Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
ms: Gagal menghantar %s ke pelayar digemari anda

en: Smartbookmark
ms: Tanda Buku Pintar

en: Preferences
ms: Keutamaan

note: size label
en: Size:
ms: Saiz:

note: Hide label option
en: Hide label
ms: Sembunyi label

en: SmartBookmark
ms: Tanda Buku Pintar

en: Query websites from the Xfce panel
ms: Tanya laman sesawang dari panel Xfce
