Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
hr: Neuspjelo slanje %s vašem omiljenom pregledniku

en: Smartbookmark
hr: Pametna zabilješka

en: Preferences
hr: Osobitosti

note: text label
en: Label:
hr: Natpis:

note: size label
en: Size:
hr: Veličina:

note: Hide label option
en: Hide label
hr: Sakrij natpis

en: SmartBookmark
hr: Pametna zabilješka

en: Query websites from the Xfce panel
hr: Upit web stranice iz Xfce ploče
