Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Preferences
fi: Asetukset

note: text label
en: Label:
fi: Nimike:

note: size label
en: Size:
fi: Koko:

note: Hide label option
en: Hide label
fi: Piilota nimike

en: Query websites from the Xfce panel
fi: Suorita kyselyjä verkkosivuille Xfce:n paneelista
