Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
oc: Impossible de mandar %s a vòstre navigador preferit

en: Preferences
oc: Preferéncias

note: text label
en: Label:
oc: Etiqueta :

note: size label
en: Size:
oc: Talha :

note: Hide label option
en: Hide label
oc: Amagar l'etiqueta

note: url label
en: URL:
oc: URL :

en: Query websites from the Xfce panel
oc: Questionar de sites internet dempuèi lo panèl Xfce
