Xfce4-settings - en to lv translation catalogue (251 entries)

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
lv: Nezināms

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: Monitor
lv: Monitors

en: Television
lv: Televizors

en: Digital display
lv: Digitāls displejs

en: Unable to query the version of the RandR extension being used
lv: Neizdevās vaicāt izmantoto versiju RandR paplašinājumam

en: Laptop
lv: Klēpjdators

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: _Close
lv: _Aizvērt

note: Add a buttonbox (Help, All Settings, Close) at bottom of the main box
en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Lock sticky keys
lv: S_lēgt lipīgos taustiņus

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) will remain locked in the pressed state until pressed again
lv: Kad atlasīts, modicētāja taustiņi (tādi kā Control, Alt un Shift) paliks slēgti, nospiestā stāvoklī, kamēr netiks nospiesti atkal

en: When selected, the "sticky keys" feature will be disabled if two keys are pressed simultaneously
lv: Kad atlasīts, "lipīgo taustiņu" iespēja tiks izslēgta, ja divi taustiņi tiek nospiesti vienlaicīgi

en: Sticky Keys
lv: Lipīgie taustiņi

en: Use slow _keys
lv: Izmantot lē_nos taustiņus

en: Acceptance _delay:
lv: Pieņemšanas ai_zture:

en: The amount of time, in milliseconds, that must elapse before a keystroke will be accepted
lv: Laika daudzums, milisekundēs, kam jāpaiet starp taustiņsitiens tiek pieņemts

en: Slow Keys
lv: Lēnie taustiņi

en: Use _bounce keys
lv: Izmantot _lecošos taustiņus

en: K_eystroke delay:
lv: Taustiņsiti_ena aizture:

en: The amount of time, in milliseconds, required between keystrokes
lv: Laika daudzums, milisekundēs, kas nepieciešams starp taustiņsitieniem

en: Bounce Keys
lv: Lecošie taustiņi

en: Keyboa_rd
lv: Tastatū_ra

en: _Use mouse emulation
lv: Izmantot peles em_ulāciju

en: When selected, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad
lv: Kad izvēlēts, peles kursors var tikt kontrolēts izmantojot cipartastatūru

en: The time, in milliseconds, between the initial key press and first repeated motion event
lv: Laiks, milisekundēs starp sākotnējo taustiņu nospiešanu un pirmo atkārtoto kustību notikumu

en: _Acceleration delay:
lv: P_aātrinājuma aizture:

en: R_epeat interval:
lv: A_tkārtošanas intervāls:

en: The time, in milliseconds, between repeated motion events
lv: Laiks, milisekundēs, starp atkārtotiem kustību notikumiem

en: The time, in milliseconds, to get to maximum speed
lv: Laiks, milisekundēs, lai iegūtu maksimālo ātrumu

en: The maximum pointer speed after acceleration
lv: Maksimālā kursora ātruma akselerācija

en: pixels/sec
lv: pikseļi/sec

en: Acceleration _profile:
lv: Paātrinājums _profils:

en: The ramp used to reach maximum pointer speed
lv: Rampa, kuru izmanto, lai sasniegtu maksimālo kursora ātrumu

en: Mouse Emulation
lv: Peles emulācija

en: _Mouse
lv: _Pele

en: Settings manager socket
lv: Iestatījumu pārvaldnieka ligzda

en: SOCKET ID
lv: SOKETA ID

en: Version information
lv: Versijas informācija

en: Type '%s --help' for usage.
lv: Ievadiet "%s --help", lai iegūtu lietošanas informāciju

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lv: Xfce izstrādes komanda. Visas tiesības paturētas.

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu ziņojiet par kļūdām uz <%s>.

en: Improve keyboard and mouse accessibility
lv: Uzlabot tastatūras un peles pieejamību

en: None
lv: Nekas

en: Slight
lv: Nedaudz

en: Medium
lv: Vidējs

en: Full
lv: Pilns

en: Icons
lv: Ikonas

en: Text
lv: Teksts

en: Appearance
lv: Izskats

en: St_yle
lv: Sti_ls

en: _Icons
lv: _Ikonas

en: This font will be used as the default font used when drawing user interface text
lv: Šis fonts tiks izmantots, kā noklusētais fonts, kad zīmēs lietotāja interfeisa tekstu

en: Select a default font
lv: Norādiet noklusēto fontu

en: Anti-aliasing, or font smoothing, can improve the look of text on the screen
lv: Priekšāteikšana, vai fontu izlīdzināšana, var uzlabot teksta izskatu uz ekrāna

en: Many fonts contain information that provides extra hints as to how best draw the font; pick whichever looks best according to personal preference
lv: Daudzi fonti satur informāciju, kas sniedz papildus padomus, kā labāk zīmēt fontu, izvēlieties kurš izskatās labāk, pēc jūsu gaumes

en: Sub-_pixel order:
lv: Apakš-_pikseļu secība:

en: Font quality on a TFT or LCD screen can be greatly improved by choosing the correct sub-pixel order of the screen
lv: Fontu kvalitāte uz TFT vai LCD ekrāniem var lieli palielināt izvēloties pareizo apakš-pikseļu secību ekrānā

en: Custom _DPI setting:
lv: Pielāgotie _DPI iestatījumi:

en: Override the detected monitor resolution if fonts look too large or too small
lv: Pāriestatīt noteikto monitoru izšķirtspēju, ja fonti izskatās pārāk mazi vai lieli

en: Show images on _buttons
lv: Rādīt attēlus uz _pogām

en: Specify whether icons should be displayed next to text in buttons
lv: Norādiet, vai ikonas vajadzētu rādīt blakus tekstam uz pogām

en: Show images in _menus
lv: Rādīt a_ttēlus izvēlnēs

en: Specify whether icons should be displayed next to items in menus
lv: Norādiet, vai ikonas vajadzētu rādīt blakus vienumiem izvēlnēs

en: Enable e_ditable accelerators
lv: Ieslēgt re_diģējamos paātrinātājus

en: If selected, keyboard shortcuts for menu items can be changed by hovering the mouse over the menu item and pressing the new key combination for the shortcut
lv: Ja atlasīts, klaviatūras īsceļi priekš izvēlnes vienumiem var tikt mainīti, pārvietojot peles kursoru pāri izvēlnes vienumam un nospiežot jauno īsceļa taustiņa kombināciju

en: Enable _event sounds
lv: Ieslēgt _notikumu skaņas

en: Enable or disable event sounds globally (requires "Canberra" support)
lv: Ieslēgt vai izslēgt notikumu skaņas globāli (nepieciešamas "Canberra" atbalsts)

en: Specify whether mouse clicks and other user input will cause event sounds to play
lv: Norādiet, vai peles klikšķiem un citiem lietotāja ievadiem, vajadzētu izraisīt skaņas spēlēšanas notikumu

en: Setti_ngs
lv: _Iestatījumi

en: Failed to create temporary directory
lv: Neizdevās izveidot pagaidu direktoriju

note: Create cancel button
en: _Cancel
lv: A_tcelt

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Vertical RGB
lv: Vertikālais RGB

en: Vertical BGR
lv: Vertikālais BGR

en: Customize the look of your desktop
lv: Pielāgot savas darbvirsmas izskatu

en: _Remove
lv: _Noņemt

en: _OK
lv: _Labi

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
lv: Automātiska

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
lv: Visi faili

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Never
lv: Nekad

en: Always
lv: Vienmēr

en: Display
lv: Displejs

en: R_esolution:
lv: I_zšķirtspēja:

en: Refresh _rate:
lv: Atsvaidzināšanas āt_rums:

en: Ro_tation:
lv: Ro_tācija:

en: _General
lv: _Vsipārēji

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Inverted
lv: Invertēts

en: Right
lv: Pa labi

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Cancel
lv: Atcelt

en: ATI Settings
lv: ATI iestatījumi

en: Unable to launch the proprietary driver settings
lv: Neizdevās palaist īpašniekdraivera iestatījumus

en: Configure screen settings and layout
lv: Konfigurēt ekrāna iestatījumus un izkārtojumu

note: Set dialog title and icon
en: Shortcut Command
lv: Īsceļu komanda

note: We are editing an existing shortcut
en: Shortcut:
lv: Īsceļš:

en: Comm_and:
lv: Kom_anda:

en: Use _startup notification
lv: Izmantot _sāknēšanas paziņošanu

en: The command may not be empty.
lv: Komanda nevar palikt tukša.

en: Select command
lv: Norādiet komandu

en: All Files
lv: Visi faili

en: Executable Files
lv: Izpildāmie faili

en: Perl Scripts
lv: Perl skripti

en: Python Scripts
lv: Python skripti

en: Ruby Scripts
lv: Ruby skripti

en: Shell Scripts
lv: Čaulas skripti

en: Keyboard layout selection
lv: Tastatūras izkārtojuma atlase

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: General
lv: Vispārēji

en: _Enable key repeat
lv: _Ieslēgt taustiņu atkārtošanu

en: When selected, pressing and holding down a key emits the same character over and over again
lv: Kad atlasīts, nospiežot un turot taustiņu, tiek izmesta nepārtraukti viena un tā pati rakstzīme

en: _Repeat delay:
lv: Atkā_rtotošanas aizture:

en: The time, in milliseconds, before a pressed key begins repeating
lv: Laiks, milisekundēs, pirms taustiņa nospiešanas jāsāk atkārtot

en: The rate at which keystrokes are generated while a key is pressed
lv: Ātrums, ar kādu taustiņsitieni tiek ģenerēti, kamēr nospiest taustiņš

en: Show _blinking
lv: Rādīt _mirgošanu

en: Specify whether or not the text cursor blinks
lv: Norāda vai teksta kursors mirgo, vai nē

en: Blink _delay:
lv: Mirgošanas _aizture:

en: The delay, in milliseconds, between successive blinks of the cursor
lv: Aizture, milisekundēs, starp diviem kursora mirgojumiem

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Keyboard model
lv: _Tastatūras modelis

en: _Layout
lv: I_zkārtojums

en: Unable to initialize GTK+.
lv: Nevarēja inicializēt GTK+.

en: Failed to connect to xfconf daemon. Reason: %s
lv: Neizdevās savienoties ar xconf dēmonu. Iemesls: %s

en: Could not create the settings dialog.
lv: Neizdevās izveidot iestatījumu dialoga logu.

en: Command
lv: Komanda

en: Shortcut
lv: Īsceļš

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Variant
lv: Variants

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
lv: Šis atstatīs visus īsceļus uz noklusētajām vērtībām. Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Reset to Defaults
lv: Atstatīt uz noklusētajiem

en: The system defaults will be restored next time you log in.
lv: Sistēmas noklusētās vērtības tiks atjaunotas nākam reiz, kad pieteiksities.

en: Warning
lv: Uzmanību

en: Edit keyboard settings and application shortcuts
lv: Rediģēt tastatūras iestatījumus un lietotņu īsceļus

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
lv: Izmantot pielāgotu komandu lietotnei, kura nav pieejama lietotņu sarakstā.

en: _Browse...
lv: Pā_rlūkot...

en: Select an Application
lv: Norādiet lietotni

en: None available
lv: Neviens nav pieejams

en: Recommended Applications
lv: Ieteicamās lietotnes

en: Other Applications
lv: Citas lietotnes

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
lv: Atvērt <i>%s</i> un citus failus ar tipu"%s":

en: Failed to add new application "%s"
lv: Neizdevās pievienot jaunu lietotni "%s"

en: Press left mouse button to change the selected application.
lv: Nospiediet kreiso peles taustiņu, lai mainītu izvēlēto lietotni.

en: Application Chooser Button
lv: Lietotņu izvēles poga

en: No application selected
lv: Nav norādīta neviena lietotne

en: Failed to set default Web Browser
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto tīmekļa pārlūku

en: Failed to set default Mail Reader
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto pasta lasītāju

en: Failed to set default File Manager
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto failu pārvaldnieku

en: Failed to set default Terminal Emulator
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto termināla emulatoru

note: allocate the chooser
en: Select application
lv: Norādiet lietotni

en: Choose a custom Web Browser
lv: Norādiet tīmekļa pārlūku

en: Choose a custom Mail Reader
lv: Norādiet pasta lasītāju

en: Choose a custom File Manager
lv: Norādiet pielāgoto failu pārvaldnieku

en: Choose a custom Terminal Emulator
lv: Norādiet termināla emulatoru

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
lv: Norādiet lietotni, kuru vēlaties izmantot,
    kā noklusēto tīmekļa pārlūku:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
lv: Norādiet lietotni, kuru vēlaties izmantot,
    kā noklusēto pasta lasītāju:

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
lv: Norādiet lietotni, kuru vēlaties izmantot,
    kā noklusēto failu pārvaldnieku:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
lv: Norādiet lietotni, kuru vēlaties izmantot,
    kā noklusēto termināla emulatoru:

en: Browse the file system to choose a custom command.
lv: Pārlūkot faila sistēmu, lai norādītu izmantojamo komandu.

en: _Other...
lv: _Cits...

en: Use a custom application which is not included in the above list.
lv: Izmantot lietotni, kura nav iekļauta sarakstā.

en: Choose Preferred Application
lv: Norādiet vēlamo lietotni

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
lv: Lūdzu norādiet savu vēlamo tīmekļa
    pārlūku un apstipriniet, lai turpinātu.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
lv: Lūdzu norādiet savu vēlamo pasta lasītāju
    un apstipriniet, lai turpinātu.

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
lv: Lūdzu norādiet savu vēlamo failu pārvaldnieku
    un apstipriniet, lai turpinātu.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
lv: Lūdzu norādiet savu vēlamo termināla
    emulatoru un apstipriniet, lai turpinātu.

en: Failed to execute default Web Browser
lv: Neizdevās izpildīt noklusēto Tīmekļa pārlūku

en: Failed to execute default Mail Reader
lv: Neizdevās izpildīt noklusēto Pasta lasītāju

en: Failed to execute default File Manager
lv: Neizdevās izpildīt noklusēto Failu pārvaldnieku

en: Failed to execute default Terminal Emulator
lv: Neizdevās izpildīt noklusēto Termināla emulatoru

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
lv: Palaist noklusēto palīdzības TIPU ar neobligātajiem PARAMETRIEM, kur TIPS ir viena no sekojošām vērtībām.

en: TYPE [PARAMETER]
lv: TIPS [PARAMETRI]

en: Invalid helper type "%s"
lv: Nederīgs palīdzības tips "%s"

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
lv: %s (Xfce %s)
    
    Autortiesības (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. Visas tiesības paturētas.
    
    Autors Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Būvēts ar Gtk+-%d.%d.%d, skrien Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Lūdzu, ziņojiet par kļūdām uz <%s>.

en: No command specified
lv: Nav norādīta komanda

en: Failed to open %s for writing
lv: Neizdevās atvērt %s rakstīšanai

en: Web Browser
lv: Tīmekļa pārlūks

en: Mail Reader
lv: Pasta lasītājs

en: File Manager
lv: Failu pārvaldnieks

en: Terminal Emulator
lv: Termināla emulators

en: MIME Type
lv: MIME tips

note: sort the names but keep Default on top
en: Default
lv: Noklusētais

en: Question
lv: Jautājums

en: Browse the file system
lv: Pārlūkot failu sistēmu

en: Read your email
lv: Lasīt e-pastu

en: Use the command line
lv: Izmantot komandrindu

en: Browse the web
lv: Pārlūkot Tīmekli

en: Debian Sensible Browser
lv: Debian Sensible pārlūks

en: Debian X Terminal Emulator
lv: Debian X termināla emulators

en: Epiphany Web Browser
lv: Epiphany tīmekļa pārlūks

en: Enlightened Terminal Emulator
lv: Enlightened termināla emulators

en: Galeon Web Browser
lv: Galeon tīmekļa pārlūks

en: GNOME Terminal
lv: GNOME termināls

en: Konqueror Web Browser
lv: Konqueror tīmekļa pārlūks

en: Links Text Browser
lv: Links teksta pārlūks

en: Lynx Text Browser
lv: Lynx teksta pārlūks

en: PCMan File Manager
lv: PCMan failu pārvaldnieks

en: W3M Text Browser
lv: W3M teksta pārlūks

en: Xfce Terminal
lv: Xfce termināls

en: X Terminal
lv: X terminālis

en: Active device in the dialog
lv: Aktīva ierīce dialogā

en: DEVICE NAME
lv: IERĪCES NOSAUKUMS

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: When selected, the scroll wheel will work in the opposite direction
lv: Kad atlasīta, ritināšanas ritenītis strādās pretējā virzienā

en: _Reset to Defaults
lv: _Atiestatīt uz noklusētajiem

en: The factor at which the pointer's speed will increase as the mouse is moved
lv: Faktors, kurš nosaka kursora ātruma palielinājumu pie peles pārvietošanas

en: The number of pixels the pointer must move in a short time before it starts accelerating
lv: Pikseļu skaits, ko peles kursoram jāpārvietojas īsa laikā, lai sāktos akselerācija

en: The number of pixels the pointer must move before a drag operation will start
lv: Pikseļu skaits, ko peles kursoram jāpārvietojas, pirms vilkšanas operācija var sākties

en: Ti_me:
lv: _Laiks:

en: Two mouse clicks in less than this length of time (in milliseconds) will be considered a double click
lv: Divi peles klikšķi ātrāk nekā norādītajā laikā (milisekundēs) tiks uzskatīti par dubltklikšķi

en: The mouse pointer cannot move farther than this distance between two clicks for them to be considered a double click
lv: Peles kursors nevar pārvietoties tālāk par attālumu starp diviem klikšķiem, lai uzskatītu šo klikšķi, par dubultklikšķi

en: _Behavior
lv: _Uzvedība

en: Size
lv: Izmērs

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Configure pointer device behavior and appearance
lv: Konfigurēt kursora ierīču uzvedību un izskatu

en: Settings Editor
lv: Iestatījumu redaktors

en: Channel
lv: Kanāls

en: Property
lv: Īpašība

en: Type
lv: Tips

en: Locked
lv: Slēgts

en: Value
lv: Vērtība

en: New property
lv: Jauna īpašība

en: Empty
lv: Tukšs

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Property names must start with a '/' character
lv: Īpašības nosaukumam jāsākas ar "/" rakstzīmi

en: The root element ('/') is not a valid property name
lv: Saknes elements ("/") nav derīgs īpašības nosaukums

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
lv: Īpašības nosaukumi nevar saturēt divas, vai vairāk, pēc kārtas, "/" rakstzīmes

en: Property names cannot end with a '/' character
lv: Īpašības nosaukums nevar beigties ar "/" rakstzīmi

en: Edit Property
lv: Rediģēt īpašībās

en: Graphical settings editor for Xfconf
lv: Grafiskais iestatījumu redaktors priekš Xfconf

en: Settings dialog to show
lv: Kurus uzstādījumu dialogus rādīt

en: All _Settings
lv: Visi _iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Unable to start "%s"
lv: Neizdevās palaist "%s"

en: Settings Manager
lv: Iestatījumu pārvaldnieks

en: Sticky keys are enabled
lv: Lipīgie taustiņi ir ieslēgti

en: Sticky keys are disabled
lv: Lipīgie taustiņi ir izslēgti

en: Sticky keys
lv: Lipīgie taustiņi

en: Slow keys are enabled
lv: Lēnie taustiņi ir ieslēgti

en: Slow keys are disabled
lv: Lēnie taustiņi ir izslēgti

en: Slow keys
lv: Lēnie taustiņi

en: Bounce keys are enabled
lv: Lecošie taustiņi ir ieslēgti

en: Bounce keys are disabled
lv: Lecošie taustiņi ir ieslēgti

en: Bounce keys
lv: Lecošie taustiņi

en: Do not wait for a window manager on startup
lv: Negaidīt uz logu menedžeri startēšanās laikā

en: Replace running xsettings daemon (if any)
lv: Aizvietot skrejošo xsettings dēmonu (ja kāds ir)

note: value in xfconf isn't a string, so make a default one
en: Workspace %d
lv: Darbavieta %d

en: The Xfce Settings Daemon
lv: Xfce iestatījumu dēmons
