Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
sl: Neuspešno pošiljanja %s v vaš prednostni brskalnik

en: Smartbookmark
sl: Pametni zaznamek

en: Preferences
sl: Lastnosti

note: text label
en: Label:
sl: Oznake:

note: size label
en: Size:
sl: Velikost:

note: Hide label option
en: Hide label
sl: Skrij oznako

en: SmartBookmark
sl: Pametni zaznamek

en: Query websites from the Xfce panel
sl: Preišči spletne strani iz Xfce pulta
