Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
ca: Ha fallat l'enviament de %s al vostre navegador preferit

en: Preferences
ca: Preferències

note: text label
en: Label:
ca: Etiqueta:

note: size label
en: Size:
ca: Mida:

note: Hide label option
en: Hide label
ca: Oculta l'etiqueta

en: Query websites from the Xfce panel
ca: Consulteu els llocs web des del tauler de Xfce
