Xfce Panel Plugins - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
is: Tókst ekki að senda %s á valda vafrann þinn

en: Smartbookmark
is: Snjallbókamerki

en: Preferences
is: Kjörstillingar

note: text label
en: Label:
is: Skýring:

note: size label
en: Size:
is: Stærð:

note: Hide label option
en: Hide label
is: Fela skýringar

note: url label
en: URL:
is: Slóð:

en: SmartBookmark
is: SnjallBókamerki

en: Query websites from the Xfce panel
is: Leita á vefnum beint af Xfce skjástikunni
