Xfce Panel Plugins - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
da: Kunne ikke sende %s til din foretrukne browser

en: Smartbookmark
da: Smartbogmærke

en: Preferences
da: Præferencer

note: text label
en: Label:
da: Etiket:

note: size label
en: Size:
da: Størrelse:

note: Hide label option
en: Hide label
da: Skjul etiket

en: SmartBookmark
da: Smartbogmærke

en: Query websites from the Xfce panel
da: Forespørg websteder fra Xfce-panelet
