Xfce Panel Plugins - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
fr: Impossible d’envoyer %s à votre navigateur préféré

en: Preferences
fr: Préférences

note: text label
en: Label:
fr: Étiquette :

note: size label
en: Size:
fr: Taille :

note: Hide label option
en: Hide label
fr: Masquer l’étiquette

note: url label
en: URL:
fr: URL :

en: Query websites from the Xfce panel
fr: Interroger des sites Web depuis le tableau de bord Xfce
