Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
nl: Kon %s niet sturen naar uw voorkeurs-webbladeraar

en: Smartbookmark
nl: SlimmeBladwijzer

en: Preferences
nl: Voorkeuren

note: text label
en: Label:
nl: Etiket:

note: size label
en: Size:
nl: Grootte:

note: Hide label option
en: Hide label
nl: Verberg etiket

note: url label
en: URL:
nl: Webadres:

en: SmartBookmark
nl: SlimmeBladwijzer

en: Query websites from the Xfce panel
nl: Doorzoek websites vanaf de Xfce-werkbalk
