Xfce Panel Plugins - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
ru: Ошибка при отправке %s вашему предпочитаемому браузеру

en: Smartbookmark
ru: Умные закладки

en: Preferences
ru: Параметры

note: text label
en: Label:
ru: Метка:

note: size label
en: Size:
ru: Размер:

note: Hide label option
en: Hide label
ru: Спрятать метку

note: url label
en: URL:
ru: Ссылка URL:

en: SmartBookmark
ru: Умные закладки

en: Query websites from the Xfce panel
ru: Переход к сайтам с панели Xfce
