Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
pl: Nie udało się przesłać %s do Twojej preferowanej przeglądarki

en: Smartbookmark
pl: Zakładki

en: Preferences
pl: Ustawienia

note: text label
en: Label:
pl: Etykieta:

note: size label
en: Size:
pl: Rozmiar:

note: Hide label option
en: Hide label
pl: Ukryj etykietę

en: SmartBookmark
pl: Inteligentne zakładki

en: Query websites from the Xfce panel
pl: Odpytywanie stron internetowych z panelu Xfce
