Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
eu: Huts %s hobetsitako nabigatzailera bidaltzean

en: Smartbookmark
eu: Lastermarka-azkarrak

en: Preferences
eu: Hobespenak

note: text label
en: Label:
eu: Etiketa:

note: size label
en: Size:
eu: Tamaina:

note: Hide label option
en: Hide label
eu: Ezkutatu etiketa

note: url label
en: URL:
eu: URL-a:

en: SmartBookmark
eu: Lastermarka-azkarrak

en: Query websites from the Xfce panel
eu: Galdetu webguneak Xfce paneletik
