Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
hu: %s küldése az előnyben részesített böngészőbe meghiúsult

en: Smartbookmark
hu: Intelligens könyvjelző

en: Preferences
hu: Beállítások

note: text label
en: Label:
hu: Címke:

note: size label
en: Size:
hu: Méret:

note: Hide label option
en: Hide label
hu: Címke elrejtése

en: SmartBookmark
hu: Intelligens könyvjelző

en: Query websites from the Xfce panel
hu: Weboldalak lekérdezése az Xfce panelről
