Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
ast: Fallu al unviar %s al to restolador preferíu

en: Smartbookmark
ast: Marcador intelixente

en: Preferences
ast: Preferencies

note: text label
en: Label:
ast: Etiqueta:

note: size label
en: Size:
ast: Tamañu:

note: Hide label option
en: Hide label
ast: Anubrir etiqueta

en: Query websites from the Xfce panel
ast: Consulta sitios web dende'l panel de Xfce
