xfce4-settings.xfce-4-20 - en to lo translation catalogue (533 entries)

en: Accessibility
lo: ການເຂົ້າເຖິງ

en: _Close
lo: ປິດ(_C)

note: Add a buttonbox (Help, All Settings, Close) at bottom of the main box
en: _Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ(_H)

en: When enabled, the session manager will start the required applications for screen readers and magnifiers.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານ, ຕົວຈັດການເຊດຊັນຈະເລີ່ມແອັບພລິເຄຊັນທີ່ຈຳເປັນສຳລັບເຄື່ອງອ່ານໜ້າຈໍ ແລະ ເຄື່ອງຂະຫຍາຍໜ້າຈໍ.

en: _Enable assistive technologies
lo: ເປີດໃຊ້ງານເຕັກໂນໂລຊີຊ່ວຍເຫຼືອ(_E)

en: Start With Session
lo: ເລີ່ມຕົ້ນພ້ອມກັບເຊດຊັນ

en: Assistive technologies will be available the next time you login
lo: ເຕັກໂນໂລຊີຊ່ວຍເຫຼືອຈະພ້ອມໃຊ້ງານໃນຄັ້ງຕໍ່ໄປທີ່ເຈົ້າເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: No AT-SPI provider was found on your system
lo: ບໍ່ພົບຜູ້ໃຫ້ບໍລິການ AT-SPI ໃນລະບົບຂອງເຈົ້າ

en: Assistive _Technologies
lo: ເຕັກໂນໂລຊີຊ່ວຍເຫຼືອ(_T)

en: When enabled, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) do not need to be held down (they can be pressed and then released) when multiple keys would normally need to be pressed at the same time.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານ, ປຸ່ມປັບປ່ຽນ (ເຊັ່ນ Control, Alt, ແລະ Shift) ບໍ່ຈຳເປັນຕ້ອງກົດຄ້າງໄວ້ (ສາມາດກົດແລ້ວປ່ອຍໄດ້) ໃນກໍລະນີທີ່ປົກກະຕິຕ້ອງກົດຫຼາຍປຸ່ມພ້ອມກັນ.

en: _Use sticky keys
lo: ໃຊ້ປຸ່ມຄ້າງ(_U)

en: _Lock sticky keys
lo: ລັອກປຸ່ມຄ້າງ(_L)

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) will remain locked in the pressed state if they are pressed twice in a row, until pressed again once
lo: ເມື່ອເລືອກ, ປຸ່ມປັບປ່ຽນ (ເຊັ່ນ Control, Alt, ແລະ Shift) ຈະຖືກລັອກຄ້າງໄວ້ຖ້າກົດສອງຄັ້ງຕິດຕໍ່ກັນ, ຈົນກວ່າຈະກົດອີກຄັ້ງໜຶ່ງ

en: Disable sticky keys if two keys are _pressed
lo: ປິດໃຊ້ປຸ່ມຄ້າງຖ້າກົດສອງປຸ່ມພ້ອມກັນ(_P)

en: When selected, the "sticky keys" feature will be disabled if two keys are pressed simultaneously
lo: ເມື່ອເລືອກ, ຄຸນສົມບັດ "ປຸ່ມຄ້າງ" ຈະຖືກປິດໃຊ້ງານຖ້າມີການກົດສອງປຸ່ມພ້ອມກັນ

en: Sticky Keys
lo: ປຸ່ມຄ້າງ

en: To help prevent accidental keystrokes, slow keys requires that a key is held for a certain minimum amount of time before the keystroke will be accepted.
lo: ເພື່ອຊ່ວຍປ້ອງກັນການກົດປຸ່ມໂດຍບໍ່ຕັ້ງໃຈ, ປຸ່ມຊ້າຈະກຳນົດໃຫ້ຕ້ອງກົດປຸ່ມຄ້າງໄວ້ໃນໄລຍະເວລາໃດໜຶ່ງກ່ອນທີ່ລະບົບຈະຮັບຮູ້ການກົດປຸ່ມນັ້ນ.

en: Use slow _keys
lo: ໃຊ້ປຸ່ມຊ້າ(_K)

en: Acceptance _delay:
lo: ໄລຍະເວລາລໍຖ້າການຍອມຮັບ(_D):

en: The amount of time, in milliseconds, that must elapse before a keystroke will be accepted
lo: ໄລຍະເວລາ (ເປັນມິນລີວິນາທີ) ທີ່ຕ້ອງຜ່ານໄປກ່ອນທີ່ຈະຍອມຮັບການກົດປຸ່ມ

en: Slow Keys
lo: ປຸ່ມຊ້າ

en: To help prevent accidental multiple keystrokes, bounce keys imposes a minimum delay between keystrokes.
lo: ເພື່ອຊ່ວຍປ້ອງກັນການກົດປຸ່ມຊ້ຳໂດຍບໍ່ຕັ້ງໃຈ, ປຸ່ມດີດຈະກຳນົດໄລຍະເວລາລໍຖ້າຕ່ຳສຸດລະຫວ່າງການກົດປຸ່ມ.

en: Use _bounce keys
lo: ໃຊ້ປຸ່ມດີດ(_B)

en: K_eystroke delay:
lo: ໄລຍະເວລາລໍຖ້າການກົດປຸ່ມ(_E):

en: The amount of time, in milliseconds, required between keystrokes
lo: ໄລຍະເວລາ (ເປັນມິນລີວິນາທີ) ທີ່ຕ້ອງການລະຫວ່າງການກົດປຸ່ມ

en: Bounce Keys
lo: ປຸ່ມດີດ

en: Keyboa_rd
lo: ຄີບອດ(_R)

en: When enabled, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານ, ສາມາດຄວບຄຸມຕົວຊີ້ເມົາສ໌ໄດ້ໂດຍໃຊ້ແຜງປຸ່ມຕົວເລກເທິງຄີບອດ.

en: _Use mouse emulation
lo: ໃຊ້ການຈຳລອງເມົາສ໌(_U)

en: When selected, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad
lo: ເມື່ອເລືອກ, ສາມາດຄວບຄຸມຕົວຊີ້ເມົາສ໌ໄດ້ໂດຍໃຊ້ແຜງປຸ່ມຕົວເລກເທິງຄີບອດ

en: msec
lo: ມິນລີວິນາທີ

en: The time, in milliseconds, between the initial key press and first repeated motion event
lo: ໄລຍະເວລາ (ເປັນມິນລີວິນາທີ) ລະຫວ່າງການກົດປຸ່ມຄັ້ງທຳອິດ ແລະ ການເລີ່ມເຄື່ອນທີ່ຊ້ຳ

en: _Acceleration delay:
lo: ໄລຍະເວລາລໍຖ້າການເລັ່ງ(_A):

en: R_epeat interval:
lo: ໄລຍະຫ່າງການຊ້ຳ(_E):

en: The time, in milliseconds, between repeated motion events
lo: ໄລຍະເວລາ (ເປັນມິນລີວິນາທີ) ລະຫວ່າງເຫດການເຄື່ອນທີ່ຊ້ຳ

en: Acceleration t_ime:
lo: ເວລາໃນການເລັ່ງ(_I):

en: The time, in milliseconds, to get to maximum speed
lo: ໄລຍະເວລາ (ເປັນມິນລີວິນາທີ) ເພື່ອໃຫ້ບັນລຸຄວາມໄວສູງສຸດ

en: Ma_ximum speed:
lo: ຄວາມໄວສູງສຸດ(_X):

en: The maximum pointer speed after acceleration
lo: ຄວາມໄວສູງສຸດຂອງຕົວຊີ້ຫຼັງຈາກການເລັ່ງ

en: pixels/sec
lo: ພິກເຊລ/ວິນາທີ

en: Acceleration _profile:
lo: ໂປຣໄຟລ໌ການເລັ່ງ(_P):

en: The ramp used to reach maximum pointer speed
lo: ຮູບແບບການເພີ່ມຄວາມໄວເພື່ອບັນລຸຄວາມໄວສູງສຸດຂອງຕົວຊີ້

en: Mouse Emulation
lo: ການຈຳລອງເມົາສ໌

en: Bind a keyboard shortcut to xfce4-find-cursor to get visual feedback of the mouse pointer's current location.
lo: ກຳນົດປຸ່ມລັດໃຫ້ກັບ xfce4-find-cursor ເພື່ອເບິ່ງຕຳແໜ່ງປັດຈຸບັນຂອງຕົວຊີ້ເມົາສ໌.

en: Show location of pointer on keypress
lo: ສະແດງຕຳແໜ່ງຂອງຕົວຊີ້ເມື່ອກົດປຸ່ມ

en: Find Cursor
lo: ຊອກຫາເຄີເຊີ

en: _Mouse
lo: ເມົາສ໌(_M)

en: None
lo: ບໍ່ມີ

en: Slight
lo: ເລັກນ້ອຍ

en: Medium
lo: ປານກາງ

en: Full
lo: ເຕັມທີ່

en: Icons
lo: ໄອຄອນ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Text under icons
lo: ຂໍ້ຄວາມກ້ອງໄອຄອນ

en: Text next to icons
lo: ຂໍ້ຄວາມຂ້າງໄອຄອນ

en: 1x (no scaling)
lo: 1x (ບໍ່ຂະຫຍາຍ)

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: _Add
lo: ເພີ່ມ(_A)

en: Set matching <a href="xfwm4-settings:">Xfwm4 theme</a> if there is one
lo: ຕັ້ງຄ່າ <a href="xfwm4-settings:">ທີມ Xfwm4</a> ທີ່ເຂົ້າກັນ ຖ້າມີ

en: St_yle
lo: ຮູບແບບ(_Y)

en: _Icons
lo: ໄອຄອນ(_I)

en: This font will be used as the default font used when drawing user interface text
lo: ຟອນນີ້ຈະຖືກໃຊ້ເປັນຟອນເລີ່ມຕົ້ນໃນການສະແດງຂໍ້ຄວາມເທິງສ່ວນຕິດຕໍ່ຜູ້ໃຊ້

en: Select a default font
lo: ເລືອກຟອນເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Fon_t
lo: ຟອນເລີ່ມຕົ້ນ(_T)

en: This font will be used as the default monospace font, for example by terminal emulators.
lo: ຟອນນີ້ຈະຖືກໃຊ້ເປັນຟອນ Monospace ເລີ່ມຕົ້ນ, ເຊັ່ນ ໃນໂປຣແກຣມ Terminal.

en: Select a default monospace font
lo: ເລືອກຟອນ Monospace ເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default _Monospace Font
lo: ຟອນ Monospace ເລີ່ມຕົ້ນ(_M)

en: _Enable anti-aliasing
lo: ເປີດໃຊ້ການລົບຮອຍຢັກ(_E)

en: Anti-aliasing, or font smoothing, can improve the look of text on the screen
lo: ການລົບຮອຍຢັກ (Anti-aliasing) ຊ່ວຍໃຫ້ຂໍ້ຄວາມເທິງໜ້າຈໍເບິ່ງລຽບນຽນຂຶ້ນ

en: Hintin_g:
lo: ການປັບຄວາມຄົມຊັດ (Hinting):

en: Many fonts contain information that provides extra hints as to how best draw the font; pick whichever looks best according to personal preference
lo: ຟອນຫຼາຍຊະນິດມີຂໍ້ມູນເສີມ (hints) ເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ການສະແດງຜົນດີທີ່ສຸດ; ເລືອກຮູບແບບທີ່ເຈົ້າມັກ

en: Sub-_pixel order:
lo: ລຳດັບພິກເຊລຍ່ອຍ(_P):

en: Font quality on a TFT or LCD screen can be greatly improved by choosing the correct sub-pixel order of the screen
lo: ຄຸນນະພາບຂອງຟອນເທິງໜ້າຈໍ TFT ຫຼື LCD ສາມາດປັບປຸງໃຫ້ດີຂຶ້ນໄດ້ໂດຍການເລືອກລຳດັບພິກເຊລຍ່ອຍໃຫ້ຖືກຕ້ອງ

en: Rendering
lo: ການສະແດງຜົນ

en: Custom _DPI setting:
lo: ຕັ້ງຄ່າ DPI ເອງ(_D):

en: Override the detected monitor resolution if fonts look too large or too small
lo: ກຳນົດຄ່າ DPI ເອງຖ້າຟອນເບິ່ງໃຫຍ່ ຫຼື ນ້ອຍເກີນໄປ

en: _Fonts
lo: ຟອນ(_F)

en: Show images on _buttons
lo: ສະແດງຮູບພາບເທິງປຸ່ມ(_B)

en: Specify whether icons should be displayed next to text in buttons
lo: ກຳນົດວ່າຈະໃຫ້ສະແດງໄອຄອນຂ້າງຂໍ້ຄວາມໃນປຸ່ມ ຫຼື ບໍ່

en: Show images in _menus
lo: ສະແດງຮູບພາບໃນເມນູ(_M)

en: Specify whether icons should be displayed next to items in menus
lo: ກຳນົດວ່າຈະໃຫ້ສະແດງໄອຄອນຂ້າງລາຍການໃນເມນູ ຫຼື ບໍ່

en: Enable e_ditable accelerators
lo: ເປີດໃຊ້ການແກ້ໄຂປຸ່ມລັດ(_D)

en: If selected, keyboard shortcuts for menu items can be changed by hovering the mouse over the menu item and pressing the new key combination for the shortcut
lo: ຖ້າເລືອກ, ສາມາດປ່ຽນປຸ່ມລັດຂອງເມນູໄດ້ໂດຍການວາງເມົາສ໌ໄວ້ເທິງເມນູແລ້ວກົດປຸ່ມລັດໃໝ່ທີ່ຕ້ອງການ

en: Enable header bars in dialo_gs
lo: ເປີດໃຊ້ແຖບຫົວຂໍ້ໃນກ່ອງໂຕ້ຕອບ(_G)

en: Defines whether GTK dialogs may place widgets such as buttons in the dialog's header bar. Implies in Client Side Decoration. Only affects newly opened dialogs.
lo: ກຳນົດວ່າກ່ອງໂຕ້ຕອບ GTK ຈະວາງວິດເຈັດ (ເຊັ່ນ ປຸ່ມ) ໄວ້ໃນແຖບຫົວຂໍ້ ຫຼື ບໍ່. ມີຜົນສະເພາະກ່ອງໂຕ້ຕອບທີ່ເປີດໃໝ່.

en: Menus and Buttons
lo: ເມນູ ແລະ ປຸ່ມ

en: Enable _event sounds
lo: ເປີດໃຊ້ສຽງເຫດການ(_E)

en: Enable or disable event sounds globally (requires "Canberra" support)
lo: ເປີດ ຫຼື ປິດສຽງເຫດການທົ່ວລະບົບ (ຕ້ອງມີການຮອງຮັບ "Canberra")

en: Enable input feedbac_k sounds
lo: ເປີດໃຊ້ສຽງຕອບສະໜອງການປ້ອນຂໍ້ມູນ(_K)

en: Specify whether mouse clicks and other user input will cause event sounds to play
lo: ກຳນົດວ່າການຄລິກເມົາສ໌ ຫຼື ການປ້ອນຂໍ້ມູນອື່ນໆ ຈະເຮັດໃຫ້ມີສຽງດັງ ຫຼື ບໍ່

en: Event sounds
lo: ສຽງເຫດການ

en: Adjust the system-wide display scaling
lo: ປັບການຂະຫຍາຍການສະແດງຜົນທົ່ວລະບົບ

en: _Window Scaling
lo: ການຂະຫຍາຍໜ້າຕ່າງ(_W)

en: Setti_ngs
lo: ການຕັ້ງຄ່າ(_N)

en: Color Profiles
lo: ໂປຣໄຟລ໌ສີ

en: <b>No devices found.</b>
lo: <b>ບໍ່ພົບອຸປະກອນ.</b>

en: Model:
lo: ລຸ້ນ:

en: Colorspace:
lo: ພື້ນທີ່ສີ:

en: Vendor:
lo: ຜູ້ຜະລິດ:

en: Calibrate
lo: ປັບມາດຕະຖານ

en: <b>No profiles for the selected device.</b>
lo: <b>ບໍ່ມີໂປຣໄຟລ໌ສຳລັບອຸປະກອນທີ່ເລືອກ.</b>

en: Add a profile to the currently selected device
lo: ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌ໃຫ້ກັບອຸປະກອນທີ່ເລືອກ

en: _Remove
lo: ລຶບອອກ(_R)

en: Delete the currently selected profile
lo: ລຶບໂປຣໄຟລ໌ທີ່ເລືອກໄວ້

en: Show detailed information about the selected profile
lo: ສະແດງຂໍ້ມູນລະອຽດກ່ຽວກັບໂປຣໄຟລ໌ທີ່ເລືອກ

en: Enable
lo: ເປີດໃຊ້

en: Enable the selected profile
lo: ເປີດໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ທີ່ເລືອກ

en: Add Profile to Device
lo: ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌ໃຫ້ກັບອຸປະກອນ

note: Create cancel button
en: _Cancel
lo: ຍົກເລີກ(_C)

en: _OK
lo: ຕົກລົງ(_O)

en: Import color profile files (*.icc)
lo: ນຳເຂົ້າໄຟລ໌ໂປຣໄຟລ໌ສີ (*.icc)

en: <b><big>Would you like to keep this configuration?</big></b>
lo: <b><big>ເຈົ້າຕ້ອງການໃຊ້ການຕັ້ງຄ່ານີ້ຕໍ່ໄປ ຫຼື ບໍ່?</big></b>

en: The previous configuration will be restored in <b>10 seconds</b> if you do not reply to this question.
lo: ຈະກັບໄປໃຊ້ການຕັ້ງຄ່າກ່ອນໜ້ານີ້ພາຍໃນ <b>10 ວິນາທີ</b> ຖ້າເຈົ້າບໍ່ຕອບຄຳຖາມນີ້.

en: Keep this configuration
lo: ໃຊ້ການຕັ້ງຄ່ານີ້

en: Restore the previous configuration
lo: ກັບໄປໃຊ້ການຕັ້ງຄ່າກ່ອນໜ້ານີ້

en: Never
lo: ບໍ່ເຄີຍ

en: When a display is connected
lo: ເມື່ອມີການເຊື່ອມຕໍ່ຈໍສະແດງຜົນ

en: When a display is disconnected
lo: ເມື່ອມີການຕັດການເຊື່ອມຕໍ່ຈໍສະແດງຜົນ

en: Always
lo: ສະເໝີ

en: Do nothing
lo: ບໍ່ຕ້ອງເຮັດຫຍັງ

en: Show dialog
lo: ສະແດງກ່ອງໂຕ້ຕອບ

en: Mirror
lo: ສະທ້ອນ (Mirror)

en: Extend
lo: ຂະຫຍາຍ (Extend)

en: The primary display can be configured to show:
lo: ຈໍສະແດງຜົນຫຼັກສາມາດຕັ້ງຄ່າໃຫ້ສະແດງ:

en: Xfce Panel
lo: ແຜງ Xfce

en: Desktop icons
lo: ໄອຄອນໜ້າຈໍ

en: Notifications
lo: ການແຈ້ງເຕືອນ

en: Configure...
lo: ຕັ້ງຄ່າ...

en: Display
lo: ຈໍສະແດງຜົນ

en: _Mirror displays
lo: ສະທ້ອນຈໍສະແດງຜົນ(_M)

en: Primary Display:
lo: ຈໍສະແດງຜົນຫຼັກ:

en: R_esolution:
lo: ຄວາມລະອຽດ(_E):

en: Refresh _rate:
lo: ອັດຕາຣີເຟຣຊ(_R):

en: Ro_tation:
lo: ການໝຸນ(_T):

en: Ref_lection:
lo: ການສະທ້ອນ(_L):

en: A_pply
lo: ນຳໃຊ້(_P)

en: _Scale:
lo: ຂະໜາດ(_S):

en: _General
lo: ທົ່ວໄປ(_G)

en: <b>Profiles</b>
lo: <b>ໂປຣໄຟລ໌</b>

en: <b>Connecting Displays</b>
lo: <b>ການເຊື່ອມຕໍ່ຈໍສະແດງຜົນ</b>

en: Delete the currently selected display profile.
lo: ລຶບໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນທີ່ເລືອກ.

en: Apply
lo: ນຳໃຊ້

en: Apply the currently selected display profile.
lo: ນຳໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນທີ່ເລືອກ.

en: Create a new display profile.
lo: ສ້າງໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນໃໝ່.

en: Update an existing profile.
lo: ອັບເດດໂປຣໄຟລ໌ທີ່ມີຢູ່.

en: First try to automatically enable a profile:
lo: ລອງເປີດໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ໂດຍອັດຕະໂນມັດກ່ອນ:

en: When a display is connected:
lo: ເມື່ອມີການເຊື່ອມຕໍ່ຈໍສະແດງຜົນ:

en: Show popup windows to identify displays
lo: ສະແດງໜ້າຕ່າງປັອບອັບເພື່ອລະບຸຈໍສະແດງຜົນ

en: <b>Identifying Displays</b>
lo: <b>ການລະບຸຈໍສະແດງຜົນ</b>

en: _Advanced
lo: ຂັ້ນສູງ(_A)

en: <b>Profile Name</b>
lo: <b>ຊື່ໂປຣໄຟລ໌</b>

en: Create
lo: ສ້າງ

en: A profile of this name already exists.
lo: ມີໂປຣໄຟລ໌ຊື່ນີ້ຢູ່ແລ້ວ.

en: Extend right
lo: ຂະຫຍາຍໄປທາງຂວາ

en: Extend left
lo: ຂະຫຍາຍໄປທາງຊ້າຍ

en: Extend up
lo: ຂະຫຍາຍຂຶ້ນເທິງ

en: Extend down
lo: ຂະຫຍາຍລົງລຸ່ມ

en: Displays
lo: ຈໍສະແດງຜົນ

en: Only Display 1
lo: ສະເພາະຈໍສະແດງຜົນ 1

en: Mirror Displays
lo: ສະທ້ອນຈໍສະແດງຜົນ

en: Extend to the right
lo: ຂະຫຍາຍໄປທາງຂວາ

en: Only Display 2
lo: ສະເພາະຈໍສະແດງຜົນ 2

en: Update Display Profile
lo: ອັບເດດໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນ

en: _Update
lo: ອັບເດດ(_U)

en: <big><b>You have made changes to your previously active profile</b></big>
lo: <big><b>ເຈົ້າໄດ້ປ່ຽນແປງໂປຣໄຟລ໌ທີ່ເຄີຍໃຊ້ງານກ່ອນໜ້ານີ້</b></big>

en: If you don't update the profile your changes will be lost upon restarting your session or disconnecting or connecting a display.
lo: ຖ້າເຈົ້າບໍ່ອັບເດດໂປຣໄຟລ໌, ການປ່ຽນແປງຂອງເຈົ້າຈະຫາຍໄປເມື່ອເລີ່ມເຊດຊັນໃໝ່ ຫຼື ເມື່ອມີການຖອດ/ສຽບຈໍສະແດງຜົນ.

en: Keyboard layout selection
lo: ການເລືອກຮູບແບບຄີບອດ

en: Keyboard
lo: ຄີບອດ

en: Restore num l_ock state on startup
lo: ຄືນຄ່າສະຖານະ Num Lock ເມື່ອເລີ່ມຕົ້ນລະບົບ(_O)

en: General
lo: ທົ່ວໄປ

en: _Enable key repeat
lo: ເປີດໃຊ້ການຊ້ຳປຸ່ມ(_E)

en: When selected, pressing and holding down a key emits the same character over and over again
lo: ເມື່ອເລືອກ, ການກົດປຸ່ມຄ້າງໄວ້ຈະສະແດງຕົວອັກສອນນັ້ນຊ້ຳໆ

en: _Repeat delay:
lo: ໄລຍະເວລາລໍຖ້າການຊ້ຳ(_R):

en: The time, in milliseconds, before a pressed key begins repeating
lo: ໄລຍະເວລາ (ເປັນມິນລີວິນາທີ) ກ່ອນທີ່ປຸ່ມທີ່ກົດຈະເລີ່ມຊ້ຳ

en: Repe_at speed:
lo: ຄວາມໄວໃນການຊ້ຳ(_A):

en: The rate at which keystrokes are generated while a key is pressed
lo: ອັດຕາການຊ້ຳຕົວອັກສອນເມື່ອກົດປຸ່ມຄ້າງໄວ້

en: Typing Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າການພິມ

en: Show _blinking
lo: ສະແດງການກະພິບ(_B)

en: Specify whether or not the text cursor blinks
lo: ກຳນົດວ່າຈະໃຫ້ເຄີເຊີຂໍ້ຄວາມກະພິບ ຫຼື ບໍ່

en: Blink _delay:
lo: ໄລຍະເວລາການກະພິບ(_D):

en: The delay, in milliseconds, between successive blinks of the cursor
lo: ໄລຍະເວລາ (ເປັນມິນລີວິນາທີ) ລະຫວ່າງການກະພິບຂອງເຄີເຊີ

en: Cursor
lo: ເຄີເຊີ

en: _Test area:
lo: ພື້ນທີ່ທົດສອບ(_T):

en: Beha_vior
lo: ພຶດຕິກຳ(_V)

en: Define shortcuts for la_unching applications:
lo: ກຳນົດປຸ່ມລັດສຳລັບການເລີ່ມແອັບພລິເຄຊັນ(_U):

en: _Edit
lo: ແກ້ໄຂ(_E)

en: Reset to _Defaults
lo: ຄືນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ(_D)

en: A_pplication Shortcuts
lo: ປຸ່ມລັດແອັບພລິເຄຊັນ(_P)

en: <b>Use system defaults</b>
lo: <b>ໃຊ້ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນຂອງລະບົບ</b>

en: _Keyboard model
lo: ລຸ້ນຄີບອດ(_K)

en: Change la_yout option
lo: ຕົວເລືອກການປ່ຽນຮູບແບບ(_Y)

en: Co_mpose key
lo: ປຸ່ມ Compose(_M)

en: Move currently selected item up by one row
lo: ຍ້າຍລາຍການທີ່ເລືອກຂຶ້ນເທິງໜຶ່ງແຖວ

en: Move currently selected item down by one row
lo: ຍ້າຍລາຍການທີ່ເລືອກລົງລຸ່ມໜຶ່ງແຖວ

en: Key_board layout
lo: ຮູບແບບຄີບອດ(_B)

en: _Layout
lo: ຮູບແບບ(_L)

en: Use bottom areas as left, middle or right buttons
lo: ໃຊ້ພື້ນທີ່ສ່ວນລຸ່ມເປັນປຸ່ມຊ້າຍ, ກາງ ຫຼື ຂວາ

en: Click with 1, 2 or 3 fingers as a left, right, or middle click
lo: ຄລິກດ້ວຍ 1, 2 ຫຼື 3 ນິ້ວ ເພື່ອແທນການຄລິກຊ້າຍ, ຂວາ ຫຼື ກາງ

en: Disabled
lo: ປິດໃຊ້ງານ

en: Edge scrolling
lo: ເລື່ອນທີ່ຂອບ

en: Two-finger scrolling
lo: ເລື່ອນດ້ວຍສອງນິ້ວ

en: Circular scrolling
lo: ເລື່ອນແບບວົງມົນ

en: Pen (absolute)
lo: ປາກກາ (ກຳນົດຕຳແໜ່ງແນ່ນອນ)

en: Mouse (relative)
lo: ເມົາສ໌ (ທຽບຕາມການເຄື່ອນທີ່)

en: None (right-handed)
lo: ບໍ່ມີ (ສຳລັບຄົນຖະໜັດຂວາ)

en: Half (left-handed)
lo: ເຄິ່ງໜຶ່ງ (ສຳລັບຄົນຖະໜັດຊ້າຍ)

en: Clockwise
lo: ຕາມເຂັມໂມງ

en: Counterclockwise
lo: ທວນເຂັມໂມງ

en: Mouse and Touchpad
lo: ເມົາສ໌ ແລະ ທັດຊ໌ແພັດ

en: De_vice:
lo: ອຸປະກອນ(_V):

en: Le_ft-handed
lo: ສຳລັບຄົນຖະໜັດຊ້າຍ(_F)

en: Ri_ght-handed
lo: ສຳລັບຄົນຖະໜັດຂວາ(_G)

en: Reverse scroll d_irection
lo: ກັບທິດທາງການເລື່ອນ(_I)

en: When selected, the scroll wheel will work in the opposite direction
lo: ເມື່ອເລືອກ, ກົງລໍ້ເລື່ອນຈະເຮັດວຽກໃນທິດທາງກົງກັນຂ້າມ

en: Allow high _resolution scrolling (experimental)
lo: ອະນຸຍາດການເລື່ອນແບບຄວາມລະອຽດສູງ (ທົດລອງ)(_R)

en: Only supported on some mice (mostly Logitech) and requires driver support. On supported devices makes scrolling more precise.
lo: ຮອງຮັບສະເພາະເມົາສ໌ບາງລຸ້ນ (ສ່ວນໃຫຍ່ແມ່ນ Logitech) ແລະ ຕ້ອງມີໄດເວີຮອງຮັບ. ຈະຊ່ວຍໃຫ້ການເລື່ອນມີຄວາມແມ່ນຍຳຂຶ້ນ.

en: Buttons
lo: ປຸ່ມ

en: _Reset to Defaults
lo: ຄືນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ(_R)

en: Set the acceleration and sensitivity for the selected device to the default values
lo: ຕັ້ງຄ່າການເລັ່ງ ແລະ ຄວາມໄວໃນການຕອບສະໜອງຂອງອຸປະກອນທີ່ເລືອກໃຫ້ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Sensitivit_y:
lo: ຄວາມໄວໃນການຕອບສະໜອງ(_Y):

en: Acceleratio_n:
lo: ການເລັ່ງ(_N):

en: The factor at which the pointer's speed will increase as the mouse is moved
lo: ອັດຕາການເພີ່ມຄວາມໄວຂອງຕົວຊີ້ເມື່ອມີການເຄື່ອນທີ່ເມົາສ໌

en: The number of pixels the pointer must move in a short time before it starts accelerating
lo: ຈຳນວນພິກເຊລທີ່ຕົວຊີ້ຕ້ອງເຄື່ອນທີ່ໃນໄລຍະເວລາສັ້ນໆ ກ່ອນທີ່ຈະເລີ່ມການເລັ່ງ

en: Adaptive pointer acceleration
lo: ການເລັ່ງຕົວຊີ້ແບບປັບຕົວ

en: Toggles between adaptive and flat acceleration profile. Adaptive takes the current speed of the device into account when deciding on acceleration. Custom acceleration profile is not supported via xfce4-settings.
lo: ສະລັບລະຫວ່າງໂປຣໄຟລ໌ການເລັ່ງແບບປັບຕົວ ແລະ ແບບຄົງທີ່.

en: Pointer Speed
lo: ຄວາມໄວຂອງຕົວຊີ້

en: B_uttons and Feedback
lo: ປຸ່ມ ແລະ ການຕອບສະໜອງ(_U)

en: Disable touchpad _while typing
lo: ປິດໃຊ້ທັດຊ໌ແພັດໃນຂະນະທີ່ພິມ(_W)

en: When selected, the touchpad will be disabled when the keyboard is being used
lo: ເມື່ອເລືອກ, ທັດຊ໌ແພັດຈະຖືກປິດໃຊ້ງານເມື່ອມີການໃຊ້ຄີບອດ

en: Duratio_n:
lo: ໄລຍະເວລາ(_N):

en: Tap touchpad to clic_k
lo: ແຕະທັດຊ໌ແພັດເພື່ອຄລິກ(_K)

en: Click m_ethod:
lo: ວິທີການຄລິກ(_E):

en: Scrolling _mode:
lo: ໂໝດການເລື່ອນ(_M):

en: Enable hori_zontal scrolling
lo: ເປີດໃຊ້ການເລື່ອນແນວນອນ(_Z)

en: Scrolling
lo: ການເລື່ອນ

en: T_ouchpad
lo: ທັດຊ໌ແພັດ(_O)

en: Trac_king mode:
lo: ໂໝດການຕິດຕາມ(_K):

en: _Rotation:
lo: ການໝຸນ(_R):

en: Tab_let
lo: ແທັບເລັດ(_L)

en: _Devices
lo: ອຸປະກອນ(_D)

en: Th_reshold:
lo: ລະດັບການເລີ່ມເຄື່ອນທີ່(_R):

en: The number of pixels the pointer must move before a drag operation will start
lo: ຈຳນວນພິກເຊລທີ່ຕົວຊີ້ຕ້ອງເຄື່ອນທີ່ ກ່ອນທີ່ຈະເລີ່ມການລາກ

en: Drag and Drop
lo: ລາກ ແລະ ວາງ

en: Ti_me:
lo: ເວລາ(_M):

en: Two mouse clicks in less than this length of time (in milliseconds) will be considered a double click
lo: ການຄລິກເມົາສ໌ສອງຄັ້ງໃນໄລຍະເວລາທີ່ໜ້ອຍກວ່ານີ້ (ມິນລີວິນາທີ) ຈະຖືວ່າເປັນການດັບເບິນຄລິກ

en: D_istance:
lo: ໄລຍະຫ່າງ(_I):

en: The mouse pointer cannot move farther than this distance between two clicks for them to be considered a double click
lo: ຕົວຊີ້ເມົາສ໌ຕ້ອງບໍ່ເຄື່ອນທີ່ໄກກວ່າໄລຍະຫ່າງນີ້ລະຫວ່າງການຄລິກສອງຄັ້ງ ຈຶ່ງຈະຖືວ່າເປັນການດັບເບິນຄລິກ

en: Double Click
lo: ດັບເບິນຄລິກ

en: _Behavior
lo: ພຶດຕິກຳ(_B)

en: Cursor si_ze:
lo: ຂະໜາດເຄີເຊີ(_Z):

en: Size
lo: ຂະໜາດ

en: Preview
lo: ຕົວຢ່າງ

en: _Theme
lo: ທີມ(_T)

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
lo: ບໍ່ຮູ້ຈັກ

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: Monitor
lo: ຈໍພາບ

en: Television
lo: ໂທລະພາບ

en: Digital display
lo: ຈໍສະແດງຜົນດິຈິຕອນ

en: Unable to query the version of the RandR extension being used
lo: ບໍ່ສາມາດກວດສອບເວີຊັນຂອງ RandR extension ທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານຢູ່ໄດ້

en: Laptop
lo: ແລັບທັອບ

en: Settings manager socket
lo: ຊັອກເກັດຕົວຈັດການການຕັ້ງຄ່າ

en: SOCKET ID
lo: ໄອດີຊັອກເກັດ

en: Version information
lo: ຂໍ້ມູນເວີຊັນ

en: Type '%s --help' for usage.
lo: ພິມ '%s --help' ສຳລັບວິທີໃຊ້.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lo: ທີມພັດທະນາ Xfce. ສະຫງວນລິຂະສິດ.

en: Please report bugs to <%s>.
lo: ກະລຸນາລາຍງານບັນຫາໄປທີ່ <%s>.

en: Improve keyboard and mouse accessibility
lo: ປັບປຸງການເຂົ້າເຖິງຂອງຄີບອດ ແລະ ເມົາສ໌

en: assistive;technologies;keys;sticky;bounce;emulation;screen readers;magnifiers;a11y;i18n;l10n;AT-SPI;ATK;impairment;
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ;ເຕັກໂນໂລຊີ;ປຸ່ມ;ຄ້າງ;ດີດ;ຈຳລອງ;ເຄື່ອງອ່ານໜ້າຈໍ;ເຄື່ອງຂະຫຍາຍ;a11y;i18n;l10n;AT-SPI;ATK;ຄວາມບົກພ່ອງ;

en: Failed to display Xfwm4 Settings
lo: ບໍ່ສາມາດສະແດງການຕັ້ງຄ່າ Xfwm4

note: If the theme has no cache, mention this in the tooltip
en: Warning: this icon theme has no cache file. You can create this by running <i>gtk-update-icon-cache -f -t %s/</i> in a terminal emulator.
lo: ຄຳເຕືອນ: ທີມໄອຄອນນີ້ບໍ່ມີໄຟລ໌ cache. ເຈົ້າສາມາດສ້າງໄດ້ໂດຍການສັ່ງລັນ <i>gtk-update-icon-cache -f -t %s/</i> ໃນ terminal.

note: If the theme is known to be incomplete (does not follow fd.org standards), mention this in the tooltip
en: Warning: this icon theme is incomplete. Some icons will be missing.
lo: ຄຳເຕືອນ: ທີມໄອຄອນນີ້ບໍ່ສົມບູນ. ໄອຄອນບາງອັນອາດຈະຫາຍໄປ.

note: These actually are no full themes by purpose
en: Warning: this icon theme is incomplete. It only provides a base set of icons from which other themes can inherit.
lo: ຄຳເຕືອນ: ທີມໄອຄອນນີ້ບໍ່ສົມບູນ. ມັນມີສະເພາະຊຸດໄອຄອນພື້ນຖານເພື່ອໃຫ້ທີມອື່ນນຳໄປໃຊ້ຕໍ່.

en: File is too large, installation aborted
lo: ໄຟລ໌ມີຂະໜາດໃຫຍ່ເກີນໄປ, ຍົກເລີກການຕິດຕັ້ງ

en: Failed to create temporary directory
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງໄດເຣັກທໍຣີຊົ່ວຄາວ

en: Failed to extract archive
lo: ບໍ່ສາມາດແຕກໄຟລ໌ແພັກເກດ

en: Unknown format, only archives and directories are supported
lo: ຮູບແບບບໍ່ຮູ້ຈັກ, ຮອງຮັບສະເພາະໄຟລ໌ແພັກເກດ ແລະ ໄດເຣັກທໍຣີເທົ່ານັ້ນ

en: Not a valid theme package
lo: ບໍ່ແມ່ນແພັກເກດທີມທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: An unknown error, exit code is %d
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ, ລະຫັດຂໍ້ຜິດພາດແມ່ນ %d

en: Failed to install theme
lo: ບໍ່ສາມາດຕິດຕັ້ງທີມ

en: Install %s theme
lo: ຕິດຕັ້ງທີມ %s

en: _Open
lo: ເປີດ(_O)

en: Vertical RGB
lo: RGB ແນວຕັ້ງ

en: Vertical BGR
lo: BGR ແນວຕັ້ງ

en: Customize the look of your desktop
lo: ປັບແຕ່ງຮູບລັກສະນະຂອງເດັສທັອບຂອງເຈົ້າ

en: themes;user interface;styles;icons;fonts;anti-aliasing;hinting;sub-pixel;subpixel;rendering;ClearType;DPI;RGB;BGR;menu accelerators;keyboard shortcuts;event;sounds;window scaling;HiDPI;Retina display;
lo: ທີມ;ສ່ວນຕິດຕໍ່ຜູ້ໃຊ້;ຮູບແບບ;ໄອຄອນ;ຟອນ;ລົບຮອຍຢັກ;DPI;RGB;ປຸ່ມລັດ;ສຽງ;ການຂະຫຍາຍ;

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: Scanner
lo: ສະແກນເນີ

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: Camera
lo: ກ້ອງ

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: Printer
lo: ເຄື່ອງພິມ

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: Webcam
lo: ເວັບແຄມ

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
lo: ໜ້າຈໍແລັບທັອບ

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
lo: ເວັບແຄມໃນຕົວ

en: Enable color management for %s
lo: ເປີດໃຊ້ການຈັດການສີສຳລັບ %s

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
lo: ພື້ນທີ່ສີມາດຕະຖານ

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທົດສອບ

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
lo: ອັດຕະໂນມັດ

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
lo: ຄຸນນະພາບຕ່ຳ

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
lo: ຄຸນນະພາບປານກາງ

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
lo: ຄຸນນະພາບສູງ

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
lo: RGB ເລີ່ມຕົ້ນ

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
lo: CMYK ເລີ່ມຕົ້ນ

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
lo: ສີເທົາເລີ່ມຕົ້ນ

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
lo: ເລືອກໄຟລ໌ໂປຣໄຟລ໌ ICC

en: _Import
lo: ນຳເຂົ້າ(_I)

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
lo: ໂປຣໄຟລ໌ ICC ທີ່ຮອງຮັບ

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
lo: ໄຟລ໌ທັງໝົດ

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
lo: ເລີ່ມຕົ້ນ:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
lo: ພື້ນທີ່ສີ:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທົດສອບ:

en: Compatible Profiles
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທີ່ເຂົ້າກັນໄດ້

en: Add Color Profile to %s
lo: ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌ສີໃຫ້ກັບ %s

en: Device
lo: ອຸປະກອນ

en: Unknown
lo: ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Set color profiles
lo: ຕັ້ງຄ່າໂປຣໄຟລ໌ສີ

en: color;settings;management;display;monitors;printers;webcams;scanners;
lo: ສີ;ຕັ້ງຄ່າ;ຈັດການ;ຈໍສະແດງຜົນ;ຈໍພາບ;ເຄື່ອງພິມ;ເວັບແຄມ;ສະແກນເນີ;

en: Only %s (1)
lo: ສະເພາະ %s (1)

en: Only %s (2)
lo: ສະເພາະ %s (2)

en: Left
lo: ຊ້າຍ

en: Inverted
lo: ກັບຫົວ

en: Right
lo: ຂວາ

en: Horizontal
lo: ແນວນອນ

en: Vertical
lo: ແນວຕັ້ງ

en: Horizontal and Vertical
lo: ທັງແນວນອນ ແລະ ແນວຕັ້ງ

en: Minimal interface to set up an external output
lo: ສ່ວນຕິດຕໍ່ຜູ້ໃຊ້ແບບງ່າຍສຳລັບຕັ້ງຄ່າຈໍພາຍນອກ

en: The previous configuration will be restored in <b>%i seconds</b> if you do not reply to this question.
lo: ຈະກັບໄປໃຊ້ການຕັ້ງຄ່າກ່ອນໜ້ານີ້ພາຍໃນ <b>%i ວິນາທີ</b> ຖ້າເຈົ້າບໍ່ຕອບຄຳຖາມນີ້.

en: The last active output must not be disabled, the system would be unusable.
lo: ບໍ່ສາມາດປິດການສະແດງຜົນອັນສຸດທ້າຍທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານຢູ່ໄດ້ ເພາະຈະເຮັດໃຫ້ລະບົບບໍ່ສາມາດໃຊ້ງານໄດ້.

en: Selected output not disabled
lo: ການສະແດງຜົນທີ່ເລືອກບໍ່ໄດ້ຖືກປິດ

en: Do you want to delete the display profile '%s'?
lo: ເຈົ້າຕ້ອງການລຶບໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນ '%s' ຫຼື ບໍ່?

en: Delete Profile
lo: ລຶບໂປຣໄຟລ໌

en: Once a display profile is deleted it cannot be restored.
lo: ເມື່ອລຶບໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນແລ້ວ ຈະບໍ່ສາມາດກູ້ຄືນໄດ້.

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: %d Xfce Panel | %d Xfce Panels
lo[0]: %d ແຜງ Xfce

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
lo: ເລືອກຈໍພາບເພື່ອປ່ຽນຄຸນສົມບັດ; ລາກເພື່ອຈັດວາງຕຳແໜ່ງ.

note: Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, the Spanish * translation could be "Pantallas en Espejo", *not* "Espejar Pantallas".
en: Mirror Screens
lo: ສະທ້ອນໜ້າຈໍ

en: (Disabled)
lo: (ປິດໃຊ້ງານ)

en: ATI Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າ ATI

en: Unable to start the Xfce Display Settings
lo: ບໍ່ສາມາດເລີ່ມການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ Xfce

en: Unable to launch the proprietary driver settings
lo: ບໍ່ສາມາດເລີ່ມການຕັ້ງຄ່າໄດເວີຂອງຜູ້ຜະລິດ

en: Configure screen settings and layout
lo: ຕັ້ງຄ່າໜ້າຈໍ ແລະ ຮູບແບບການຈັດວາງ

en: display;settings;screen;resolution;refresh;rate;rotation;external;projectors;monitors;LCD;CRT;HiDPI;
lo: ຈໍສະແດງຜົນ;ຕັ້ງຄ່າ;ໜ້າຈໍ;ຄວາມລະອຽດ;ຣີເຟຣຊ;ອັດຕາ;ການໝຸນ;ພາຍນອກ;ໂປຣເຈັກເຕີ;ຈໍພາບ;LCD;CRT;HiDPI;

en: Display:
lo: ຈໍສະແດງຜົນ:

en: Resolution:
lo: ຄວາມລະອຽດ:

en: Your compositor does not seem to support the wlr-output-management protocol
lo: ເບິ່ງຄືວ່າ compositor ຂອງເຈົ້າບໍ່ຮອງຮັບໂປຣໂຕຄໍ wlr-output-management

note: Set dialog title and icon
en: Shortcut Command
lo: ຄຳສັ່ງປຸ່ມລັດ

en: Enter the command you want to trigger with a shortcut.
lo: ປ້ອນຄຳສັ່ງທີ່ເຈົ້າຕ້ອງການໃຫ້ເຮັດວຽກດ້ວຍປຸ່ມລັດ.

note: We are editing an existing shortcut
en: Shortcut:
lo: ປຸ່ມລັດ:

en: Comm_and:
lo: ຄຳສັ່ງ(_A):

en: Use _startup notification
lo: ໃຊ້ການແຈ້ງເຕືອນເມື່ອເລີ່ມເຮັດວຽກ(_S)

en: The command may not be empty.
lo: ຄຳສັ່ງຕ້ອງບໍ່ວ່າງເປົ່າ.

en: Select command
lo: ເລືອກຄຳສັ່ງ

en: All Files
lo: ໄຟລ໌ທັງໝົດ

en: Executable Files
lo: ໄຟລ໌ທີ່ສັ່ງລັນໄດ້

en: Perl Scripts
lo: ສະຄຣິບ Perl

en: Python Scripts
lo: ສະຄຣິບ Python

en: Ruby Scripts
lo: ສະຄຣິບ Ruby

en: Shell Scripts
lo: ສະຄຣິບ Shell

en: Unable to initialize GTK+.
lo: ບໍ່ສາມາດເລີ່ມຕົ້ນ GTK+ ໄດ້.

en: Failed to connect to xfconf daemon. Reason: %s
lo: ບໍ່ສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ກັບ xfconf daemon ໄດ້. ເຫດຜົນ: %s

en: Could not create the settings dialog.
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງກ່ອງໂຕ້ຕອບການຕັ້ງຄ່າໄດ້.

en: Command
lo: ຄຳສັ່ງ

en: Shortcut
lo: ປຸ່ມລັດ

en: Layout
lo: ຮູບແບບ

en: Variant
lo: ແບບຍ່ອຍ

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
lo: ນີ້ຈະຄືນຄ່າປຸ່ມລັດທັງໝົດເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ. ເຈົ້າຕ້ອງການເຮັດແທ້ ຫຼື ບໍ່?

en: Reset to Defaults
lo: ຄືນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: No
lo: ບໍ່

en: Yes
lo: ແມ່ນ

en: The system defaults will be restored next time you log in.
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນຂອງລະບົບຈະຖືກຄືນຄ່າໃນຄັ້ງຕໍ່ໄປທີ່ເຈົ້າເຂົ້າສູ່ລະບົບ.

en: Warning
lo: ຄຳເຕືອນ

en: Edit keyboard settings and application shortcuts
lo: ແກ້ໄຂການຕັ້ງຄ່າຄີບອດ ແລະ ປຸ່ມລັດແອັບພລິເຄຊັນ

en: numlock;keyboard;layout;shortcuts;
lo: numlock;ຄີບອດ;ຮູບແບບ;ປຸ່ມລັດ;

en: Could not create the mime dialog.
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງກ່ອງໂຕ້ຕອບ MIME ໄດ້.

en: Select Application
lo: ເລືອກແອັບພລິເຄຊັນ

en: Open
lo: ເປີດ

en: Use a c_ustom command:
lo: ໃຊ້ຄຳສັ່ງກຳນົດເອງ(_U):

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
lo: ໃຊ້ຄຳສັ່ງກຳນົດເອງສຳລັບແອັບພລິເຄຊັນທີ່ບໍ່ມີຢູ່ໃນລາຍການຂ້າງເທິງ.

en: _Browse...
lo: ເລືອກເບິ່ງ(_B)...

en: Select an Application
lo: ເລືອກແອັບພລິເຄຊັນ

en: None available
lo: ບໍ່ມີ

en: Recommended Applications
lo: ແອັບພລິເຄຊັນທີ່ແນະນຳ

en: Other Applications
lo: ແອັບພລິເຄຊັນອື່ນໆ

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
lo: ເປີດ <i>%s</i> ແລະ ໄຟລ໌ອື່ນໆ ທີ່ມີປະເພດ "%s" ດ້ວຍ:

en: Open <i>%s</i>, other files of type "%s", and %d other selected MIME type with: | Open <i>%s</i>, other files of type "%s", and %d other selected MIME types with:
lo[0]: ເປີດ <i>%s</i>, ໄຟລ໌ອື່ນໆ ທີ່ມີປະເພດ "%s", ແລະ ອີກ %d ປະເພດ MIME ທີ່ເລືອກ ດ້ວຍ:

en: Failed to add new application "%s"
lo: ບໍ່ສາມາດເພີ່ມແອັບພລິເຄຊັນໃໝ່ "%s"

en: Press left mouse button to change the selected application.
lo: ຄລິກເມົາສ໌ຊ້າຍເພື່ອປ່ຽນແອັບພລິເຄຊັນທີ່ເລືອກ.

en: Application Chooser Button
lo: ປຸ່ມເລືອກແອັບພລິເຄຊັນ

en: No application selected
lo: ບໍ່ມີແອັບພລິເຄຊັນທີ່ເລືອກ

en: Failed to set default Web Browser
lo: ບໍ່ສາມາດຕັ້ງຄ່າເວັບບຣາວເຊີເລີ່ມຕົ້ນ

en: Failed to set default Mail Reader
lo: ບໍ່ສາມາດຕັ້ງຄ່າໂປຣແກຣມອ່ານອີເມລເລີ່ມຕົ້ນ

en: Failed to set default File Manager
lo: ບໍ່ສາມາດຕັ້ງຄ່າຕົວຈັດການໄຟລ໌ເລີ່ມຕົ້ນ

en: Failed to set default Terminal Emulator
lo: ບໍ່ສາມາດຕັ້ງຄ່າ Terminal Emulator ເລີ່ມຕົ້ນ

note: allocate the chooser
en: Select application
lo: ເລືອກແອັບພລິເຄຊັນ

en: Choose a custom Web Browser
lo: ເລືອກເວັບບຣາວເຊີກຳນົດເອງ

en: Choose a custom Mail Reader
lo: ເລືອກໂປຣແກຣມອ່ານອີເມລກຳນົດເອງ

en: Choose a custom File Manager
lo: ເລືອກຕົວຈັດການໄຟລ໌ກຳນົດເອງ

en: Choose a custom Terminal Emulator
lo: ເລືອກ Terminal Emulator ກຳນົດເອງ

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
lo: ກຳນົດແອັບພລິເຄຊັນທີ່ເຈົ້າຕ້ອງການໃຊ້
    ເປັນເວັບບຣາວເຊີເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບ Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
lo: ກຳນົດແອັບພລິເຄຊັນທີ່ເຈົ້າຕ້ອງການໃຊ້
    ເປັນໂປຣແກຣມອ່ານອີເມລເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບ Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
lo: ກຳນົດແອັບພລິເຄຊັນທີ່ເຈົ້າຕ້ອງການໃຊ້
    ເປັນຕົວຈັດການໄຟລ໌ເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບ Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
lo: ກຳນົດແອັບພລິເຄຊັນທີ່ເຈົ້າຕ້ອງການໃຊ້
    ເປັນ Terminal Emulator ເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບ Xfce:

en: Browse the file system to choose a custom command.
lo: ເລືອກເບິ່ງລະບົບໄຟລ໌ເພື່ອເລືອກຄຳສັ່ງກຳນົດເອງ.

en: _Other...
lo: ອື່ນໆ(_O)...

en: Use a custom application which is not included in the above list.
lo: ໃຊ້ແອັບພລິເຄຊັນອື່ນທີ່ບໍ່ມີຢູ່ໃນລາຍການຂ້າງເທິງ.

en: Choose Preferred Application
lo: ເລືອກແອັບພລິເຄຊັນທີ່ຕ້ອງການ

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
lo: ກະລຸນາເລືອກເວັບບຣາວເຊີທີ່ເຈົ້າມັກ
    ແລ້ວກົດ ຕົກລົງ ເພື່ອດຳເນີນການຕໍ່.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
lo: ກະລຸນາເລືອກໂປຣແກຣມອ່ານອີເມລທີ່ເຈົ້າມັກ
    ແລ້ວກົດ ຕົກລົງ ເພື່ອດຳເນີນການຕໍ່.

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
lo: ກະລຸນາເລືອກຕົວຈັດການໄຟລ໌ທີ່ເຈົ້າມັກ
    ແລ້ວກົດ ຕົກລົງ ເພື່ອດຳເນີນການຕໍ່.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
lo: ກະລຸນາເລືອກ Terminal Emulator ທີ່ເຈົ້າມັກ
    ແລ້ວກົດ ຕົກລົງ ເພື່ອດຳເນີນການຕໍ່.

en: Failed to execute default Web Browser
lo: ບໍ່ສາມາດລັນເວັບບຣາວເຊີເລີ່ມຕົ້ນ

en: Failed to execute default Mail Reader
lo: ບໍ່ສາມາດລັນໂປຣແກຣມອ່ານອີເມລເລີ່ມຕົ້ນ

en: Failed to execute default File Manager
lo: ບໍ່ສາມາດລັນຕົວຈັດການໄຟລ໌ເລີ່ມຕົ້ນ

en: Failed to execute default Terminal Emulator
lo: ບໍ່ສາມາດລັນ Terminal Emulator ເລີ່ມຕົ້ນ

note: Enable permanently dismissing this error.
en: Do _not show this message again
lo: ບໍ່ຕ້ອງສະແດງຂໍ້ຄວາມນີ້ອີກ(_N)

en: Print version information and exit
lo: ສະແດງຂໍ້ມູນເວີຊັນແລ້ວອອກ

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
lo: ເລີ່ມຕົວຊ່ວຍເລີ່ມຕົ້ນຂອງ TYPE ພ້ອມ PARAMETER ທີ່ເປັນທາງເລືອກ.

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
lo: ສອບຖາມຕົວຊ່ວຍເລີ່ມຕົ້ນຂອງ TYPE.

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
lo: ປະເພດ (TYPE) ຕໍ່ໄປນີ້ແມ່ນຮອງຮັບສຳລັບຄຳສັ່ງ --launch ແລະ --query:
    WebBrowser - ໂປຣແກຣມທ່ອງເວັບທີ່ເລືອກໃຊ້.
    MailReader - ໂປຣແກຣມອ່ານອີເມວທີ່ເລືອກໃຊ້.
    FileManager - ໂປຣແກຣມຈັດການໄຟລ໌ທີ່ເລືອກໃຊ້.
    TerminalEmulator - ໂປຣແກຣມຈຳລອງເທີມິນໍທີ່ເລືອກໃຊ້.

en: Invalid helper type "%s"
lo: ປະເພດຕົວຊ່ວຍ "%s" ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: No helper defined for "%s".
lo: ບໍ່ໄດ້ກຳນົດຕົວຊ່ວຍສຳລັບ "%s".

en: No command specified
lo: ບໍ່ໄດ້ລະບຸຄຳສັ່ງ

en: Failed to open %s for writing
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດ %s ເພື່ອຂຽນໄດ້

en: Default Applications
lo: ແອັບພລິເຄຊັນເລີ່ມຕົ້ນ

note: Internet
en: _Internet
lo: ອິນເຕີເນັດ(_I)

en: Web Browser
lo: ເວັບບຣາວເຊີ

en: The default Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
lo: ເວັບບຣາວເຊີເລີ່ມຕົ້ນຈະຖືກໃຊ້ເພື່ອເປີດໄຮເປີລິ້ງ ແລະ ສະແດງເນື້ອໃນການຊ່ວຍເຫຼືອ.

en: Mail Reader
lo: ໂປຣແກຣມອ່ານອີເມລ

en: The default Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
lo: ໂປຣແກຣມອ່ານອີເມລເລີ່ມຕົ້ນຈະຖືກໃຊ້ເພື່ອຂຽນອີເມລເມື່ອເຈົ້າຄລິກທີ່ທີ່ຢູ່ອີເມລ.

note: Utilities
en: _Utilities
lo: ເຄື່ອງມືຕ່າງໆ(_U)

en: File Manager
lo: ຕົວຈັດການໄຟລ໌

en: The default File Manager will be used to browse the contents of folders.
lo: ຕົວຈັດການໄຟລ໌ເລີ່ມຕົ້ນຈະຖືກໃຊ້ເພື່ອເບິ່ງເນື້ອໃນຂອງໂຟນເດີ.

en: The default Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
lo: Terminal Emulator ເລີ່ມຕົ້ນຈະຖືກໃຊ້ເພື່ອລັນຄຳສັ່ງທີ່ຕ້ອງການສະພາບແວດລ້ອມ CLI.

note: Mimes
en: _Others
lo: ອື່ນໆ(_O)

en: _Filter:
lo: ຕົວຕອງ(_F):

en: Clear filter
lo: ລຶບຕົວຕອງ

en: Open with...
lo: ເປີດດ້ວຍ...

en: MIME Type
lo: ປະເພດ MIME

en: Status
lo: ສະຖານະ

en: Default Application
lo: ແອັບພລິເຄຊັນເລີ່ມຕົ້ນ

en: User Set
lo: ຜູ້ໃຊ້ກຳນົດເອງ

note: sort the names but keep Default on top
en: Default
lo: ເລີ່ມຕົ້ນ

en: %d MIME type found | %d MIME types found
lo[0]: ພົບ %d ປະເພດ MIME

en: Failed to set application "%s" for mime type "%s".
lo: ບໍ່ສາມາດຕັ້ງແອັບພລິເຄຊັນ "%s" ສຳລັບປະເພດ MIME "%s".

en: %d MIME type selected | %d MIME types selected
lo[0]: ເລືອກ %d ປະເພດ MIME

en: This will remove your custom mime-association and restore the system-wide default.
lo: ນີ້ຈະລຶບການເຊື່ອມໂຍງ MIME ທີ່ເຈົ້າກຳນົດເອງ ແລະ ຄືນຄ່າເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນຂອງລະບົບ.

en: Are you sure you want to reset content type "%s" to its default value?
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈ ຫຼື ບໍ່ວ່າຕ້ອງການຄືນຄ່າປະເພດເນື້ອໃນ "%s" ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ?

en: Question
lo: ຄຳຖາມ

en: Reset to Default
lo: ຄືນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Choose Application...
lo: ເລືອກແອັບພລິເຄຊັນ...

en: Associate preferred applications with MIME types
lo: ເຊື່ອມໂຍງແອັບພລິເຄຊັນທີ່ຕ້ອງການກັບປະເພດ MIME

en: file;type;extension;association;open with;web browser;mail reader;file manager;terminal emulator;
lo: ໄຟລ໌;ປະເພດ;ນາມສະກຸນ;ການເຊື່ອມໂຍງ;ເປີດດ້ວຍ;ເວັບບຣາວເຊີ;ຕົວຈັດການໄຟລ໌;

en: file;manager;explorer;browse;filesystem;directory;folder;xfce;
lo: ໄຟລ໌;ຕົວຈັດການ;ສຳຫຼວດ;ເບິ່ງ;ລະບົບໄຟລ໌;ໄດເຣັກທໍຣີ;ໂຟນເດີ;xfce;

en: Browse the file system
lo: ເລືອກເບິ່ງລະບົບໄຟລ໌

en: email;mail;inbox;message;communication;
lo: ອີເມລ;ເມລ;ກ່ອງຈົດໝາຍ;ຂໍ້ຄວາມ;ການສື່ສານ;

en: Read your email
lo: ອ່ານອີເມລຂອງເຈົ້າ

en: terminal;command line;shell;console;xfce;
lo: terminal;ຄຳສັ່ງ;shell;console;xfce;

en: Use the command line
lo: ໃຊ້ບັນທັດຄຳສັ່ງ (Command line)

en: internet;web;browser;surf;explore;xfce;
lo: ອິນເຕີເນັດ;ເວັບ;ບຣາວເຊີ;xfce;

en: Browse the web
lo: ທ່ອງເວັບ

en: Caja File Manager
lo: ຕົວຈັດການໄຟລ໌ Caja

en: Epiphany Web Browser
lo: ເວັບບຣາວເຊີ Epiphany

en: Galeon Web Browser
lo: ເວັບບຣາວເຊີ Galeon

en: Konqueror Web Browser
lo: ເວັບບຣາວເຊີ Konqueror

en: PCMan File Manager
lo: ຕົວຈັດການໄຟລ໌ PCMan

en: PCManFM-Qt File Manager
lo: ຕົວຈັດການໄຟລ໌ PCManFM-Qt

en: Rodent File Manager
lo: ຕົວຈັດການໄຟລ໌ Rodent

en: Xfe File Manager
lo: ຕົວຈັດການໄຟລ໌ Xfe

en: Active device in the dialog
lo: ອຸປະກອນທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານໃນກ່ອງໂຕ້ຕອບ

en: DEVICE NAME
lo: ຊື່ອຸປະກອນ

note: pixel value for some of the scales in the dialog
en: %g px
lo: %g ພິກເຊລ

note: seconds value for some of the scales in the dialog
en: %.1f s
lo: %.1f ວິນາທີ

en: Configure pointer device behavior and appearance
lo: ຕັ້ງຄ່າພຶດຕິກຳ ແລະ ຮູບລັກສະນະຂອງອຸປະກອນຕົວຊີ້

en: settings;buttons;scroll;direction;pointer;speed;double click;theme;wheel;
lo: ຕັ້ງຄ່າ;ປຸ່ມ;ເລື່ອນ;ທິດທາງ;ຕົວຊີ້;ຄວາມໄວ;ດັບເບິນຄລິກ;ທີມ;ກົງລໍ້;

en: Settings Editor
lo: ຕົວແກ້ໄຂການຕັ້ງຄ່າ

en: Channel
lo: ຊ່ອງ (Channel)

en: Property
lo: ຄຸນສົມບັດ (Property)

en: Type
lo: ປະເພດ

en: Locked
lo: ລັອກແລ້ວ

en: Value
lo: ຄ່າ

en: New property
lo: ຄຸນສົມບັດໃໝ່

en: Edit selected property
lo: ແກ້ໄຂຄຸນສົມບັດທີ່ເລືອກ

en: _Reset
lo: ຄືນຄ່າ(_R)

en: Reset selected property
lo: ຄືນຄ່າຄຸນສົມບັດທີ່ເລືອກ

en: Empty
lo: ວ່າງເປົ່າ

en: Integer
lo: ເລກຖ້ວນ (Integer)

en: Boolean
lo: ບູລີນ (Boolean)

en: Resetting a channel will permanently remove those custom settings.
lo: ການຄືນຄ່າຊ່ອງຈະລຶບການຕັ້ງຄ່າທີ່ເຈົ້າກຳນົດເອງອອກຖາວອນ.

en: _Reset Channel
lo: ຄືນຄ່າຊ່ອງ(_R)

en: Are you sure you want to reset channel "%s" and all its properties?
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈ ຫຼື ບໍ່ວ່າຕ້ອງການຄືນຄ່າຊ່ອງ "%s" ແລະ ຄຸນສົມບັດທັງໝົດໃນນັ້ນ?

en: reset
lo: ຄືນຄ່າ

en: Monitor %s
lo: ເຝົ້າເບິ່ງ %s

en: Clear
lo: ລ້າງຄ່າ

en: Close
lo: ປິດ

en: start monitoring channel "%s"
lo: ເລີ່ມເຝົ້າເບິ່ງຊ່ອງ "%s"

en: _Monitor
lo: ເຝົ້າເບິ່ງ(_M)

en: Refresh
lo: ຣີເຟຣຊ

en: Resetting a property will permanently remove those custom settings.
lo: ການຄືນຄ່າຄຸນສົມບັດຈະລຶບການຕັ້ງຄ່າທີ່ເຈົ້າກຳນົດເອງອອກຖາວອນ.

en: Are you sure you want to reset property "%s"?
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈ ຫຼື ບໍ່ວ່າຕ້ອງການຄືນຄ່າຄຸນສົມບັດ "%s"?

en: New Property
lo: ຄຸນສົມບັດໃໝ່

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: _Property:
lo: ຄຸນສົມບັດ(_P):

en: _Type:
lo: ປະເພດ(_T):

note: strings integers bool
en: _Value:
lo: ຄ່າ(_V):

en: Property names must start with a '/' character
lo: ຊື່ຄຸນສົມບັດຕ້ອງເລີ່ມຕົ້ນດ້ວຍຕົວອັກສອນ '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
lo: ຕົວປະກອບຮາກ ('/') ບໍ່ແມ່ນຊື່ຄຸນສົມບັດທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
lo: ຊື່ຄຸນສົມບັດສາມາດມີສະເພາະຕົວອັກສອນ ASCII ເທົ່ານັ້ນ

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
lo: ຊື່ຄຸນສົມບັດຕ້ອງບໍ່ມີຕົວອັກສອນ '/' ຕິດຕໍ່ກັນເກີນໜຶ່ງຕົວ

en: Property names cannot end with a '/' character
lo: ຊື່ຄຸນສົມບັດຕ້ອງບໍ່ລົງທ້າຍດ້ວຍຕົວອັກສອນ '/'

en: Edit Property
lo: ແກ້ໄຂຄຸນສົມບັດ

en: Graphical settings editor for Xfconf
lo: ຕົວແກ້ໄຂການຕັ້ງຄ່າແບບກຣາຟິກສຳລັບ Xfconf

en: registry;regedit;configuration file;
lo: ທະບຽນ;ແກ້ໄຂຄ່າ;ໄຟລ໌ກຳນົດຄ່າ;

en: Settings dialog to show
lo: ກ່ອງໂຕ້ຕອບການຕັ້ງຄ່າທີ່ຈະສະແດງ

en: All _Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າທັງໝົດ(_S)

en: Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Unable to start "%s"
lo: ບໍ່ສາມາດເລີ່ມຕົ້ນ "%s"

en: Settings Manager
lo: ຕົວຈັດການການຕັ້ງຄ່າ

en: Graphical Settings Manager for Xfce
lo: ຕົວຈັດການການຕັ້ງຄ່າແບບກຣາຟິກສຳລັບ Xfce

en: control;panel;center;system;settings;personalize;hardware;
lo: ຄວບຄຸມ;ແຜງ;ສູນກາງ;ລະບົບ;ຕັ້ງຄ່າ;ປັບແຕ່ງ;ຮາດແວ;

en: Sticky keys are enabled
lo: ເປີດໃຊ້ປຸ່ມຄ້າງແລ້ວ

en: Sticky keys are disabled
lo: ປິດໃຊ້ປຸ່ມຄ້າງແລ້ວ

en: Sticky keys
lo: ປຸ່ມຄ້າງ

en: Slow keys are enabled
lo: ເປີດໃຊ້ປຸ່ມຊ້າແລ້ວ

en: Slow keys are disabled
lo: ປິດໃຊ້ປຸ່ມຊ້າແລ້ວ

en: Slow keys
lo: ປຸ່ມຊ້າ

en: Bounce keys are enabled
lo: ເປີດໃຊ້ປຸ່ມດີດແລ້ວ

en: Bounce keys are disabled
lo: ປິດໃຊ້ປຸ່ມດີດແລ້ວ

en: Bounce keys
lo: ປຸ່ມດີດ

en: Failed to launch shortcut "%s"
lo: ບໍ່ສາມາດລັນປຸ່ມລັດ "%s"

en: Fork to the background
lo: ແຍກຂະບວນການໄປເຮັດວຽກພື້ນຫຼັງ

en: Do not wait for a window manager on startup
lo: ບໍ່ຕ້ອງຖ້າຕົວຈັດການໜ້າຕ່າງເມື່ອເລີ່ມຕົ້ນລະບົບ

en: Replace running xsettings daemon (if any)
lo: ແທນທີ່ xsettings daemon ທີ່ກຳລັງເຮັດວຽກຢູ່ (ຖ້າມີ)

note: value in xfconf isn't a string, so make a default one
en: Workspace %d
lo: ພື້ນທີ່ເຮັດວຽກ %d

en: Xfce Settings Daemon
lo: Daemon ການຕັ້ງຄ່າ Xfce

en: The Xfce Settings Daemon
lo: Daemon ການຕັ້ງຄ່າ Xfce

en: settings;daemon;xfce;configuration;preferences;system;manage;
lo: ຕັ້ງຄ່າ;daemon;xfce;ກຳນົດຄ່າ;ຄວາມມັກ;ລະບົບ;ຈັດການ;
