Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
he: נכשל לשלוח %s לדפדפן המועדף עליך

en: Smartbookmark
he: סימנייה חכמה

en: Preferences
he: העדפות

note: text label
en: Label:
he: תווית:

note: size label
en: Size:
he: גודל:

note: Hide label option
en: Hide label
he: הסתר תווית

en: SmartBookmark
he: סימנייה חכמה

en: Query websites from the Xfce panel
he: תשאל אתרים מלוח Xfce
