Xfce Panel Plugins - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
es: No se pudo enviar %s a su navegador preferido

en: Smartbookmark
es: Marcador inteligente

en: Preferences
es: Preferencias

note: text label
en: Label:
es: Etiqueta:

note: size label
en: Size:
es: Tamaño:

note: Hide label option
en: Hide label
es: Ocultar la etiqueta

en: SmartBookmark
es: Marcador inteligente

en: Query websites from the Xfce panel
es: Consulte sitios web desde el panel de Xfce
