Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
cs: Odeslání  řetězce %s upřednostňovanému prohlížeči se nezdařilo.

en: Smartbookmark
cs: Chytré záložky

en: Preferences
cs: Předvolby

note: text label
en: Label:
cs: Popisek:

note: size label
en: Size:
cs: Velikost:

note: Hide label option
en: Hide label
cs: Skrýt popisek

note: url label
en: URL:
cs: Adresa URL:

en: SmartBookmark
cs: Chytré záložky

en: Query websites from the Xfce panel
cs: Zasílá dotazy na webové stránky z panelu Xfce
