Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
lt: Nepavyko nusiųsti %s į jūsų pageidautiną naršyklę

en: Smartbookmark
lt: Išmani žymelė

en: Preferences
lt: Nuostatos

note: text label
en: Label:
lt: Etiketė:

note: size label
en: Size:
lt: Dydis:

note: Hide label option
en: Hide label
lt: Slėpti etiketę

en: SmartBookmark
lt: Išmani žymelė

en: Query websites from the Xfce panel
lt: Užklauskite svetaines tiesiai iš Xfce skydelio
