Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
nb: Klarte ikke å sende %s til din foretrukne nettleser

en: Smartbookmark
nb: SmartBokmerke

en: Preferences
nb: Innstillinger

note: text label
en: Label:
nb: Etikett:

note: size label
en: Size:
nb: Størrelse:

note: Hide label option
en: Hide label
nb: Skjul etikett

en: SmartBookmark
nb: SmartBokmerke

en: Query websites from the Xfce panel
nb: Forespør nettsider fra Xfce-panelet
