Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
be: Не атрымалася адправіць %s вашаму пераважнаму браўзеру

en: Smartbookmark
be: Разумныя закладкі

en: Preferences
be: Налады

note: text label
en: Label:
be: Адмеціна:

note: size label
en: Size:
be: Памер:

note: Hide label option
en: Hide label
be: Схаваць адмеціну

en: SmartBookmark
be: Разумныя закладкі

en: Query websites from the Xfce panel
be: Пераход да сайтаў з панэлі Xfce
