Xfce Panel Plugins - en to pt_BR translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
pt_BR: Falha ao enviar %s para as preferências do seu navegador

en: Smartbookmark
pt_BR: Marcador Inteligente

en: Preferences
pt_BR: Preferências

note: text label
en: Label:
pt_BR: Rótulo:

note: size label
en: Size:
pt_BR: Tamanho:

note: Hide label option
en: Hide label
pt_BR: Ocultar rótulo

en: SmartBookmark
pt_BR: Marcador Inteligente

en: Query websites from the Xfce panel
pt_BR: Consulte sites pelo painel do Xfce
