Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
gl: Fallou ao enviar %s ao navegador predeterminado

en: Preferences
gl: Preferencias

note: text label
en: Label:
gl: Etiqueta:

note: size label
en: Size:
gl: Tamaño:

note: Hide label option
en: Hide label
gl: Agochar a etiqueta

en: Query websites from the Xfce panel
gl: Visitar sitios web desde o panel do Xfce
