Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
sk: Zlyhalo poslanie %s do zvoleného prehliadača

en: Smartbookmark
sk: Šikovné záložky

en: Preferences
sk: Predvoľby

note: text label
en: Label:
sk: Popis:

note: size label
en: Size:
sk: Veľkosť:

note: Hide label option
en: Hide label
sk: Skryť popis

note: url label
en: URL:
sk: Adresa URL:

en: SmartBookmark
sk: Šikovné záložky

en: Query websites from the Xfce panel
sk: Zasiela požiadavky na webové stránky z panelu Xfce
