

en: Compatible Profiles
et: Ühilduvad profiilid

en: Add Color Profile to %s
et: Lisa värviprofiil siia: %s

en: Device
et: Seade

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Set color profiles
et: Seadista värviprofiile

en: color;settings;management;display;monitors;printers;webcams;scanners;
et: color;settings;management;display;monitors;printers;webcams;scanners;värvid;seadistused;sätted;ekraan;monitorid;printerid;veebikaamerad;skännerid;

en: <b><big>Would you like to keep this configuration?</big></b>
et: <b><big>Kas sa soovid jätta alles selle seadistuse?</big></b>

en: The previous configuration will be restored in <b>10 seconds</b> if you do not reply to this question.
et: Kui sa <b>10 sekundi</b> jooksul ei vasta sellele küsimusele, siis taastatame eelmise seadistuse.

en: Keep this configuration
et: Jäta alles see seadistus

en: Restore the previous configuration
et: Taasta eelmine seadistus

en: Never
et: Mitte kunagi

en: When a display is connected
et: Kui monitor on ühendatud

en: When a display is disconnected
et: Kui monitor on lahti ühendatud

en: Always
et: Alati

en: Do nothing
et: Ära tee midagi

en: Show dialog
et: Näita valikuid

en: Mirror
et: Peegelda ekraane

en: Extend
et: Laienda ekraanidele

en: The primary display can be configured to show:
et: Esmane ekraan võib olla seadistatud näitama:

en: Xfce Panel
et: Xfce riba

en: Desktop icons
et: Töölaua ikoonid

en: Notifications
et: Teated

en: Configure...
et: Seadista...

en: Display
et: Monitor

en: _Mirror displays
et: _Peegelda ekraane

en: Primary Display:
et: Esmane monitor:

en: R_esolution:
et: R_esolutsioon:

en: Refresh _rate:
et: Värskendus_sagedus:

en: Ro_tation:
et: Pöö_ramine:

en: Ref_lection:
et: Peege_ldamine:

en: A_pply
et: Ra_kenda

en: _Scale:
et: _Skaleerimine:

en: _General
et: Ü_ldine

en: <b>Profiles</b>
et: <b>Profiilid</b>

en: <b>Connecting Displays</b>
et: <b>Monitoride ühendamine</b>

en: Delete the currently selected display profile.
et: Kustuta valitud ekraaniprofiil.

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply the currently selected display profile.
et: Võta valitud ekraaniprofiil kasutusele.

en: Create a new display profile.
et: Loo uus ekraaniprofiil.

en: Update an existing profile.
et: Uuenda olemasolevat ekraaniprofiili.

en: First try to automatically enable a profile:
et: Esmalt proovi automaatselt kasutusele võtta profiili:

en: When a display is connected:
et: Kui monitor on ühendatud:

en: Show popup windows to identify displays
et: Näita ekraanide tuvastamiseks hüpikaknaid

en: <b>Identifying Displays</b>
et: <b>Tuvasta ekraanid</b>

en: _Advanced
et: _Täiendavad seadistused

en: <b>Profile Name</b>
et: <b>Profiili nimi</b>

en: Create
et: Loo

en: A profile of this name already exists.
et: Sellise nimega profiil on juba olemas.

en: Extend right
et: Laienda ekraaniruumi paremale

en: Extend left
et: Laienda ekraaniruumi vasakule

en: Extend up
et: Laienda ekraaniruumi üles

en: Extend down
et: Laienda ekraaniruumi alla

en: Displays
et: Monitorid

en: Only Display 1
et: Ainult monitor 1

en: Mirror Displays
et: Peegelda ekraane

en: Extend to the right
et: Laienda paremale

en: Only Display 2
et: Ainult monitor 2

en: Update Display Profile
et: Uuenda ekraaniprofiili

en: _Update
et: _Uuenda

en: <big><b>You have made changes to your previously active profile</b></big>
et: <big><b>Sa oled muutnud oma hiljuti kasutatud ekraaniprofiili</b></big>

en: If you don't update the profile your changes will be lost upon restarting your session or disconnecting or connecting a display.
et: Kui sa ei uuenda oma profiili, siis kõik muutused lähevad sessiooni uuesti käivitamisel või monitori lisamisel ja eemaldamisel kaotsi.

en: Only %s (1)
et: Vaid %s (1)

en: Only %s (2)
et: Vaid %s (2)

en: Left
et: Pööratud vasakule

en: Inverted
et: Pööratud tagurpidi

en: Right
et: Pööratud paremale

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Horizontal and Vertical
et: Horisontaalne ja vertikaalne

en: Minimal interface to set up an external output
et: Lihtne liides väliste ekraanide seadistamiseks

en: The previous configuration will be restored in <b>%i seconds</b> if you do not reply to this question.
et: Kui sa <b>%i sekundi</b> jooksul ei vasta sellele küsimusele, siis taastatame eelmise seadistuse.

note: Insert the mode
en: %.2f Hz
et: %.2fHz

en: The last active output must not be disabled, the system would be unusable.
et: Kui lülitad viimase toimiva väljundi välja, siis kogu süsteemi kasutamine muutub võimatuks.

en: Selected output not disabled
et: Valitud väljund ei ole välja lülitatud

en: Update changed display profile '%s'?
et: Kas salvestame „%s“ ekraaniprofiili muudatused?

en: _Update '%s'
et: _Uuenda '%s'

en: Do you want to delete the display profile '%s'?
et: Kas sa soovid kustutada hetkel valitud ekraaniprofiili '%s'?

en: Delete Profile
et: Kustuta profiil

en: Once a display profile is deleted it cannot be restored.
et: Kui ekraaniprofiil juba kord on kustutatud, siis teda taastada ei ole võimalik.

en: Cancel
et: Loobu

en: Delete
et: Kustuta

en: %d Xfce Panel | %d Xfce Panels
et[0]: %d Xfce riba
et[1]: %d Xfce ribad

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
et: Omaduste muutmiseks vali monitor; asukoha muutmiseks lohista teda.

note: Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, the Spanish * translation could be "Pantallas en Espejo", *not* "Espejar Pantallas".
en: Mirror Screens
et: Peegelda ekraane

en: (Disabled)
et: (ei ole kasutusel)

en: ATI Settings
et: ATI seadistused

en: Unable to start the Xfce Display Settings
et: Xfce monitoriseadistuste käivitamine ei õnnestnud

en: Unable to launch the proprietary driver settings
et: Suletud draiveri seadistuste käivitamine ei õnnestunud

en: Configure screen settings and layout
et: Seadista ekraane ja nende paigutust

en: display;settings;screen;resolution;refresh;rate;rotation;external;projectors;monitors;LCD;CRT;HiDPI;
et: display;settings;screen;resolution;refresh;rate;rotation;external;projectors;monitors;LCD;CRT;HiDPI;ekraan;ekraanid;monitor;monitorid;resolutsioon;pööramine;väline;projektorid;

en: Display:
et: Monitor:

en: Resolution:
et: Lahutusvõime:

en: Your compositor does not seem to support the wlr-output-management protocol
et: Sinu kasutatav komposiitor ei tundu toetavat wlr-output-management protokolli.

note: Set dialog title and icon
en: Shortcut Command
et: Kiirklahvi käsklus

en: Enter the command you want to trigger with a shortcut.
et: Sisesta käsklus, mida kiirklahv käivitab.

note: We are editing an existing shortcut
en: Shortcut:
et: Kiirklahv:

en: Comm_and:
et: _Käsk:

en: Use _startup notification
et: _Näidatakse käivitusteateid

en: The command may not be empty.
et: Käsu väli ei tohi olla tühi.

en: Select command
et: Vali käsklus

en: All Files
et: Kõik failid

en: Executable Files
et: Käivitatavad failid

en: Perl Scripts
et: Perli skriptid

en: Python Scripts
et: Pythoni skriptid

en: Ruby Scripts
et: Ruby skriptid

en: Shell Scripts
et: Käsurea skriptid

en: Keyboard layout selection
et: Klaviatuuripaigutuse valik

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Restore num l_ock state on startup
et: Taasta käivitamisel NumLock lukustusklahvi olek

en: General
et: Üldine

en: _Enable key repeat
et: _Kasuta klaviatuuri kordust

en: When selected, pressing and holding down a key emits the same character over and over again
et: Kui see valik on määratud, siis klahvi alla vajutamine ning all hoidmine tekitab olukorra, kus sama tähemärki korratakse kuni klahvi vabastamiseni

en: _Repeat delay:
et: _Viivitus:

en: The time, in milliseconds, before a pressed key begins repeating
et: Aeg millisekundites enne kui klahvi kordamine algab

en: Repe_at speed:
et: _Kiirus:

en: The rate at which keystrokes are generated while a key is pressed
et: Korduste arv sekundis seni kuni klahvi all hoitakse

en: Typing Settings
et: Kirjutamise seadistused

en: Show _blinking
et: Näita _vilkumist

en: Specify whether or not the text cursor blinks
et: Määra, kas tekstikursor vilgub või mitte

en: Blink _delay:
et: Viivi_tus vilkumisel:

en: The delay, in milliseconds, between successive blinks of the cursor
et: Viivitus  millisekundites tekstikursori vilgatuste vahel

en: Cursor
et: Tekstikursor

en: _Test area:
et: _Testimisala:

en: Beha_vior
et: _Käitumine

en: Define shortcuts for la_unching applications:
et: Määratle kiirklahvid rakend_uste käivitamiseks:

en: _Edit
et: _Muuda

en: Reset to _Defaults
et: Lähtesta _vaikeseadetele

en: A_pplication Shortcuts
et: Rakenduste otseteed

en: <b>Use system defaults</b>
et: <b>Kasuta süsteemi vaikeseadistusi</b>

en: _Keyboard model
et: _Klaviatuuri mudel

en: Change la_yout option
et: Klaviatuuripaigutuse muutmisklahv

en: Co_mpose key
et: K_oosteklahv

en: Move currently selected item up by one row
et: Liiguta valitud eset ühe rea võrra üles

en: Move currently selected item down by one row
et: Liiguta valitud eset ühe rea võrra alla

en: Key_board layout
et: Klaviatuuri_paigutus

en: _Layout
et: _Paigutus

en: Unable to initialize GTK+.
et: GTK+ initsialiseerimine ei õnnestunud.

en: Failed to connect to xfconf daemon. Reason: %s
et: Ei saa ühendust xfconf'i taustaprogrammiga. Põhjus: %s

en: Could not create the settings dialog.
et: Seadistuste dialoogi loomine ei õnnestunud.

en: Command
et: Käsk

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Layout
et: Paigutus

en: Variant
et: Alamvariant

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
et: See lähtestab kõik sinu poolt seadistatud otseteed vaikimisi väärtusteks. Kas sa kindlasti soovid seda teha?

en: Reset to Defaults
et: Lähtesta vaikeseadetele

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: The system defaults will be restored next time you log in.
et: Süsteemi vaikeseaded taastatakse järgmisel sisselogimisel.

en: Warning
et: Hoiatus

en: Edit keyboard settings and application shortcuts
et: Halda klaviatuuri seadistusi ning rakenduste otseteesid

en: numlock;keyboard;layout;shortcuts;
et: numlock;keyboard;layout;shortcuts;otsetee;otseteed;kiirklahv:kiirklahvid;klaviatuur;paigutus;klaviatuuripaigutus

en: Could not create the mime dialog.
et: MIME-dialoogi loomine ei õnnestunud.

en: Select Application
et: Vali rakendus

en: Open
et: Ava

en: Use a c_ustom command:
et: Kasuta kohandatud käsk_u:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
et: Kohandatud käsk rakenduse jaoks, mida ülal rakenduste loendis pole.

en: _Browse...
et: _Sirvi...

en: Select an Application
et: Vali rakendus

en: None available
et: Pole saadaval

en: Recommended Applications
et: Soovitatud rakendused

en: Other Applications
et: Muud rakendused

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
et: Ava <i>%s</i> ja teised „%s”-tüüpi failid rakendusega:

en: Open <i>%s</i>, other files of type "%s", and %d other selected MIME type with: | Open <i>%s</i>, other files of type "%s", and %d other selected MIME types with:
et[0]: Ava <i>%s</i>, muu „%s“ tüüpi fail ja %d muu valitud MIME tüüp rakendusega:
et[1]: Ava <i>%s</i>, muud „%s“ tüüpi failid ja %d muud valitud MIME tüübid rakendusega:

en: Failed to add new application "%s"
et: Uue rakenduse „%s” lisamine ebaõnnestus

en: Press left mouse button to change the selected application.
et: Valitud rakenduse vahetamiseks klõpsa vasakut hiireklahvi.

en: Application Chooser Button
et: Rakenduse valimise nupp

en: No application selected
et: Ühtegi rakendust pole valitud

en: Failed to set default Web Browser
et: Vaikimisi veebisirvija määramine ebaõnnestus

en: Failed to set default Mail Reader
et: Vaikimisi e-posti lugeja määramine ebaõnnestus

en: Failed to set default File Manager
et: Vaikimisi failihalduri määramine ebaõnnestus

en: Failed to set default Terminal Emulator
et: Vaikimisi terminali määramine ebaõnnestus

note: allocate the chooser
en: Select application
et: Vali rakendus

en: Choose a custom Web Browser
et: Vali kohandatud veebibrauser

en: Choose a custom Mail Reader
et: Vali kohandatud e-posti lugeja

en: Choose a custom File Manager
et: Vali kohandatud failihaldur

en: Choose a custom Terminal Emulator
et: Vali kohandatud terminaliemulaator

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
et: Määra rakendus, mida soovid vaikimisi
    Xfce veebibrauserina kasutada:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
et: Määra rakendus, mida soovid vaikimisi
    Xfce e-posti lugejana kasutada:

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
et: Määra rakendus, mida soovid vaikimisi
    Xfce failihaldurina kasutada:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
et: Määra rakendus, mida soovid vaikimisi
    Xfce terminalina kasutada:

en: Browse the file system to choose a custom command.
et: Kohandatud käsu valimiseks sirvi failisüsteemi.

en: _Other...
et: _Muu...

en: Use a custom application which is not included in the above list.
et: Mõne muu rakenduse kasutamine, mida ülemises loetelus pole.

en: Choose Preferred Application
et: Eelistatud rakenduse valimine

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
et: Palun vali eelistatav veebibrauser
    ja klõpsa jätkamiseks "Sobib" nupule.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
et: Palun vali eelistatav e-posti lugeja
    ja klõpsa jätkamiseks "Sobib" nupule.

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
et: Palun vali eelistatav failihaldur
    ja klõpsa jätkamiseks "Sobib" nupule.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
et: Palun vali eelistatav terminaliemulaator
    ja klõpsa jätkamiseks "Sobib" nupule.

en: Failed to execute default Web Browser
et: Vaikimisi veebisirvija käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to execute default Mail Reader
et: Vaikimisi e-posti lugeja käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to execute default File Manager
et: Vaikimisi failihalduri käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to execute default Terminal Emulator
et: Vaikimisi terminaliemulaatori käivitamine ebaõnnestus

note: Enable permanently dismissing this error.
en: Do _not show this message again
et: Ära enam _näita seda teadet

en: Print version information and exit
et: Versiooniteabe trükkimine ja väljumine

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
et: Käivita vaikimisi TÜÜBIGA aitaja valikulise PARAMEETRIGA, kus tüüp on üks järgnevatest väärtustest.

en: TYPE [PARAMETER]
et: TÜÜP [PARAMEETER]

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
et: Otsi aitajat TÜÜBI jaoks, kus TÜÜP võib olla üks järgnevatest.

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
et: --launch ja --query võti toetab järgnevaid TÜÜPE:
    
      WebBrowser       - Eelistatud veebibrauser.
      MailReader       - Eelistatud e-posti klient.
      FileManager      - Eelistatud failihaldur.
      TerminalEmulator - Eelistatud terminaliemulaator.

en: Invalid helper type "%s"
et: Vigane abirakenduse liik „%s“

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
et: %s (Xfce %s)
    
    Autoriõigus (c) 2003-2006
           os-cillation·e.K.·Kõik õigused kaitstud.
    
    Kirjutanud·Benedikt·Meurer·<benny@xfce.org>.
    
    Ehitatud kasutades Gtk+-%d.%d.%d, jooksmas Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Vigadest andke teada aadressil <%s>.

en: No helper defined for "%s".
et: Aitaja määramata "%s" jaoks.

en: No command specified
et: Käsku pole määratud

en: Failed to open %s for writing
et: Faili %s ei õnnestunud kirjutamiseks avada

en: Default Applications
et: Vaikimisi rakendused

en: Web Browser
et: Veebibrauser

en: The default Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
et: Vaikimisi veebibrauserit kasutame hüperlinkide avamiseks ja abitekstide näitamiseks.

en: Mail Reader
et: E-posti lugeja

en: The default Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
et: Vaikimisi e-posti lugejat kasutame e-kirjade koostamiseks, kui klõpsad e-posti aadressile.

note: Utilities
en: _Utilities
et: _Vahendid

en: File Manager
et: Failihaldur

en: The default File Manager will be used to browse the contents of folders.
et: Vaikimisi failihaldurit kasutame kaustade sisu sirvimiseks.

en: Terminal Emulator
et: Terminal

en: The default Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
et: Vaikimisi terminaliemulaatorit kasutame käsurea keskkonda nõudvate käskluste korral.

note: Mimes
en: _Others
et: _Muud

en: _Filter:
et: _Filtreeri:

en: Clear filter
et: Eemalda filter

en: Open with...
et: Ava rakendusega...

en: MIME Type
et: MIME-tüüp

en: Status
et: Olek

en: Default Application
et: Vaikimisi rakendus

en: User Set
et: Kasutaja määratud

note: sort the names but keep Default on top
en: Default
et: Vaikimisi

en: %d MIME type found | %d MIME types found
et[0]: Leidsin %d MIME tüübi
et[1]: Leidsin %d MIME tüüpi

en: Failed to set application "%s" for mime type "%s".
et: "%s" rakenduse sidumine mime tüübiga "%s" ei õnnestunud.

en: %d MIME type selected | %d MIME types selected
et[0]: %d MIME tüüp on valitud
et[1]: %d MIME tüüpi on valitud

en: This will remove your custom mime-association and restore the system-wide default.
et: Sellega eemaldad enda loodud seose mime-tüübiga ja taastad süsteemi vaikeseaded.

en: Are you sure you want to reset content type "%s" to its default value?
et: Kas soovid lähtestada sisutüübi "%s" seosed vaikeseadeteks?

en: Question
et: Küsimus

en: Reset to Default
et: Lähtesta vaikeseadetele

en: Choose Application...
et: Vali rakendus...

en: Associate preferred applications with MIME types
et: Seosta eelistatud rakendused MIME-tüüpidega

en: file;type;extension;association;open with;web browser;mail reader;file manager;terminal emulator;
et: file;type;extension;association;open with;web browser;mail reader;file manager;terminal emulator;fail;tüüp;failitüüp;laiend;faililaiend;ava;avamine;veebibrauser;e-post;mailiklient;failihaldur;terminal;terminaliemulaator;

en: file;manager;explorer;browse;filesystem;directory;folder;xfce;
et: fail;failid;kaust;kaustad;kataloog;kataloogid;süsteem;sirvi;sirvimine;failihaldur;haldur;xfce;

en: Browse the file system
et: Sirvi failisüsteemi

en: email;mail;inbox;message;communication;
et: epost;e-post;ekiri;e-kiri;ekirjad;e-kirjad;mail;meil;sõnumid;kirjad;

en: Read your email
et: Loe e-posti

en: terminal;command line;shell;console;xfce;
et: terminal;käsurida;kest;kestakäsk;käsud;xfce;

en: Use the command line
et: Kasuta käsurida

en: internet;web;browser;surf;explore;xfce;
et: internet;veeb;brauser;veebibrauser;xfce;

en: Browse the web
et: Sirvi veebi

en: Brave
et: Julge

en: Caja File Manager
et: Caja failihaldur

en: Debian Sensible Browser
et: Debiani Sensible brauser

en: Debian X Terminal Emulator
et: Debiani X terminaliemulaator

en: Epiphany Web Browser
et: Epiphany veebibrauser

en: Enlightened Terminal Emulator
et: Enlightened terminaliemulaator

en: Galeon Web Browser
et: Galeon veebibrauser

en: Konqueror Web Browser
et: Konqueror veebibrauser

en: Links Text Browser
et: Links tekstibrauser

en: Lynx Text Browser
et: Lynx tekstibrauser

en: Mozilla Browser
et: Mozilla veebibrauser

en: Mozilla Mail
et: Mozilla e-post

en: Opera Browser
et: Opera veebibrauser

en: PCMan File Manager
et: PCMan failihaldur

en: PCManFM-Qt File Manager
et: PCManFM-Qt failihaldur

en: Rodent File Manager
et: Rodent failihaldur

en: Claws Mail
et: Claws e-post

en: W3M Text Browser
et: W3M tekstibrauser

en: Xfce Terminal
et: Xfce terminal

en: Xfe File Manager
et: Xfe failihaldur

en: Active device in the dialog
et: Vaates olev aktiivne seade

en: DEVICE NAME
et: SEADME NIMI

en: Use bottom areas as left, middle or right buttons
et: Kasuta alumist äärt vasaku, keskmise või parema nupu jaoks

en: Click with 1, 2 or 3 fingers as a left, right, or middle click
et: Klõpsi 1, 2 või 3 sõrmega vastavalt vasaku, parema ja keskmise klõpsu jaoks

en: Disabled
et: Keelatud

en: Edge scrolling
et: Servas kerimine

en: Two-finger scrolling
et: Kahe sõrmega kerimine

en: Circular scrolling
et: Ringkerimine

en: Pen (absolute)
et: Pliiats (absoluutne)

en: Mouse (relative)
et: Hiir (suhteline)

en: None (right-handed)
et: Puudub (paremakäeline)

en: Half (left-handed)
et: Poolik (vasakukäeline)

en: Clockwise
et: Päripäeva

en: Counterclockwise
et: Vastupäeva

en: Mouse and Touchpad
et: Hiir ja puuteplaat

en: De_vice:
et: Sea_de:

en: Le_ft-handed
et: _Vasakukäeline

en: Ri_ght-handed
et: _Paremakäeline

en: Reverse scroll d_irection
et: Pööra _kerimisratta suund

en: When selected, the scroll wheel will work in the opposite direction
et: Kui see valik on kasutusel, siis kerimisratta suund toimib teistpidi

en: Allow high _resolution scrolling (experimental)
et: Kasuta suure _resolutsiooniga kerimist (katseline lahendus)

en: Only supported on some mice (mostly Logitech) and requires driver support. On supported devices makes scrolling more precise.
et: Selline funktsionaalsus on toetatud vaid mõnede hiirte puhul (enamuses vaid Logitech) ning eeldab ka draiveripoolset tuge. Kui see funktsionaalsus on kasutusel, siis toetatud seadmete puhul on kerimine senisest täpsem.

en: Buttons
et: Nupud

en: _Reset to Defaults
et: _Lähtesta vaikeseadetele

en: Set the acceleration and sensitivity for the selected device to the default values
et: Lähtestab valitud seadme kiirenduse ja tundlikkuse väärtused vaikimisi väärtusteks

en: Sensitivit_y:
et: Tundlikkus:

en: Acceleratio_n:
et: Kiire_ndus:

en: The factor at which the pointer's speed will increase as the mouse is moved
et: Tegur, mil määral kursori kiirus hiire liigutamisel kasvab

en: The number of pixels the pointer must move in a short time before it starts accelerating
et: Pikslite arv, mida kursor peab lühikese aja jooksul läbima enne kui ta kiirendama hakkab

en: Adaptive pointer acceleration
et: Kohanduv kursori kiirendus

en: Toggles between adaptive and flat acceleration profile. Adaptive takes the current speed of the device into account when deciding on acceleration. Custom acceleration profile is not supported via xfce4-settings.
et: Selle valikuga saad valida kursori ühtlase või kohanduva kiirenduse vahel. Kohanduv profiil võtab arvesse kursoriseadme hetkekiiruse ning arvutab sellest kiirenduse. Kohandatud kiirendusprofiili ei ole toetatud xfce4 seadistuses.

en: Pointer Speed
et: Kursori kiirus

en: B_uttons and Feedback
et: N_upud ja reageerimine

en: Disable touchpad _while typing
et: Lülita puuteplaat _kirjutamise ajaks välja

en: When selected, the touchpad will be disabled when the keyboard is being used
et: Kui see valik on aktiivne, siis puuteplaat lülitatakse klaviatuuri kasutamise ajaks välja

en: Duratio_n:
et: Kestus:

en: Tap touchpad to clic_k
et: Hiire_klõpsu jaoks koputa puuteplaadile

en: Click m_ethod:
et: Klõpsimise m_eetod:

en: Scrolling _mode:
et: Kerimisrežiim:

en: Enable hori_zontal scrolling
et: Võimalda _horisontaalset kerimist

en: Scrolling
et: Kerimine

en: T_ouchpad
et: P_uuteplaat

en: Trac_king mode:
et: Jä_lgimisrežiim:

en: _Rotation:
et: _Pööramine:

en: Tab_let
et: Tahve_l

en: _Devices
et: _Seadmed

en: Th_reshold:
et: Lävi:

en: The number of pixels the pointer must move before a drag operation will start
et: Et lohistamine algaks, siis peab kursor peab läbima vähemalt selle vahemaa pikslites

en: Drag and Drop
et: Lohistamine

en: Ti_me:
et: Aeg:

en: Two mouse clicks in less than this length of time (in milliseconds) will be considered a double click
et: Kaks hiireklõpsu vähemas, kui märgitud ajas (millisekundites) loetakse topeltklõpsuks

en: D_istance:
et: Vahemaa:

en: The mouse pointer cannot move farther than this distance between two clicks for them to be considered a double click
et: Topeltklõpsu tuvastamiseks ei tohi hiirekursor liikuda antud vahemaast kaugemale

en: Double Click
et: Topeltklõps

en: _Behavior
et: _Käitumine

en: Cursor si_ze:
et: Kursori _suurus:

en: Size
et: Suurus

en: Preview
et: Eelvaade

en: _Theme
et: _Teema

en: Configure pointer device behavior and appearance
et: Seadista osutusseadme käitumist ja välimust

en: settings;buttons;scroll;direction;pointer;speed;double click;theme;wheel;
et: settings;buttons;scroll;direction;pointer;speed;double click;theme;wheel;seaded;seadistused;kerimine;suund,kursor;hiirekursor;topeltklõps;teema;ratas;hiire ratas;suund;

en: Settings Editor
et: Seadistuste haldur

en: Channel
et: Alamjaotus

en: Property
et: Atribuut

en: Type
et: Tüüp

en: Locked
et: Lukustatud

en: Value
et: Väärtus

en: New property
et: Uus atribuut

en: Edit selected property
et: Muuda valitud atribuuti

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: Reset selected property
et: Lähtesta valitud atribuudi väärtused

en: Empty
et: Määramata

en: Array
et: Massiiv

en: String
et: Sõne

en: Integer
et: Täisarv

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Double
et: Ujukomaarv

en: Resetting a channel will permanently remove those custom settings.
et: Alamjaotuse lähtestamine asendab kõik kohandatud seadistused.

en: _Reset Channel
et: _Lähtesta alamjaotuse väärtused

en: Are you sure you want to reset channel "%s" and all its properties?
et: Kas sa oled kindel, et soovid asendada kõikide "%s" alamjaotuse atribuutide väärtused vaikimisi väärtustega?

en: reset
et: lähtesta

en: Monitor %s
et: Jälgi %s

en: Clear
et: Puhasta

en: Close
et: Sulge

en: start monitoring channel "%s"
et: alusta "%s" alamjaotuse jälgimist

en: _Monitor
et: _Jälgi

en: Refresh
et: Värskenda

en: Resetting a property will permanently remove those custom settings.
et: Atribuudi lähtestamine asendab kõik kohandatud seadistused.

en: Are you sure you want to reset property "%s"?
et: Kas sa oled kindel, et soovid lähtestada atribuudi "%s" väärtused?

en: Int
et: Täisarv

en: Unsigned Int
et: Märgita täisarv

en: Int64
et: 64-bitine täisarv

en: Unsigned Int64
et: 64-bitine märgita täisarv

en: New Property
et: Uus atribuut

en: Save
et: Salvesta

en: _Property:
et: _Atribuut:

en: _Type:
et: _Liik:

note: strings integers bool
en: _Value:
et: _Väärtus:

en: Property names must start with a '/' character
et: Atribuutide nimed peavad algama '/' tähemärgiga

en: The root element ('/') is not a valid property name
et: Juurelement ('/') ei ole sobiv atribuudi nimi

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
et: Atribuutide nimedes võib olla vaid ASCII tähemärke  A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' ja '>' ning '/' eraldajana

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
et: Atribuutide nimedes ei tohi järjest olla kaht või enamat '/' tähemärki

en: Property names cannot end with a '/' character
et: Atribuutide nimed ei tohi lõppeda '/' tähemärgiga

en: Edit Property
et: Muuda atribuuti

en: Graphical settings editor for Xfconf
et: Graafiline kasutajaliides Xfconf'i haldamiseks

en: registry;regedit;configuration file;
et: registry;regedit;configuration file;seadistuste fail;seadete fail;sätete fail;register;

en: Settings dialog to show
et: Näidatav seadistuste aken

en: All _Settings
et: Kõik _seadistused

en: Settings
et: Seaded

en: Unable to start "%s"
et: "%s" käivitamine ei õnnestu

en: Settings Manager
et: Seadistuste haldur

en: Graphical Settings Manager for Xfce
et: Graafiline kasutajaliides Xfce seadistuste haldamiseks

en: control;panel;center;system;settings;personalize;hardware;
et: control;panel;center;system;settings;personalize;hardware;riba;seadistus;seadistused;süsteem;süsteemi;sätted;eelistus;eelistused;raudvara

en: Sticky keys are enabled
et: Kleepuvad klahvid on kasutusel

en: Sticky keys are disabled
et: Kleepuvad klahvid ei ole kasutusel

en: Sticky keys
et: Kleepuvad klahvid

en: Slow keys are enabled
et: Aeglased klahvid on kasutusel

en: Slow keys are disabled
et: Aeglased klahvid ei ole kasutusel

en: Slow keys
et: Aeglased klahvid

en: Bounce keys are enabled
et: Põrkavad klahvid on kasutusel

en: Bounce keys are disabled
et: Põrkavad klahvid ei ole kasutusel

en: Bounce keys
et: Põrkavad klahvid

en: Failed to launch shortcut "%s"
et: „%s“ otsetee käivitamine ei õnnestunud

en: Fork to the background
et: Muuda taustarakenduseks

en: Do not wait for a window manager on startup
et: Ära oota käivitamisel aknahaldurit

en: Replace running xsettings daemon (if any)
et: Asenda töötav xsettings taustaprogramm (kui üldse)

note: value in xfconf isn't a string, so make a default one
en: Workspace %d
et: %d. tööala

en: Xfce Settings Daemon
et: Xfce seadete taustaprotsess

en: The Xfce Settings Daemon
et: Xfce seadete taustaprotsess

en: settings;daemon;xfce;configuration;preferences;system;manage;
et: seadistused;seaded;sätted;eelistused;seadistamine;valikud;süsteem;süsteemihaldus;xfce;
